jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄПро велику підлість, що вчиняється над Світловодськом

 • 25-10-2009, 18:05
 • Додав користувач retroguy

ВСТУП

Те, що віками здавалося парадоксом, у наші дні стало банальною реальністю для тих, хто вважає себе корінним мешканцем Світловодська. Беззмінні керманичі комунальних підприємств та бонзи потужних підприємств, яким свобода та долари від незалежності “відкрили очі” настільки, що вони, уявили себе прозрівшими спасителями”, і зрозумівши “в натурі”, що несправедливо буде, якщо не вони керуватимуть Світловодськом – ставали його депутатами і мерами з 1991 року. Світловодська влада – це тема особливої розмови, до якої ми ще повернемося.

Заволодівши спочатку метало-бетонним та сіліконовим “родовищами баксів”, а згодом і Світловодськом - невеликим, затишним і ламким, як венеціанське скло, містечком, вони, разом з компанією неляканої „жеківської мафії” створили під себе це “мєсто” - нажите нечесним шляхом, економічним розбоєм, захоплене тяжбами з громадою за “обґрунтовані тарифи”.

РОЗМОВА ОДНОГО ДЕПУТАТА … З САМИМ СОБОЮ

Чому ми дозволяємо перетворити власне місто у жеківську колонію, яка втопила місто у комунальне багно, прикрасило ганьбою міста-наркомана, продавця жінок в азійські борделі, міста-браконьєра?

Під щебет глашатаїв міської влади про ріст виробництва та доходів населення, успішність інвестиційних програм, показових покосів амброзії та фарбування бордюрів, підвищення товарообігу та купівельної спроможності мешканців… нашу маленьку батьківщину убивають комунальним “бєзпрєдєлом”, роблячи з неї багатоповерхову бомжарню, сповзаючу у яри рукотворного моря.   І весь цей ріст і галас ми спокійно сприймаємо?! Але у мене воно скоріше перетвориться на камінь від думки: ”Що сталося з нашим містом?”

І це моя мала батьківщина? І від цього всього повинно розпирати від гордості моє патріотичне серце?

Світловодці стали самими бездомними людьми в Україні. У лабіринтах комунального авантюризму і владного свавілля ми втрачаємо свої  душі. Дружні обійми нашої влади смертельні. В її прагматичних руках мотузок з безлічі рішень виконкому і міськради, і вона безсоромно смикає його, шантажуючи кого чим: підприємців – податками, землею, архітектурою; пенсіонерів і малозабезпечених – тарифами на квартплату, воду, тепло, пасажирські перевезення; учнів та батьків – поборами, начебто на освіту; хворих – благодійними внесками та девізом: “живим від нас не втечеш”. Ні! Це не моє місто! Це якась експроприаторська республіка – монстр кланово-комунальних марень депутатів-комунальників.

Як так сталося? Чому ми, з 1994 року і по сьогодні, дозволяємо системі у міжвиборчий період та на чергових виборах ”розвінчувати” порядних  висуванців, натомість пропонуючи нам знову обирати їх?

Власне, 18 років підряд ми так і робили – купувалися на косметичні ремонти під’їздів та вкручені „під вибори” лампочки. Вони, тим часом, експлуатуючи нашу довіру, сприяли самим собі - захоплювали “лежачі” заводи, завоювали місто численними магазинами, аптеками, банками, віддаючи бур’яну те, чого ще не застроїли. Це прокляття, яке буде з нами у вічності – не чути передсмертних стонів наших пенсіонерів, чорнобильців, ветеранів, повних ненависті за голод і холод цього міста. А чути лише визг “болгарок” та електролобзиків, сліпнути від спалахів електрозварки, глухнути від брехні міськрадівських глашатаїв.

Місто розпадається?

Як би там! Період розпаду у Світловодська буде більше ніж у Урана. Чому? Тому що, власне кажучи, світловодські “імперіалісти” не втратили нічого. Більше того, навіть набувають! Є у них - міський бюджет, дотації, субвенції, трансферти, пільги, квартплата (відкати), благодійні побори у школах та лікарні. Страшно те, що у цей час тихо вмирають непотрібні владі - „оптимізовані” рішеннями виконкому і міськради НАШІ культура, спорт, позашкільні заклади, бібліотеки, свобода слова у міських ЗМІ.

Чи вгамується, за нашого мовчазного потурання, “бєсова спєсь” палких місцевих прихильників, та таємних попихачів комунальної політики “економічних досягнень”?

Ні! Бо це навіть не вовки. Це гієни – труполюби. З 1998 року, вони укріплювали комунальний режим. З 2002 року вони “пожирали” те, що залишив їм перший жеківський мер - Болобан. Вже у 2003 – накинулись на дрібних підприємців. З 2004 та з початку 2007 „спасали свої” ЖЕКи, піднявши нам тарифи на спочатку 100% а потім ще на 90%, а згодом ще на 80% - довівши нарешті до свого “економічно обґрунтованого рівня”. У 2008 році – незважаючи на рішення судів(!) про скасування незаконних тарифів – нараховували і стягували! А 2005 рік – особливий рік. У цьому році вони навалились на те, що ще продовжувало дригатись у їх смертельних обіймах – бажаючих створити ОСББ замість ЖЕКів. Так, епідемією комунальної чуми, показовим побиттям активістів створення ОСББ, брехнею та плітками, вони стримують Державну програму реформування ЖКГ і по-сьогодні.

Чому, світловодці мають місто побудоване на сльозах і горі, на владній брехні і лихварстві?

Зрозуміло, що цій кампанії невистачало лише “свого” заступника міського голови з комунальних питань та члена виконкому. Їм конче потрібна була у виконкомі криша для тих, хто “не гоніт порожняк”. І ось радуйся земле… 26.07.2009 року Генеральна прокуратура України вносить подання на начальника ЖЕКу № 2, щодо протиправного утримання, понад п’яти  років(!), та непередачу на баланс ОСББ будинків, а 27.08.2009 - за настійливим наполяганням Віті Юшка, як чергового секретаря міської ради,  обрано заступником міського голови з комунальних питань та членом виконкому  того-ж начальника ЖЕКу № 2! Жеківці, до цього чергового реваншу з  весни, все літо готувалися - внутрішню роботу проводили: підготовку та розповсюдження нових наклепів та провокацій “про нечесність активістів ОСББ”. Та так захопилися мочиловом реформаторів, що разом із цим і роз’яснення по прес-конференціях проводять за “доцільність” підвищення квартплати, тарифів на воду та тепло, разом з пасажирськими перевезеннями та неприпустимість встановлення індивідуального опалення.

Чому все „ловко” виходить у їх руках?

Знання психології людей та приручені ЗМІ. Проаналізуйте: за рік до виборів порішали всі питання, підвищили „настригли” грошенят, а щоб ОСББ зі своїми вполовину меншими тарифами не кололи та для відволікання уваги – „поборолися” за людей в ОСББшних будинках: розповсюдили „секретні матеріали про зловживання в ОСББ”  і готовність знову „взяти назад відщепенців”… але за вдвічі вищу квартплату! А щоб непередавати незаконно утримуємі будинки, створеним ще у 2005 році ОСББ і надалі та пояснювати доцьогочасне ненадання послуг, придумали і „через своїх любимих бабушок” у будинках розповсюджують меседжі про керівників ОСББ (непереданих будинків), які за тіньовими схемами перекачували кошти з рахунків ЖЕКів!?

То за кого вони нас мають?

Відповідальний  міський голова (читай –два місяці як обраний секретар міської ради), після таких „дефілє” безпосередньо підпорядкованих йому керівників ЖЕКів має звільнити останніх за багатолітню протидію Загальнодержавній програмі реформування ЖКГ, з одночасним  декларуванням початку реформування ЖКГ міста. У нас навпаки – черговий жеківський мер смиренно погоджується з хибною практикою видавання проблем міста за досягнення. Людей, знайомих з нетрями світловодської політики не дивує, що недолуга жеківська агітація за жеківця, який по-їхньому єдиний міг претендувати на посаду заступника міського голови підтримуються більшістю міських депутатів. Цим також пояснюється і крисина атака депутатів-однодумців жеківців на відчайдухів – представників громадських організацій, які склали розгромне звернення „ПРОТИ” призначення на посаду жеківського елемента. Якою гордістю за власне місто і людей з числа небайдужих громадян було пронизане п’ятнадцятихвилинне читання „подвигів” жеківця-кандидата. І як соромно було почути від читача-депутата: „Вибач, Євгеній Миколайович (ред.- жеківець-кандидат) мене попросили і я зачитав”. Ось так, уміти треба – і рибку з’їв і кісткою не вдавився!

Чи є межі у “вліятельних людей міста” та їх „комунальних попихачів?

Робіть висновки - депутати-однодумці справу таки доробили. Для них обрання жеківця на посаду заступника міського голови та утримання будинків у ЖЕКах - необхідний для виживання процес.  І з утробним воєм вчепились вони судитися з кількома „непокірними” будинками, що “відділяються” від ЖЕКів, із споживачами тепла,  води, а також підприємцями. І програли! Шкода їм віддавати ласі шматки „контрольованих” багатоквартирних будинків, підприємств та землю тим, хто має все це згідно закону. А сміливці діють правильно, вигравати – так з компенсацією за знущання! Але не соромно “вліятельним людям” та їх „комунальним попихачам” – бюджетними-ж та квартплатними грошима розплачуються за позовні заяви, юристів та поїздки на суди до області.

Коли дивуються світловодські “імперіалісти”?

Чого це інвестиції до нас у комунальну сферу не ідуть, і договори взаємовигідні з ними ніхто не заключає… Так інвестиції і договори треба не за  аферистичними схемами пропонувати і залучати. Але не вміють вони ні залучати, ні пропонувати, бо звикли завойовувати і брати даром.

Що може бути, і чого вони бояться?

Час іде, а з ним вибори, і ця влада не отримає нічого окрім ненависті. І мені не шкода тих хникаючих держслужбовців, котрі скаржаться на те, що ми (жертви їх агресії) сміємо мріяти про зміни, вільну Україну і заможний Світловодськ із справжнім самоврядуванням. Бояться вони, згідно закону, гроші і повноваження віддати Органам Самоорганізації Населення (ОСН) а тому і “прокатілі” це питання на весняній сесії міської ради ще у позаминулому році. Бояться, і невіддають, бо „дерибанити” буде нічого. Яка незадача! Погано старалися агітатори за “яйценосного” кандидата. Мало часу було. Не встигли попересаджати “козлов”, котрі “мєшают жить” – активістів створення Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та Квартальних у приватному секторі. Так, не встигли, але знову готуються до реваншу, вже наступної весни. Але-ж ви їх знаєте: місцеві агітатори партії Регіонів – будівничі Світловодська юрського періоду & „жеківська кампанія”...

Хто буде на передовій, а хто в обозі?

З історії відомо – за колонізаторами ідуть колоністи. Але вина у них одна і її треба спокутувати за законами – кримінальним або божим. І я гордий за тих чиновників, а також вчителів, медиків, міліціонерів, СБУшників, котрі не продали совість. Вони знають яким має бути місто. Вони відчувають любов і повагу своїх співгромадян. І вони знають, що будь-яку вину треба буде спокутувати. Для них жеківці у владі - тимчасове явище.  Колоністи ж не відають, що вони незвані гості в захопленому ними місті.

Що треба було робити, і коли прийде Судний день?

Треба було читати опозиційну пресу, дивитись “5 канал”, слухати радіо “Свобода” і виходити, якщо не на Майдан, то до міського ДК на мітинги. Там „про це” було сказано. Треба було спитати у сусідів за парканом або на сходовій клітині будинку, що відділився від ЖЕКу - Вони б вам популярно розтлумачили…хто ви! І куди вам іти! А зараз іде Судний день. І як правий твій суд, Господи! Їх посади, як самоідентифікація, нарешті вирішить дві проблеми – влади і власності. Тільки відсторонивши їх від влади та комунальної власності, ми зможемо заставити їх спокутувати свою вину. Гнобителі стануть гонимими. І мені їх не шкода. “Нерозуміння – не прощення, - говорив Августин – Нерозуміючі підуть у Ад.”

Думки матеріальні!

Панове з адміністративного будинку та „житлово-експлуатаційних контор”, як ви знаєте, я ніколи не підтримував ваші корпоративні інтереси, не голосував ЗА „потрібні вам” рішення, які ви пхали на засіданнях ради. Попереджаю, якщо ваша підла влада спробує утриматися на своїх місцях – я вийду на площу знову, з тими, у кого ви все вже відняли або хочете відібрати останнє.

О. Матійців

Пише Feliks, 20 февраля 2010 14:52
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Дружні обійми нашої влади смертельні. В її прагматичних руках мотузок з безлічі рішень виконкому і міськради, і вона безсоромно смикає його, шантажуючи кого чим: підприємців – податками, землею, архітектурою; пенсіонерів і малозабезпечених – тарифами на квартплату, воду, тепло, пасажирські перевезення; учнів та батьків – поборами, начебто на освіту; хворих – благодійними внесками та девізом: “живим від нас не втечеш”. Ні! Це не моє місто! Це якась експроприаторська республіка – монстр кланово-комунальних марень депутатів-комунальників.


Это в точку!!!!!! А мы чё быдло? А чё молчим?
Пише Otvinta, 23 апреля 2010 19:10
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Для них обрання жеківця на посаду заступника міського голови та утримання будинків у ЖЕКах - необхідний для виживання процес.

уроди вонючі, ці деспівці з жеківцями і не дають нам життя, як наприклад у сусідньому Кременчуку!!!! recourse
Пише MonteKristo, 26 апреля 2010 09:59
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Час іде, а з ним вибори, і ця влада не отримає нічого окрім ненависті. І мені не шкода тих хникаючих держслужбовців, котрі скаржаться на те, що ми (жертви їх агресії) сміємо мріяти про зміни, вільну Україну і заможний Світловодськ із справжнім самоврядуванням.

Матіціву, як самовідданому відчайдуху вкрай важко протистояти цьому деспо-жеківському валу. Я ще пам"ятаю, як активно він намагався це робити при Балабані, потім Волкові, як переживав зраду Солодова... Від такого стану справ одні внутрішньо згорають, інші байдужіють, але Матіців, як людина-реформатор світловодського сьогодення засукавши рукави за два роки показав - реформа ЖКГ міста робиться швидко і без грошей!
Хто це оцінив? Матійців ставить лавочки і двері на під"їзди - жеківці кажуть гроші відмиває...От він майже на два роки і подався у «українську еміграцію» по містам, де його робота оцінюється цими громадами
Тільки так - «українська еміграція», я можу назвати цю тривалу пасивність в українському публічному житті Світловодська, але тільки публічному, бо у його 2-х Житлосвіт-приймальних черги стоять!
Пише Okayan, 4 мая 2010 19:04
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Світловодськ-місто - комунально-директорська сирота, яку насильно усиновили місцеві політичні бомжі, совєтського періоду, які заробляють свої мізерні рейтинги на його чим далі відчайдушних зойках. Ці маргінали, чи то щиро, чи то по наївності увірували, що у них є місто, яке вини построїли, і ось цим міражем вони безсоромно махають перед спорожнілим очима своїх виборців - пересортиці зі спеціалістів будівництва ГЕСу і золотовидобувачів, напередодні кожних виборів.
Пише MonteKristo, 18 мая 2010 22:57
 • Повідомлень: 0
 • Новин: 0
Чомусь знову і знову мене тягне перечитати цю статтю Матійціва...
Але-ж ви їх знаєте: місцеві агітатори партії Регіонів – будівничі Світловодська юрського періоду & „жеківська кампанія”...

Думається що такі ось - і є головна багатодесятиліть загроза Світловодську. Своїми діями тупими ВОНИ не дають місту жити, роздаючи зуботичини "всім і вся", приклеюючи ярлики слідом за своїм ідейним лідером Леніним. Вони всіляко намагаються кожному роздати по причіпку з приписом сидіти на ньому і не зіскакувати з нього. Крок вліво-вправо - карається їхніми хамськими "законами" великого ЖЕКу у який ВОНИ перетворили Світловодськ. ..... Убогі діти убогої совдепії! Геть їх!!!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123