jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

На місцевих виборах я голосуватиму за політсилу:

"Самопоміч"
"Радикальна партія"
"Правий сектор"
"Народний фронт"
"Опозиційний блок"
"Батьківщина"
"Блок Порошенка"
Голосуватиму ПРОТИ ВСІХ

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

ПолітикаСпочатку жовтень замість травня, або про шляхи фарбованих лисів

  • 30-08-2010, 17:20
  • Додав користувач master

 Народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Кармазін вніс до Верховної Ради України свій черговий законопроект № 7043-2 від 30.08.2010 р. про внесення змін до Закону України про місцеві вибори.

Зокрема, законопроект передбачав проведення місцевих виборів за відкритими списками а також законодавче закріплення норми, за якою, до місцевих органів влади може бути обрано дієздатного громадянина України, який не перебуває в громадянстві (підданстві) іншої держави та який не отримав вид на проживання в іншій країні.

Знову вчорашні браві БЮТоНУНСівці завзято гендлюють вже законом про місцеві вибори, та так що хвіст цієї лавини ганьби, люди очевидно побачать вже скоро – через два місяці, дивлячись на результати місцевих виборів 31 жовтня.

Тут принагідно варто нагадати, що місцеві вибори мали відбутися ще весною – 30 травня. Тобто ми, давно мали-б жити за нової міської влади. І ця місцева влада ще 30 травня дуже б змінилася, поки не вибудувалася груба адміністративна вертикаль Януковича на місцях.

Однак, одразу після обрання Януковича, Верховна рада проголосувала за скасування цих виборів. І за чиїм поданням? Та все того ж  нардепа від "Нашої України - Народної самооборони" Кармазіна! А депутати від БЮТу та НУНСу дали за це рішення 33 голоси, з 250 проголосувавших!

Доречі, за сьогоднішні зміни до цього закону проголосувало 264 народні обранці, з яких БЮТоНУНСів вже за сорок тушок. Тобто, ці так звані оппозіціонери-демократи, як вони самі себе прозвали по суті спочатку забрали право у міських громад змнити місцеву владу ще у травні скасувавши вибори та водночас розв’язали руки новій владі.

Тепер же, повернувшись з далеких заморських курортів, де вигрівалися натружені у парламенті сідниці, та допетравши швидкий політичний кінець, ці з дозволу сказати «демократи»,  у якого Сірка, позичивши очі, уже догідливо лупаючи у бік влади, як наприклад нардеп Кармазін (лідер однієї з лежачих партій «мегаблоку» НУНС), який не стримуючи заздрісного захоплення гнучкістю хребта колег нардепів-«тушок», що називається договорився: «…ну якщо вони будуть щось робити, то я бажаю їм успіху».

«Так і виривається запитати у таких «захисників батьківщини»: Якого успіху можна бажати тим, хто як пронози взимку пропонує жовтень замість травня, а сьогодні запопадливо відчиняє ворота узурпаторам та зрадникам місцевого народовладдя черговими змінами до правил гри місцевих виборів? Що ви, і вони будете робити після того, як найнявшись у гробарів власної держави подали цвяхи та молоток регіоналам над домовиною самоврядування?» - звертаючись із жалем і запитаннями до бутафорних демократів звернувся Президент Житлосвіт Юрій Щербаненко.

Ось так, лжедемократи, як фарбовані лиси радо купилися за дармовий шанс, для своїх місцевих депутатів, що без зусиль у 2006 році, на хвилі постпомаранчевої демократизації, засісти у місцевих радах ще на п’ять місяців. Несекрет, що декотрим з цих диванних партій, як наприклад «Захисникав батьківщини» Кармазіна, вже не світить подолати навіть у міські ради 3% бар’єр.

Ці, вже сьогодні вчорашні, звісно вчепилися за цей привілей, і нашвидкуруч прискорили «вирішення» земельних, комунальних та майнових питань,  зрозуміло власних, бо ділити і тримати на хлібних посадах своїх людей залишилося всього два місяці. Для них, як бачимо, інтереси місцевих громад – пустий звук, бо йдеться виключно про особисті інтереси, навіть якщо вони хвилинної вогоди.

Тільки з часом, такі малодушні кармазинці схоже збагнули, що з датою виборів «розвели» вони не тільки виборців, а й себе обдурили. Ось і чуються з їх таборів зойки довкола маразматичної новели від ПР – скороспеченого закону про місцеві вибори з шулерськими нормами. Ось так неприкритий політичний хабар «опозиціонерам» від провладної партії та «соратників» спотворив волю місцевих виборців та вилучив з поля гри дрібних політичних шахраїв.

Історія повторюється. Памятаєте, як за подібною системою, у 2002 році «ЗаЄдУ» вже захоплювала владу, скуповуючи мажоритарних депутатів, за подобою сьогоднішніх «тушок». Схоже, відтепер, план захоплення влади на місцях правляча партія уявляє собі доволі чітко. Скориставшись слушним моментом – конвертувати падаючі рейтинги у мандати за пропорційною системою та через админресурс – мажоритарників.

Президент Житлосвіт Юрій Щербаненко, з приводу останніх змін у законодавстві про місцеві вибори, прогнозує: «Отже, місцеві вибори, це такий собі марш-кидок влади на місцях до майбутніх парламентських виборів. Якщо цей кидок вдасця, і контроль над місцевими владами візьме Партія регіонів то вже навесні 2011 року вони проведуть дострокові парламентські вибори, для отримання тотального контролю над державою»

Пише Gorisfem, 6 ноября 2011 03:58
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

По нашему законодательству можно взять ОСББ на баланс а можно оставить прежнего балансосодержателя до передачи ОСББ дома  на баланс?

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123