jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄГра у монополію на водоканал: лот перший – каналізаційний колектор.

  • 28-08-2010, 17:04
  • Додав користувач master

 

Cеред cвітловодських можновладців все більшої популярності набуває нова інтерпретація гри «Монополія» - боротьба  за комунальне підприємство «Світловодський водоканал».

 

Нагадаємо, що десять років тому, у першу партію цієї гри вже було зіграно з «Світловодською тепломережею», яка насьогодні у реєстраційних документах є приватною власністю під назвою «Світловодськпобут», що додавлює світловодців тарифами на тепло...

 

На відміну від традиційної настільної гри, у комунальній світловодській версії взагалі не існує правил. Ну, формально існують: і депутати, і їх комісії, і їх фракції, і працюють наче за регламентом. Чому тільки Світловодську і людям все гірше і гірше.

 

Саме через це світловодська громада, ще десять років тому вже вибула з боротьби за комунальні підприємства-монополісти: тепло-, та водопостачання, 100% яких ще на початку 2000 року знаходилося у власності громади.

 

Наразі, всі міські та Державні комісії та  органи, що перевіряють «законність» цих оборудок з власністю громади та зміну власників, з невідомих причин або призупиняли перевірки, або по декілька разів продовжували їх терміни.

 

Тимчасом, історія продажу каналізаційного колектору майже щодня обростає новими відомостями. Але представники міської влади чомусь випромінюють спокій і запевняють, що контролюють ситуацію. Накращий і останній приклад – комедія під назвою «Куди ж подівся наш колектор?», ой вибачте – позачергова сесія міської ради від 27 серпня 2010року.

 

Проте, не тільки з джерел наближених до міських депутатів, інформація про механізми оборудок та плани тіньових cвітловодських можновладців привласнити «Світловодський водоканал» разом з його господарським майном, роздерши його попередньо на шматки,  як наприклад наш колектор, потроху стає відомою громадськості.

 

Тож по-порядку. Напередодні оборудки з колектором, за рішенням в.о. міського голови Юшка, «Світловодський водоканал» очолив сьогоднішній генеральний директор О. Коротич. За які заслуги перед громадою він отримав цю посаду невідомо. Дехто стверджує, що за любов, ну ти розумієш читачу яку…

 

А разом вони, для здійснення продажу першої ластівки – колектору, склали два переліки майна. Перший перелічує майно, що входить до підприємства. Другий, більш цікавий, завдяки якому і відбулась оборудка з продажу за безцінь колектору, що не входить до складу майнового комплексу «Світловодський водоканал».

 

Громадськість міста буде ошарашена, відомостями, цього другого Переліку, до складу майнового комплексу «Світловодський водоканал», також не входить (якщо стоїте – краще сядьте): приміщення абонвідділу, адмінуправління, водомірна майстерня, гараж, ремонтно-механічний цех, ремонтно-будівельна дільниця та колектор – 22км. Ой, пардон, остання позиція вже продана. А всі попередні? Правильно – підготовлені  до дерибану!

 

Чому так впевнено – до дерибану? З огляду на ціну проданого колектору 1 млн. 900 тис. гривень. А яка насправді ціна? Підрахуйте самі: 22 кілометра труби колетора,  це щонайменше – шість тисяч тонн, помножте на мінімальну ціну – п’ять тисяч гривень, виходить – тридцять мільйонів! Це - прямі втрати міста. Тут: і реформа ЖКГ, і всі дороги з тротуарами, і освітлення нове. Ой, що це я? Вибачте, занесло!

 

Ось так, громадо, за нашими спинами, нашими голосами на виборах, вони грабують наше місто і нас. Місто, що описано у новелах 20 сторіччя, на березі рукотворного моря якого знімалося три фільми, нарешті місто, яке збудували наші батьки для нас і наших дітей.

 

З приходом рік назад "молодого командира міста" В. Юшка, та зміною ним керівництва водоканалу, ситуація з відчуженням майна  «Світловодський водоканал» тільки погіршилася. Наприклад, кількість охочих "залізти" в кишеню міської громади, через водоканал значно зросла (читайте 2-й перелік).

 

Не виключено, зазначає один з депутатів, що нового ген.директора водоканалу змушують підписувати документи, щодо усіх ліквідних активів підприємства.

 

«Директора водоканалу Юшко посадив на "золоті" потоки, тому завжди може знайти привід для тиску, - підкреслює він. За вказаними оборудками, без рішень міської ради, але за кришування прокуратури, - каже джерело, - найбільш цінні активи підприємства, що є матеріальною базою, за безцінь передаються, як у нашому випадку через податкову, структурам наближеним до влади в Україні»

 

Мабуть тому, як по Фрейду, Юшко, вийшовши на трибуну, чітко висловився: «Я завжди, з мая місяця, коли мене обрали, захищав власть…». Так, він, і такі як він депутати, завжди захищають власть. У них, про людей і місто мова взагалі не заходить.

 

От і цього разу, депутатики зібрались у залі місцевого ДК, як з’ясувалося не на сесію міської ради, а  «поговорити з приводу продажу колектору» і розійтися не прийнявши жодного рішення, навіть комісії, що мала «розібратися» з неподобством продажу комісії нестворили. 

 

А які перипетії влаштували: і виступали один поперед одного, і зміни до проекту рішення вносили, і строки встановлювали, і між собою наче чубилися, а скільки «списів наламали» навколо членів комісії – включивши туди і хворих депутатів, і неприсутніх…

 

Наприклад, одна з неформальних «депутатських мам», що представляє партію, яка «нє гоніт порожняк», так і висловилась: «Письменного і Кармаліту туди обізатєльно – вони щось там розбираються…». Так ніхто і не заперечує: розбираються, як наприклад у протизаконний спосіб, більше п’яти років блокувати п’ятьом ОСББ передачу будинків на баланс.

 

Так, паплюжачи дійсне волевиявлення світловодців, боячись втратити монополію на майно і гроші за лжепослуги, вони усіма можливими способами – де залякуванням, де брехнею, а якщо треба і судових процесів над по-їхньому «деструктивними елементами», пихато демонструють хто є господарем над згореними їхніми тарифами світловодцями.

 

«І у них мета – все зробити, щоб влада у місті не змінилась! Все, навіть неможливе! От вони і роблять: тиснуть на підлеглих, бюджетників, паплюжать та відкрито б’ють активістів ОСББ, судяться з правозахисниками. А Закони у них працюють там, де цим переймаються вони ж – зацікавлені впливові особи, і законність у них перетворюється на політичний механізм, залежно від того хто цього хоче і за скільки.

 

Але їм є чого боятися! Бо період правління тіньових схем з корупційними безкарними оборудками комунальників та їх попихачів – директорату швидко закінчиться з обранням відповідальних депутатів. Мабуть відчуваючи, світловодські комунально-директорські імперіалісти знову запопадливо шукають „свої місця” у „своїх” партіях та партійках. Для світловодців знову наступає час і можливість змінити все на краще», - заявив лідер «ЧАСу» Олег Матійців, коментуючи депутатське дійство з продажу колектору.

 

Тамара Забаганець 

Пише Osbb-mak15691, 30 августа 2010 18:32
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Ого депутаты! Коллектор продали, круто! Олег Владимирович, ну у Вас и коллеги! Да, выходит, что ПРушники таки да с БЮТовцами заодно!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123