jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУМісцеві однопартійці вказали на невиконання обіцянок Януковичем

  • 28-08-2010, 12:59
  • Додав користувач master

 

Про рішення звернутися з  вимогою негайно відкликати проект Податкового кодексудо Януковича, було ухвалене у четвер, 26 серпня, повідомив представник Ізюмської міськради.

 

"Розбудова сильної Української національної держави можлива тільки за умов створення потужної соціальної опори в особі середнього класу. Значну його частину становить середнє та дрібне підприємництво", - йдеться у зверненні.

 

Депутати наголошують, що "підприємництво вже реагує на тотальний наступ влади: почалося широкомаштабне згортання підприємницької діяльності малої та середньої ланки".

 

Депутати впевнені: "Національна влада зобов'язана забезпечувати поступ у розвитку середнього та дрібного підприємництва як своєї основної опори, створювати умови для його становлення, мінімізувати вплив державного апарату на розвиток підприємництва".

 

Також, у прийнятому зверненні, депутатами зазначено, що "в умовах кризи, влада повинна йти назустріч і забезпечити податкові канікули, аби дати підприємництву можливість вистояти".

 

Натомість, як заявлено депутатами, центральна влада "оголосила середньому та дрібному підприємництву справжню війну", - і як підкреслили депутати, - "розширення повноважень податкової інспекції прямо порушуватимуть конституційні права громадян України".

 

"Обшуки приміщень, безапеляційність рішень, ухвалених податковою, примусове стягнення, арешти - це пряме нищення підприємництва. В Податковому кодексі закладено системне ігнорування принципу рівноправності платників та органів податкової інспекції", - вважають місцеві обранці.

 

"Розпочато тотальні перевірки підприємницької діяльності органами МВС, встановлюються нереальні суми штрафів. Тепер, на підприємців очікує новий удар у вигляді Податкового кодексу та закону про обов'язкове пенсійне страхування", - стверджують вони.

 

"Обіцяні податкові канікули перетворено на звичайний фарс. Новий Податковий кодекс фактично знищить спрощену систему оподаткування та нівелює єдиний податок", - йдеться у зверненні.

 

Депутати, у зверненні вимагають: "Ізюмська міська рада на підтримку дрібного та середнього бізнесу вимагає негайно відкликати проект Податкового кодексу".

 

Як повідомив представник Ізюмської міськради, дане звернення підтримали 32 з 44  депутатів, більшість із яких, 24 мандати, становлять представники Партії регіонів

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123