jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄ«Давайте зберемося пожуріть Юшка…»

  • 26-08-2010, 16:40
  • Додав користувач master

Як стало відомо, завтра – 27 серпня, о 11-й годині, склакається позачергова Сесія міської ради. На поряку денному одне питання: заслухати В. Юшка з факту продажу колектору скиду каналізації Світловодського водоканалу.

Так, зі слів одного з депутатів, що зажадав залишитися неназваним, ми почули: «Я можу зрозуміти навіть депутатів Партії Регіонів та БЮТ, а також їх сателітів. Вони разом грабували і роздирали землю Світловодська, а тепер настільки не готові заплатити по рахунках, що хочуть зібратися, для того щоб як сказав мій колега-депутат «Давайте зберемося пожуріть Юшка…». Втрата якого для них смерті подібна. Вони будь-якою ціною хочуть утримати його у кріслі секретаря міської ради – виконувача обов’язки міського голови».

 

Дану сентенцію, але іншими словами підтвердив і лідер  «ЧАСу» Олег Матійців: «…це потрібно більшості політичних плазунів міста. Вони не мають ні структур, ні кваліфікованих кадрів, які б їх достойно представляли їх у міській раді. Але при цьому цей «політбомонд» не забуває на кожному кроці декларувати на словах свою любов до Світловодська  та людей».

 

Не зрозуміло тільки, чим завинили п’ятдесят тисяч світловодців, перед ними, чи Богом, що ці депутати з їх  прокурором хочуть самі себе  обілити завтра на сесії? Як можуть ті, хто розоряв і паразитував на тілі міста, далі претендувати його еліту, розум, честь і совість?

 

Чому ми маємо й далі терпіти Юшка і його депутатів-опричників? Більшість місцян не розуміє, чому у нас депутати і прокуратура забрала право впливати на майно, без якого місту не обійтися - колектор скиду каналізації?

 

І взагалі, чому міська рада, яка разом із Юшком, познущавшись більше року над містом, завтра хоче «відмитися» і отримати законне, але, в той же час, аморальне право на обрання їх знову до міської ради?

 

Може проблема в законодавстві, в тій схемі, по якій ради обирались, або у  в самих партіях. В результаті ми отримали не представників громади, а бійців партій. І працювали вони частково на цю партію, але в основному тільки на себе. Але чи дає це моральне право комусь, не спитавши думку людей, забирати в них право вибору?

 

«27 серпня ми будемо знати справжню ціну депутатам, що сидять ще сьогодні у міській раді. Ми дізнаємось, на чий бік вони стануть – на бік своїх партійних босів, чи на бік світловодців, які довірили їм владу. Також, ми побачимо – будуть вони тільки рятувати свою шкуру, або ж в останній момент у них прокинеться совість? Але якби ця совість у них дійсно була, то вони б ще на стадії продажу каналізаційного колектору припинили цю гру. Як на мене, то краще б завтра оголосити про достроковий розпуск міської ради,  і за наступну неучасть у виборах…» - описав своє бачення завтрашніх подій і пропозицію до депутатів Олег Матійців.

 

Експерт-центр Житлосвіту, все-ж сподівається, що  незважаючи на  «скованість одним ціпком», що депутати завтра, теоретично, при наявності відповідальності перед людьми, можуть прийняти рішення порвати із своїм секретарем та "хрещеною мамою". Звісно, до виборів депутати завжди працювали в єдиній упряжці, але скоро ми побачимо, як дехто з них відречеться від любих босів. 

 

На тверде переконання лідера «ЧАСу» Олега Матійціва: «Діючі депутати взагалі не мають морального права приймати стратегічні доленосні рішення відносно майбутнього Світловодська та майна громади зокрема. Це можливо лише після обрання, після 31 жовтня її нового складу. До того ж, такі питання, як продаж каналізаційного колектору, мають проходити через проведення міського референдуму. Тільки тоді, коли люди самі дадуть добро, подібні рішення можна вважати моральними, законними і легітимними».

  

Пише Tigrip, 26 августа 2010 22:08
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
А може завтра таки рішать щось із цим прокуро*бом воровитим?

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123