jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаЧернігів і Програма уряду "Територія якісного життя"

  • 29-07-2010, 10:19
  • Додав користувач master

Згідно з Програмою уряду "Територія якісного життя" для участі у пілотному проекті з комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду визначені 12 міст України, серед яких Чернігів, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Чернівці, Київ.  

За повідомленням регіонального представника ВЦ "Житлосвіт" Сергія Ярового, відповідно до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» у Чернігові розроблено проект реконструкції житлового кварталу в межах вулиць О.Молодчого-Савчука-Воїнів-інтернаціоналістів-Шевченка.

На думку членів архітектурно-містобудівної ради, презентований автором, архітектором Тетяною Мазур, проект є цікавим рішенням у перспективному розвитку нашого міста. У відповідності до «Правил забудови та використання території м. Чернігова» територія розробки містобудівного обґрунтування (площею 10,3 га) розташована в межах історичного району міста і належить до другої охоронної археологічної зони та житлової зони багатоквартирної забудови з обмеженнями по умовах зон регулювання забудови.

Житлова забудова кварталу сформована в 60-х роках минулого століття. Представлена частково панельними 5-поверховими будинками перших масових серій, частково 4-5-поверховими цегляними житловими будинками. Ділянка площею 0,77 га в межах кварталу знаходиться під садибною забудовою і має різний рівень благоустрою.

Існуючий житловий фонд не відповідає сучасним вимогам щодо стандартів житла, має значний ступінь фізичного та морального зношення. Системи інженерного обладнання житлових та громадських будівель, несучі та огороджуючі конструкції, зовнішні інженерні комунікації потребують капітального ремонту з поліпшенням їх технічних та експлуатаційних характеристик.

Частина квартир в існуючих 4-5-поверхових житлових будинках по вул.Шевченка не мають нормативної інсоляції. Взагалі забудова кварталу має низький рівень організації житлового середовища.

Враховуючи містобудівну цінність території, пропонується масова реконструкція кварталу застарілого житлового фонду. Згідно проекту планується утворити дві житлові групи нової сучасної житлової забудови підвищеної поверховості, що об’єднані територією дитячого дошкільного навчального закладу та котельної.

Забудова 1-ої житлової групи (в межах вулиць Шевченка, О.Молодчого, Савчука та дитячого дошкільного закладу і котельні) відноситься до більш раннього періоду 60-х років. В цій зоні передбачається комплексна реконструкція з поступовою заміною малоцінної екстенсивної малоповерхової забудови на сучасну багатоповерхову та підвищеної поверховості забудову.

2-га житлова група (в межах вулиць Шевченка і Воїнів-інтернаціоналістів та дитячого дошкільного закладу і котельні) сформована з 5-поверхових будинків, які побудовані пізніше. В цій зоні передбачено здійснювати реконструкцію вибірково. Ущільнення забудови планується за рахунок нового будівництва на вільних ділянках. Існуючий житловий фонд підлягає реконструкції та модернізації з надбудовою мансардних поверхів, з об’єднанням двох будинків індивідуальними блок-вставками в існуючих розривах. 

На перших поверхах житлових будинків, розташованих вздовж вулиць, пропонується розмістити об’єкти соціально-побутового та торгівельного призначення. Також передбачено розширення існуючого дитячого дошкільного закладу № 76 та будівництво нової котельної. Потреба забезпечення загальноосвітніми школами задовольняється за рахунок існуючої школи № 2 на 1117 місць.

Отже, при вибутті існуючого житлового фонду загальною площею 28 422 кв. м, новий житловий фонд кварталу становитиме 128 660 кв. м., в т.ч.: нове будівництво – 96 932 кв. м; реконструкція з надбудовою мансардних поверхів та прибудови – 31 728 кв. м.; загальна кількість квартир – 1729 одиниць; загальна площа об’єктів обслуговування – 13 472 кв. м.

Для зберігання легкових автомобілів мешканців кварталу передбачено використання підземного простору для улаштування гаражів (стоянок), а для зберігання індивідуальних автомобілів використовувати цокольні та підземні поверхи житлових будинків при новому будівництві.

Під час розгляду на засіданні архітектурно-містобудівної ради проект "Містобудівне обґрунтування з реконструкції житлового кварталу в межах вулиць О.Молодчого – Савчука – Воїнів-інтернаціоналістів та Шевченка для будівництва житлового будинку з улаштуванням в першому поверсі офісних приміщень та підземної автомобільної стоянки на орендованій земельній ділянці по вул. О.Молодчого, 6" отримав одноголосне схвалення.

Замовником будівництва виступає ТОВ «Торгово-сервісний центр "Експо-Дніпро-Союз". Документально-технологічний супровід управління спільним майном житлових будинків забезпечує ВЦ "Житлосвіт".

Для виконання державної вимоги - створення ОСББ у двомісячний термін з моменту прийняття в експлуатацію та якісного забезпечення утримання спільного майна житлового комплексу, з його будинків-ОСББ вирішено створити Асоціацію - представницький орган.

 

Пише OSBB-lon15197, 17 августа 2010 21:12
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
А у нас не кують не мелють - жодних проектів...тільки свійськи - у наших ОСББ!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123