jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеЧерговий практикум для малого бізнесу сфери ЖКГ

  • 21-07-2010, 11:10
  • Додав користувач master

Фахівцями ВЦ «ЖИТЛОСВІТ» та залученими спеціалістами продовжує реалізовуватися програма з комплексного навчання бізнесу підприємців сфери ЖКГ.

У рамках програми Житлосвіт «Малий бізнес у ЖКГ – успішний старт», консультанти ВЦ «ЖИТЛОСВІТ» провели черговий захід за напрямками: управління фінансами та фінансове планування, управління проектами, бізнес-планування та залучення інвестицій, податкова і правова безпека бізнесу.

Робота з аудиторією була направлена на вивчення і освоєння практичного інструментарію, розбір конкретних ситуацій, найбільш актуальних для підприємців сфери ЖКГ. Знання та навички представникам бізнесу з чорьох міст і чотирнадцяти районих центрів України передавали безпосередньо керівники та представники провідних АПО що входять до центру, а також провідні консультанти ВЦ «ЖИТЛОСВІТ».

Інтерес до програми визначився її спрямованістю на вирішення практичних завдань підприємців у галузі ЖКГ. За словами одного з тренерів програми, головного консультанта ВЦ «ЖИТЛОСВІТ» з удосконалення процесів Миколи Табаліна «сьогодні підприємці реалізують безліч проектів: відкривають магазини, створюють виробництва, запускають на ринок нові послуги. Місія Житлосвіт, якраз і полягає у тому: як якісно запустити механізм надання ЖК-послуг, як створити самовіддану команду, спланувати зміст та строки, враховуючи рішення статутних органів ОСЖ, розрахувати потребу у фінансуванні і врахувати можливі ризики. От чому, професійне виконання даних завдань визначає успіх програми Житлосвіт «Малий бізнес у ЖКГ – успішний старт».

Програма навчання охопила також і інші основні знання і навики, необхідні для практики успішного старту та розвитку малого бізнесу у сфері ЖКГ. Провідний консультант ВЦ «ЖИТЛОСВІТ» з управління інвестиціями та start-up проектами Ілля Музикан зазначив: «ця програма реально порадувала: по-перше, курс об'ємний і збалансований відповідно до запитів підприємців. А такі модулі, як ефективне управління і лідерство, маркетинг і управління продажами послуг сфери ЖКГ, стрессменеджмент і переговори, фінансове планування та управління фінансами, управління ЖК-проектами та залучення інвестицій, правова та економічна безпека бізнесу у ЖКГ, охоплюють весь спектр сучасних, адаптованих і потрібних підприємцям інструментів сфери ЖКГ.»

 Голова Житлосвіт Олег Матійців, на заключному занятті резюмував: «Цього разу, ми залучили тренерів з різних, дотичних як до ЖКГ галузі так і до психологічного напрямку, але які мають максимально високе визнання в діловому середовищі України. Такий підхід максимально мотивує всіх учасників забезпечувати максимальну якість роботи. Два дні практикуму довели: яким би не був сильним і могутнім ворожий світ, за допомогою знань, найпростіших принципів психології та відпрацьованих практичних вправ ви завжди зможете витримати його випробування і повернути обставини у свій бік».

Пише Tigrip, 2 августа 2010 12:09
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Понравилась синхронность, я для себя разделил : существуют вещи которые мы планируем жестко и вещи которыми мы занимаемся перманентно. Про «заточку пилы», практикум помог расставить в голове все по своим местам, когда у тебя есть четкое определение ты понимаешь как это работает, как это действует. Олег просто ас!
Пише AK-74, 3 августа 2010 21:01
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Скоро малому бізнесу криндець! Оно Азаров з Тигіпком запровадять 600 гр. єдиний і криндець, це вам не весла висушити!!!!!!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123