jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеДопомоговість - як ефективний інструмент управління та розвитку бізнесу

  • 26-07-2010, 14:26
  • Додав користувач master

З червня місяця спеціалісти ВЦ «Житлосвіт» проводять навчання підприємців України за напрямком «Допомоговість в ЖКГ - ефективний метод управління». Черговий практикум відбувся у місті Дніпропетровськ.

Основною метою навчання було - дати бізнесменам ЖКГ комплексне уявлення про систему допомоговості, його ролі, принципів побудови і використання, з метою підвищення ефективності управління. Програма також спрямована на вироблення базових умінь в області самодіагностики і діагностики персоналу, адміністрування, командоутворення та лідерства у сфері обслуговування спільного майна ОСЖ.

Програма містить авторські розробки спеціалістів ВЦ «Житлосвіт» в частині ефективної структури лідерства, що базується на допомоговій діяльності ОСЖ та їх асоціацій (АПО). Даний практикум є показовим. Так, напрацьована програма практикуму дозволяє розглянути та відпрацювати на практичних ситуаціях наступні аспекти допомоговості: його структуру в розрізі ефективності та результативності управління, його використання як інструменту адміністрування, адаптації і навчання персоналу, мотивації та коригування організаційної культури.

Автор і ведучий серії практикумів Роман Попович зазначив: «Як  завжди, програма викликала жвавий інтерес у аудиторії – достатньо досвідчених підприємців сфери ЖКГ. Зокрема, за тестами. активно практикувалися основні помилки в системі допомоговості, планування результатів, взаємозв'язку допомоговості з системами мотивації та управління кар'єрою. Основний практичний інструмент, переданий учасникам навчання - структуризація допомоговості на етапах життєвого циклу бізнесу і кар'єри працівника».

Відзначимо, що ВЦ «Житлосвіт», є розробником та запроваджувачем програм допомоговості. Основна мета в даному випадку – ефективно сприяти зародженню потенціалу та впевненому розвитку малого та середнього бізнесу сфери ЖКГ в сучасних складних економічних умовах. Інтерес, який викликає тема допомоговості, а по суті, тема розвитку бізнесового потенціалу, вказує на оздоровлення розуміння дрібними підприємцями – виконавцями ЖК-послуг потреби допомоговості ПСО ОСЖ, що спрямовує на нові довгострокові результати обидві сторони.

«У запланованій допомоговості – ключ до ефективного вирішення питань призначення виконавців ЖК- послуг. Взаємопов’язання структуруваних систем допомоговості: тьютінг, коучинг, лідерство, менторство хоча принципово і розрізняються, але при вмілому використанні кожен тип застосовується для конкретних людей, в конкретній ситуації. Неправильний вибір – корінь «сумного» досвіду. Тому ми й передаємо інструментарій виключно правильного, адаптованого до сфери ЖКГ, вибору», - зазначив, на підсумковому заході голова ВЦ "Житлосвіт" Олег Матійців

Пише OSBB-Yiv15198, 27 августа 2010 21:12
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Вот и спасибочки!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123