jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄСВІТЛОВОДСЬК – МІСТО ЗМІН!

 • 25-10-2009, 18:02
 • Додав користувач retroguy

Міська громадська ініціатива «СВІТЛОВОДСЬК – МІСТО ЗМІН»
               
\за підтримки ВЦ «ЖИТЛОСВІТ»\

Звіт та перспективи:

                   1. Представницьким органом Об’єднань співвласників Асоціацію Житлових Будинків «ЖИТЛОСВІТ» (АПО) створено систему оперативного управління для 18-ти багатоповерхових будинків, які працюють в режимі самостійного утримання (ОСББ, ЖБК, ОК),  яка окрім іншого:

 • забезпечує ці будинки виконавцями ЖК послуг (визначеними Радою АПО «ЖИТЛОСВІТ» на конкурсних засадах, з умовою - тариф менше жеківського на 40%) 
 • Для всіх вже створених Об’єднань співвласників в рамках програми СВІТЛОВОДСЬК - МІСТО ЗМІН статутними органами  АЖБ «ЖИТЛОСВІТ» організовано роботу юриста, який обслуговує, як юридичних членів АЖБ «ЖИТЛОСВІТ», так і конкретних мешканців з цих будинків, а також з будинків-кандидатів на вступ до АЖБ,
 • а також: для допомоги у знятті перешкод при створенні ОСББ та передачі на баланс ОСББ вже зареєстрованих будинків;
 • працює Громадська приймальня, для допомоги громадянам з питань благоустрою, комунального обслуговування, надання матеріальної допомоги, узагальнюються скарги та пропозицій ВСІХ громадян, ведеться облік певних груп соціально незахищених громадян, безпосередньо - здійснено прийом 378 громадян, з яких:
 • отримали правову допомогу – 348 осіб;
 • надана допомога в написанні звернень до органів влади різних рівнів – 92;
 • надана допомога в написанні позовних заяв до суду – 88;
 • надана правова допомога по підготовці та створенню ОСББ в м. Світловодську - 52;
 • виграно 9 судів у ЖЕКів для зняття перешкод при створенні ОСББ;
 • направлено звернення до прокуратур різних рівнів зі скаргами на не виконання рішень суду керівниками Світловодських ЖЕКів - 47.
 • Здійснено  конкретні роботи матеріального характеру з проведення благоустрою у наступних будинках:
 • вул. Калініна, 16 (ОК «ЖИТЛОСВІТ» 3) відновлено повністю освітлення під’їздів, встановлено три лавочки, знесено аварійні дерева, розпочато встановлення парканчику;
 • вул. Б. Дніпровський, 12 (ОСББ «ЕДЕЛЬВЕЙС»12) відновлено повністю освітлення під’їздів, встановлено три лавочки та пер голу, парканчик, встановлено металеві двері на 2-х під’їздах, знесено аварійні дерева;
 • вул. Б. Дніпровський, 7 (ЖБК № 2) відновлено повністю освітлення під’їздів, встановлено чотири лавочки, знесено аварійні дерева, відремонтовано козирьок над 2-м під’їздом та східці у першому під’їзді;
 • вул. Леніна, 64 (ОСББ «ЗОРЯ»64) відновлено повністю освітлення під’їздів, встановлено: парканчик, п’ять  лавочок та перголу, металеві двері на 2-х під’їздах, знесено аварійні дерева, відновлено дитячий ігровий майданчик, охайно укріплено південну  частину фундаменту;
 • вул. Леніна, 60 (кандидат у члени АПО) встановлено лавочку та пер голу;
 • відновлено бордюр та встановлено лавочку біля поштового відділення, вул. Приморська, 56;
 • на інших будинках ВЦ «ЖИТЛОСВІТ» іде підготовча робота – пошук інвесторів та спонсорів.

   У галузі спорту та культури :
- проведено спортивний турнір з боксу між командами міст Кременчука, Кіровограда та Світловодська з врученням нагород та заохочень для дітей, батьків та керівників ДЮСШ №2

   У ПЕРСПЕКТИВІ (2010 рік):

- продовжуємо здійснення  конкретних робіт матеріального характеру по проведенню благоустрою у ще 18 будинках членах АЖБ «ЖИТЛОСВІТ»

  - готуємо документи для капітального ремонту (за кошти державного бюджету та інвестиційні) 16-ть будинків ОСББ

  - дозбируємо документи для підготовки та проведення Установчих зборів ОСББ у 48-ми будинках 

                                                               Світловодськ таки місто змін!


Пише MegaBen, 2 февраля 2010 22:46
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Много делается Житлосвитом в Светловодске, пассивность жителей сводит к минимуму понимание важности процеса самим ухаживать за своим домом и двором.
Вот Опрос в России:
"К сожалению, далеко не все горожане осознают свою роль в управлении домом, в котором живут. Большая часть опрошенных (46%) не принимает никакого участия в управлении своим домом. 27% посещают собрания, организованные управляющей компанией, 25% принимают участие в заочных голосованиях, которые организует управляющая компания, и только 2% из общего количество участников опроса ответили, что входят в состав домового комитета или другого органа управления многоквартирными домами. Эти цифры наглядно показывают, что зачастую решить многие проблемы, касающиеся коммунальных услуг, мешает пассивность самих горожан."
Пише Svetlik, 7 февраля 2010 13:34
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: MegaBen
Много делается Житлосвитом в Светловодске, пассивность жителей сводит к минимуму понимание важности процеса самим ухаживать за своим домом и двором.

Пасивність жителів з ні звідки не береться! Якби депутати були зацікавлені в створенні ОСББ, вони б, на мою думку, ініціювали б це питання, та знайшли б можливість допомогти людям забрати будинки у Письменого – він же не депутат ВР і не міністр, щоб у рота його хамовитого заглядати (хіба що Марон сказав будинки не віддавати бо тоді за їх ПР голосувати ніхто не буде)
Я вже мовчу про виділення необхідної сумми на виготовлення документації, передбачення б її в бюджеті Світловодська, як це робиться наприклад у Полтаві.
А Управлінню ЖКГ міста депутатами дається завдання - створити більше ОСББ, а то як це робиться, нікого не хвилює, - Матійців понастворював а ЖЕКівці з Юшком невіддають, тепер витрачаємо вже п’ять (!)років на бухгалтерію непереданих Письменим і Кармалітою будинків – добре що Матіців допомагає. За його словами, депутати знають, що проблема є, але, на жаль, не допомагають, хоча мають можливість. Гнать їх треба всіх. Якщо Світлоцентризм Матіціва у «Моїй Кіровоградщині» то обов’язково треба підтримати!
Пише O.Moris, 8 февраля 2010 13:23
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: Svetlik
Матійців понастворював а ЖЕКівці з Юшком невіддають, тепер витрачаємо вже п’ять (!)років на бухгалтерію непереданих Письменим і Кармалітою будинків – добре що Матіців допомагає. За його словами, депутати знають, що проблема є, але, на жаль, не допомагають, хоча мають можливість. Гнать їх треба всіх. Якщо Світлоцентризм Матіціва у «Моїй Кіровоградщині» то обов’язково треба підтримати!

Так, законодавство про створення ОСББ, виписано таким чином, що урегульовує всі дії співвласників, але дійсно є два варіанта:
Перший - нічого не робити, і хай пропаде спільне майно, якому ЖЕКи, як неналежні балансоутримувачі доробляють харакірі...
Другий - створити ОСББ, зберігши та ремонтуючи спільне майно.
Але у нашому випадку, коли будинки незаконно утримуються і влада і силовики кришують цей процес - зробити дійсно щось складно. А з урахуванням, що прийшов Янук - Жеківці якого у ПР міста засіли - треба починати відстріл!

Пише Smolyanko, 14 февраля 2010 15:08
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Всем работать, а не стонать! angry
Пише Zynron, 16 февраля 2010 19:00
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: Svetlik
Матійців понастворював а ЖЕКівці з Юшком невіддають, тепер витрачаємо вже п’ять (!)років на бухгалтерію непереданих Письменим і Кармалітою будинків – добре що Матіців допомагає. За його словами, депутати знають, що проблема є, але, на жаль, не допомагають, хоча мають можливість. Гнать їх треба всіх.


При Юшку вже доходить уже до абсурду – «народні обранці» уже створюють один одному конкуренцію в питаннях "проштовхування" та підтримки рішень. Типу "не йди до того депутата, ходи до мене, я вирішу це питання дешевше". Може у кого є такі конкретні приклади?
Пише Saper, 17 февраля 2010 10:12
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: Zynron
При Юшку вже доходить уже до абсурду – «народні обранці» уже створюють один одному конкуренцію в питаннях "проштовхування" та підтримки рішень. Типу "не йди до того депутата, ходи до мене, я вирішу це питання дешевше".


В принципі, так і є - перед початком кінця їхні "ціни" різко впали. Для прикладу, якщо раніше лобіювати певне рішення коштувало від 10 тис., то зараз з тобою будуть розмовляти і за 4-5 тис.
Пише Tigrip, 22 февраля 2010 22:34
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Светловодцы! У Вас есть готовый мер - человек показал как и главное зделал, будучи простым депутатом!!!
Если-бы в Мелитополе был такой человек...мы бы не задумывались!!!
Пише OSBB-com182, 25 июня 2010 17:33
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Цитата: Tigrip
Светловодцы! У Вас есть готовый мер - человек показал как и главное зделал, будучи простым депутатом!!!Если-бы в Мелитополе был такой человек...мы бы не задумывались!!!

Рамботает человкек по всей Украине, но про родной город не забывает, похвально! Видела (и слушала) Матийцива только один раз, очень интересный человек, грамотный

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123