jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Зелені новаціїЕко- девелопмент та енергоефективність Green Awards

  • 9-09-2010, 17:21
  • Додав користувач master

"Зелений" департамент ВЦ "Житлосвіт" підвів підсумки першого в Україні точкового огляду екологічного девелопменту та енергоефективності Green Awards.

Огляд Green Awards дозволить оцінити об'єкти, що охоплені допомоговою діяльністю Житлосвіт, спроектовані і реалізовані або впроваджуються з використанням енерго-ефективних та екологічно чистих технологій.

Керівником департаменту з  еколого- та енергоефективності ВЦ Житлосвіт Вадимом Больбіним, зазначено: «Використання міжнародного досвіду для екологічної оцінки нерухомості спільного майна, у тому числі такого відомого стандарту як Breeam, дозволить вивести обслуговування житлового фонду співвласників на якісно новий рівень. Введення в оціночні показники такого істотного критерію, як екологічна ефективність, гарантує застосування кращих практик еко-ефективних, як на етапі задуму і проектування об'єкту, так і під час його будівництва і експлуатації, а також дає стимул пошуку нових рішень, що зменшують негативний вплив на навколишнє середовище».

При огляді об'єктів, як методологічної основи, окрім  Breeam, також використовуються міжнародні стандарти екологічної оцінки нерухомості DGNB, LEED, визнані та застосовуються в багатьох країнах світу.

Тож, голова Житлосвіт, Олег Матійців, узагальнюючи досягнення команди центру, заявив: «Неефективна система екологічного менеджменту – це втрачені можливості, даремно витрачені зусилля співробітників, викинуті на вітер гроші. Якщо-ж гравці ринку ЖКГ все ж зважуються впроваджувати систему, то результати мають реально працювати над своїм головним завданням: відповідно до принципу еко-ефективності, прагнути до досягнення економічної вигоди за рахунок зниження впливу на навколишнє середовище з економією використання ресурсів».

ДОВІДКА: Breeam - один з найбільш поширених методів оцінки екологічної ефективності будівель. Breeam визначає стандарти сталого проектування і будівництва, а також дає можливість порівнювати різні будівлі за рівнем їх впливу на навколишнє середовище.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123