jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ваші очікування від керівництва України?

Боротьби з корупцією
Політичних сварок
Чергового пограбунку
Хай би вони виздихали

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СуспільніГолова комітету ВР проти «чорної реформи» віце-прем'єра Тігіпка

  • 25-08-2010, 18:05
  • Додав користувач master

Голова комітету ВР з питань промполітики і підприємництва Н. Королевська впевнена, що спроба збільшити пенсійний вік для жінок дасть дуже незначний економічний ефект, і у цей час створить нові проблеми

 «Пропозиція різкого підвищення пенсійного віку - це прояв неповаги до жінок. Українські жінки вже охрестили пропозицію про підвищення пенсійного віку« чорної реформою» віце-прем'єра Тігіпка, який проводив переговори з МВФ і фактично зрадив всіх жінок, - заявила Королевська на оголошенні альтернативного проекту реформи. – І це вже не перший провал «псевдореформаторської діяльності» віце-прем'єра».

На її думку, неправильним починати реформи з погіршення життя людей. «Спроба вирішити проблеми дефіциту Пенсійного фонду окремо вирваним із загального контексту пенсійної реформи способом - фінансово короткозора. Економічний ефект від нововведення в 2011 р. не перевищить 2 млрд. грн, що складе лише 3% від очікуваного дефіциту Пенсійного фонду», - підкреслила Королевська.

- Таким чином, збільшення пенсійного віку для жінок дасть дуже незначну економічний ефект і одночасно створить нові проблеми в соціально-економічному розвитку країни. Ці плани треба зупинити!».

У пропонованому вигляді - підвищення пенсійного віку для жінок викличе додаткові проблеми у сфері зайнятості населення, які будуть мати довгострокові негативні наслідки, так як жінки, яким буде відстрочена пенсія, займають від 2 до 2,5 млн. робочих місць.

 «Якщо вони вийдуть на пенсію так, як це визначено чинним законодавством України, на їх робочі місця прийдуть молоді люди. А в результаті збільшення пенсійного віку в країні збільшиться безробіття, особливо серед молодих фахівців, що призведе до активної трудової міграції і погіршить демографічну ситуацію в Україні, - заявила Голова комітету ВР.

 - Ще одним наслідком стане істотне зростання безробіття серед жінок, яким за 50 років. Вже зараз знайти гідну роботу в такому віці - проблема. А у випадку підвищення пенсійного віку ця проблема стане нерозв'язною. Невже жінки заслуговують такої несправедливості?»

Голова парламентського комітету вважає, що пенсійна реформа повинна починатися з накопичувального пенсійного страхування, встановлення справедливої системи нарахування пенсій, а також - зменшення персональних пенсій чиновників.

Пише OSBB-Yiv15198, 27 августа 2010 21:11
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Тигипко как человек, исповедующий западные взгляды думает: что хорошо работает в цивилизованном мире должно работать и в Украине. Если механизм праймериза работает хорошо в Голландии и Англии, то он должен хорошо работать и в Украине. Но как этот механизм цивилизованного политического пространства перенести на полуцивилизованное пространство Украины непонятно...

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123