jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеОформлення землі багатоквартирним будинком

  • 7-10-2010, 17:43
  • Додав користувач master

07 жовтня 2010 спеціалісти ВЦ «Житлосвіт» виступили з доповіддю на навчальному практикумі «Оформлення земельної ділянки під багатоквартирним будинком» організованому ВГО «Зелений дім».

Учасниками практикуму стали представники ОСЖ та їх представницьких органів – Асоціацій, Управляючих компаній, підприємств-забудовників міст Києва та Харкова.

Керівник напрямку «Правовий консалтинг в ЖКГ» ВЦ Житлосвіт Заварова Інна так прокоментувала навчальні заходи: «Актуальність обраної теми практикуму зумовлена необхідністю розвитку правової освіти представників ОСЖ та їх асоціацій – АПО у  рачках реалізації загальнодержавної програми реформування ЖКГ України до 2014 року. Відповідно до цієї Програми, прийнятої як Закон,  юридичні особи-багатоквартирні будинки ОСЖ можуть отримувати бюджені гроші не тільки ремонт своїх житлових комплексів, а і на оформлення земельних ділянок. Звісно, для цього необхідно дотримати ряду умов».

Так, практикантам, разом з навчальним процесом, надавалися покрокові допоміжні матеріали. Один з них – інструментарій для затвердження графіків робіт з формування і проведення державного кадастрового обліку земельних ділянок, на яких розташовані ОСЖ, що потрапляють під фінансування оформлення земельних ділянок.

Швидка зміна законодавства у процесі вирішення питань оформлення земельних ділянок ОСЖ, фактично зумовлює певне правове лавірування у законодачому полі. Останні поправки до законодавства у цій вузькій, але важливій сфері внесли ясність: земельні ділянки повинні бути сформовані під тими будинками, які включені в адресну програму з оформлення земельних ділянок ОСЖ.

У першій частині практикуму представники ВГО «Зелений дім», спільно з Департаментом земельних перспектив ВЦ «Житлосвіт» роз'яснювали основні поняття, використовувані для врегулювання відносин, що виникають у процесі формування земельної ділянки під багатоквартирним будинком.

Також, був приведений аналітичний огляд нормативно-правових актів цього питання. Серед іншого – названі особливості правового режиму набуття земельних ділянок ОСББ,ЖБК та НОББ, а для уникнення у подальшому вимог ОМС оплати за користування – надані покрокові, правильні способи оформлення земельних ділянок.

Друга частина семінару була присвячена практичному застосуванню норм і порядку оформлення права спільної часткової власності на земельну ділянку під багатоквартирним будинком (поза залежністю - ОСЖ або НОББ-член АПО), а також були дані покрокові пояснення діям з оформлення земельної ділянки.

Практикантами були розглянуті і проблеми, що виникають при оформленні документів на земельну ділянку, а також, на підставі чинного законодавства, запропоновано шляхи їх вирішення. Окремої уваги викликало важливе питання питання відстоювання та наполягання керівництвом ОСЖ або їх АПО у стосунках з ОМС, щодо безкоштовності процесу користування співвласників земельною ділянкою під багатоквартирним будинком ОСЖ.

Практиканти вчилися також лобіювати дане питання у обласних та місцевих структурах. Нагальними стали питання підтримки певної політичної сили для вирішення наболілого питання - оформлення земельних ділянок ОСЖ. Тож, після наданої, спеціалістами Житлосвіту аналітичної інформації, стало зрозуміло, що насьогодні, виконанням планів з лобіювання та проведення державного кадастрового обліку практично займається спеціалізований підрозділ ВЦ "Житлосвіт".

На закінчення, з метою закріплення отриманих знань присутнім були запропоновані прикладні ігри. Учасники семінару особливо відзначили якість і практичну цінність отриманих матеріалів, підготовлених Житлосвітом та ВГО «Зелений дім», що містять не тільки перелік основних нормативно-правових актів з відповідної тематики та переліки документів, необхідних для формування земельних ділянок ОСЖ та покрокові інструкції з вирішенням можливих ускладнень.


Пише cheyoo, 15 ноября 2010 23:12
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Цитата: cтатті
Окремої уваги викликало важливе питання питання відстоювання та наполягання керівництвом ОСЖ або їх АПО у стосунках з ОМС, щодо безкоштовності процесу користування співвласників земельною ділянкою під багатоквартирним будинком ОСЖ.

Ну очень правильно!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123