jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУКРИМ: вчителі і медики Сімферополя без зарплати і відпускних

  • 21-07-2010, 10:25
  • Додав користувач master

Вчителі Сімферополя вже майже два місяці не отримують зарплати і відпускні, а до кінця року без зарплати опиняться і медпрацівники, повідомляє кримський тижневик «Події».

Як відзначає видання, борг перед освітянами становить близько 18 млн. грн. При цьому влада «переводить стрілки» один на одного: республіканські - на міські, ті - на районні. Тим часом, у кримському Мінфіні попереджають, що до кінця року без зарплати залишаться і сімферопольські медпрацівники.

За інформацією голови Рескомітету Профспілки працівників освіти і науки України Катерини Волкової, борг перед учителями Київського району Сімферополя становить 9,2 млн. грн., Центрального - 8,4 млн. грн., Залізничного - понад 800 тис. грн.

«Ми опинилися просто в принизливій ситуації. Гірко і боляче спостерігати вчителів, які зараз працюють на літніх майданчиках, торгують квасом і морозивом, - розповіла вчителька школи-ліцею № 17 Людмила Артемонова. - Багато хто живе зараз на стипендії своїх дітей або пенсії батьків».

З проханням вирішити питання із заборгованістю по зарплаті вчителя звернулися до керівництва Верховної Ради Криму. Спікер Володимир Константинов списав усе на недисциплінованість міських чиновників, відзначає видання.

«Посилити дисципліну у себе в міськвиконкомі. Нехай начальники відповідних управлінь нарешті займуться справою, і проблема буде вирішена», - сказав він меру Сімферополя Геннадію Бабенку.

Як пояснила начальник управління фінансів виконкому Сімферополя Тетяна Сиваченко, бюджети районів міста не можуть виплатити одноразово зарплату на 2,5 місяці вперед і доплатити до відпускних ще суму місячного окладу. Оформити казначейські позики, як це робилося раніше, до сих пір не представляється можливим, оскільки на їх видачу накладено ліміт, і його в даний момент не вистачає для покриття всіх першочергових витрат.

У свою чергу, керівництво міста пообіцяло знайти спосіб, як найближчим часом розрахуватися з педагогами в повному обсязі.

У подібній ситуації вже у кінці року опиняться і сімферопольські медики, прогнозують у Мінфіні Криму. «Є прихований дефіцит бюджету за роком майже в 19 млн. грн. Це буде друга бомба, - заявила заступник міністра фінансів Криму Тетяна Баркова. - Ми бачили цю проблему, коли аналізували проект міського бюджету, але нас запевнили, що цей дефіцит буде погашено за рахунок спецфонду лікувальних установ. Минуло шість місяців, ми бачимо, що туди не надходить жодної копійки».

Пише Skamer, 1 августа 2010 20:12
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Народ!!! Что же это делается?! Пока Янукович греет свои яйца в Крыму, дорогу от Киева до "Межигорья" опять ремонтируют – уже в третий раз с инаугурации. Опять укладывают новый асфальт, меняют бордюры, хотя бордюры только немножко осыпались. Асфальт уже третий раз укладывают. Ремонт ведут от улицы Богатырской до "Межигорья" – 4 километра. Начали в четверг 29 июля. Работают и в субботу и в воскресенье, 31 и 1 августа по жаре. Это ж платить нужно за работу в выходные вдвойне. Да и – что больше нет в стране разбитых дорог?

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123