jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄCвітловодські ЖЕКи готуються вибивати гроші з мешканців

  • 25-08-2010, 19:03
  • Додав користувач master

 За інформацією працівника одного з ЖЕКів, начальник уклав договір з додаткивим юристом, щоб подавати до суду на боржників, адже з 1 серпня процедура витребування боргів спрощена.

 

Також, зі скарги, що надійшла до приймальної «ЧАСу», від мешканця, стають відомими факти протизаконного тиску на боржників: «У мене квартира на вул. Павлова-----, за яку, внаслідок тяжби з ЖЕКом, що не надає послуг, але вважає, що заборговано 1 тис. 200 грн. ЖЕК зателефонував моїм батькам, щоб вплинули на мене?! Обидвоє батьків сердечники, довелося зриватися з роботи, викликати швидку…Не знаю, звідки дізналися їхній телефон…».

 

За скаргами мешканців з ЖЕКу № 5, сантехніка не пришлють навіть у разі аварії, якщо заливає квартиру сусідів, якщо за квартирою числиться навіть невеликий борг.

 

За скаргою жительки з ЖЕКу № 2, стало відомо: «Мені довелося дати особисто розписку, що в найближчі три дні погашу частково борг, щоб до мене прийшли відремонтувати трубу підвода до квартири води, з якої летіла вода з напором!»

 

У обидвох з цих ЖЕКів відкрито розповіли, що вони не видають довідки - форму № 3 та документи для оформлення закордонного паспорта, поки не буде погашено віртуальну заборгованість цих ЖЕКів.

 

Працівник одного з ЖЕКів Андрющиного яру зізнався, що не дивлячись на заборгованість із зарплати, для написання подібних листів-погроз начальник ЖЕКу залучає психолога.

 

Водночас, більшість світловодських ЖЕКів надсилають листи-вимоги мешканцям, з якими навіть не укладено договорів на надання послуг. Ці листи-вимоги містять впевненість виграння судів ЖЕКом та погрози мешканцям сплати судових та юридичних витрат ЖЕКів.

 

Також, за скаргами п’яти ОСББ, правозахисники «ЧАСу», займаються проблемою, мовчанням прокуратури на незаконне виставлення ЖЕКами рахунків мешканцям ОСББ, які затвердили на власних зборах кошториси та внески (які удвічі менші за ЖЕКівських) на утримання своїх будинків.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123