jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄCьогоднішня сесія міської ради встановила комунальний налоХ

  • 28-09-2010, 17:21
  • Додав користувач master

Сьогодні, на пленарному засіданні міської ради, депутати затвердили Положення про відключення споживачів від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання.

 

Депутати БЮТ, НУНС, Захисники батьківщини з Блоком Козярчука , каденція яких закінчується 31 жовтня, що зібралися сьогоні на свою останню сесію, вирішили «ощасливити» світловодців, що неспроможні платити за дороге та холодне централізоване тепло «Світловодськпобуту» та митися у тазах перед електронагрівачами.

 

 Слово «ощасливити» ми навмисно поклали у лапки, бо маніпулювання свідомістю світловодців на безгрошів’ї більшості місцян, за риторикою депутатів не тільки перейшло межу здорового глузду а й створило джерело доходу для корупційних чиновників та депутатів, які відчуваючи необрання «до корита» вірішили рвануть деньжат, але з кого...

 

Про  порушення чинного законодавства України встановленим депутатами побором з бажаючих недорого отопити свою квартиру та мати гарячу воду збирався сказати депутат Олег Матійців, але головуючий Віталій Юшко «вміло» закрив обговорення.

 

На вражаючі зухвалістю незаконні дії депутатів, Олег Матійців, зауважив: «Надання дозволу на переобладнання інженерних систем у житлових будинках, зокрема на переобладнання на центральної системи опалення на автономне (індивідуальне) опалення є компетенцією власників житла, у нашому випадку – співвласників загального неподільного майна будинку.

 

Тобто - питання відключення від мереж ЦО ГВП та видача дозволів на переобладнання інженерних систем у багатоквартирних житлових будинках, що перебувають у  спільній сумісній власності співвласників багатоквартирних будинків є компетенцією співвласників загального неподільного майна а не виконкому або депутатів.

 

Натомість, депутати, які голосували за Положення, чітко знаючи, що багатоквартирні будинки у місті не є об’єктами права комунальної власності світловодської територіальної громади, і що це питання не є компетенцією органу місцевого самоврядування – Світловодської міської ради, відповідно до положень ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», грубо знехтували п. 1 ст. 4 Закону України «Про власність» /№ 687-XII/, яким: забезпечується право громадян-власників на свій розсуд володіти, користуватися та розпоряджатися належним майном… мешканці приватизованих квартир багатоквартирного будинку, є співвласниками будинку, і мають право, користуватися та розпоряджатися власним майном.

 

А депутати також, грубо знехтували: статтєю 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» вказується, дослівно:  Власники квартир багатоквартирних будинках є співвласниками … технічного обладнання… відповідно до своєї частки у майні будинку.

 

Також, ця норма отримала офіційне тлумачення, відповідно до Рішення Конституційного суду N 4-рп/2004 (710-04) від 02.03.2004 року, а саме: “власники квартир є співвласниками … будинку, квартири передаються у власність безоплатно...”.  а спільне майно співвласників є спільною власністю власників квартир – мешканців багатоквартирного будинку.

 

Але депутати також, грубо знехтували правом, співвласників у багатоквартирних будинків на здійснення права спільної сумісної власності, передбаченого ст. 369 ЦКУ:

1. Співвласники майна, що є у спільній сумісній власності, володіють і користуються спільним майном спільно…

2. Розпоряджання майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників».

 

Щодо кваліфікації дій посадових осіб ОМС, міськвиконкомів, УЖКГ, які пояснюючи збереженням системи ЦО міст, а насправді відкрито або завуальовано лобіюють інтереси монополістів ЖК-послуг, Олег Матіців, сказав: «Вказані посадові особи мають статус осіб, уповноважених на виконання функцій держави,  які є суб’єктами корупційних діянь, відповідно  до п. а  ст. 2 ЗУ «Про боротьбу з корупцією»,  а вказані вище дії компетентними карними органами тлумачаться  як переслідування корисливої мети:

- всупереч бажанням співвласників, в порушення п. а ст. 5 ЗУ «Про боротьбу з корупцією»,  шляхом перешкоджання діяльності неорганізованих в юридичні особи співвласників та ОСББ - збереження можливості одержання підприємствами-монополістами, що постачають послуги природних монополій по мережам, що є власністю співвласників теплової енергії, гарячої води тощо з отриманням компенсаційних кошів (пільг, субсидій)».

 

Але на чиї інтереси у місті працює прокуратура, яка має притягувати за корупційні діяння всі у місті вже добре знають. Насьогодні стоїть головне питання – коли знущання із зароблянням над світловодцями припиниться? Якщо оберемо достойних депутатів, не плутати з тими що сидять у міській раді – то 31 жовтня.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123