jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄПід кого Юшко «ганяв» чиновників по світлодських дворах

  • 7-10-2010, 17:55
  • Додав користувач master

Розмова з Олегом Матійцівим про світловодські електоральні проекти. Перспективи нових та наслідки минулих, а також про окремі їх персоналії.

 

Ваші колишні підопічні  - «захисники» завзято розкидають по місту агітки у виді звітів. Як гадаєте – які у них шанси?

 

- Що б не говорили сьогодні у «захисниках» - проведення виборів зараз не в їхніх інтересах. З однієї простої причини: з весни 2007 року, коли я порвав з ними всі стосунки, на знак протесту з їхньою шкурною політикою, вони ще не пред'явили світловодцям вагомих аргументів, завдяки яким можуть реально розраховувати на перемогу у цій виборчій кампанії. Жодний пунк програми ними не виконано – жодного ОСББ чи квартального комітету (ОСНа) ними не створено, жодного будинку людям не передано. Соціологічні зрізи показують, що для них не все так просто.

 

То на що вони по вашому розраховують?

 

- Як знають всі більш менш дотичні до їх «політичних ходів», вони мабуть щиро вважають, що у них є прокурорсько-юшковський ресурс. Думаю, просто так владу вони не віддадуть, як би важко в даний момент їм не було. Їм є що втрачати.

 

А як яскраво і динамічно тоді обіцялося світловодцям… То що це було, на виборах 2006 року?

 

- Команда «Блоку Кармазіна» на виборах 2006 року створила всеміську маніпуляцію на грунті ОСББ. Люди у багатоквартирних будинках навіть не помітили, як стали об'єктами цієї маніпуляції. Реально, я готував цю виборчу кампанію з 2004 року, це був тяжкий і довгий процес, щоденна монотонна робота активістів Житлосвіту з мешканцями кожного будинку. У 2005 році Житлосвіт створив п’ять ОСББ, особисто мене понад дві тисячі мешканців будинків визначили уповноваженою особою для реєстрації цих п’яти ОСББ. І спитайте тепер у колишніх кармазінців – скільки вони з Юшком за п’ять років депутатства створили об’єднань – жодного!

 

Чи розглядались, окрім ОСББ та ОСНів інші варіанти передвиборчих проектів 2006 року?

 

  - Мною розглядалося кілька варіантів розвитку подій, але зрештою - ставку на  ОСББ та створення квартальних ОСНів я визначив однією з найвірогідніших, для перемоги. Так і сталося. Завдяки вдалій дворічний підготовці та застосованим РR-заходам "Блок Кармазіна" взяв 10% міської ради, а фракцію, як Ви пам'ятаєте "Патріот" було створено з 14%. Як констатували спеціалісти з пиару - прекрасний результат для маловідомого блоку та нікчемних, як показала кампанія претендентів.

  

- Чи брали участь ці  хлопці, чи хто вони там, у розробці стратегії перемоги у 2006 році «Блоку Кармазіна», тобто сьогоднішні «захисники» - ваші другий, третій та четвертий номер у виборчому списку?

 

- Ні. Вони долучилися у останній момент перед виборами 2006 року. Так сталося, що «спецпроект - ОСББ» з певних причин не отримав одобрямс у «рейтингових» на той час партій. А на вибори у маловідомому Блоці або партії потрібні кошти набагато більші ніж «рейтинговикам». А люди більш менш достойні всі «розібрані» вже були по іншим партіям. От вибачте тут і «взялися» ці хлопці, чи хто вони там, як Ви кажете. Ми їх штучно «пристроїли» у структуру Житлосвіт, кого – координатором з громадських зв’язків, кого з технічних питань. Ними вони і представлялися по телевізору, вони і обіціли ОСББ і Органи самоорганізації. А за винесене на голосування Положення про ОСНи не голосували…

 

Ви сказали, що відбулась «всеміська маніпуляція». А як же люди, мешканці?

 

- Так, захопившись, ми тоді на виборах провели певну маніпуляцію. Але не тільки люди, але і я сам не помітив, як став її об'єктом. Знаєте, як буває: ведеш якусь гру, а потім стаєш її учасником і починаєш у неї свято вірити. Я сам повірив! І про це не шкодую. Тоді Світловодськ добре струснуло, і Ви знаєте - місто і люди стали іншими, саме завдяки цій стратегії у кампанії. Шкода, що  «хлопці» з нашвидкуруч зліпленої команди зрадили своїх виборців – не виконавши жодної обіцянки. Зато тепер точно відомо – не пройшли випробування мідними трубами.

 

Кажете місто і люди стали іншими? То чому така брава команда все-ж таки розпалася?

 

- Власне після цих виборів, я і став вимагати у своїх другого, третього та четвертого номерів виконання обіцянок – створення ОСББ та ОСНів, передачі будинків мешканцям. Вони відмовилися… Я почав роботу сам, своїм Житлосвітом. Моя робота вся у дворах і будинках: лавочки, перголи, металеві двері, благоустрій, суди з жеками, тепловиками та водоканалом.

 

Ви були політтехнологом під час перевиборів до верховної ради 2007-го і вели «спецпроект» партії «Наша Україна». Чому, після хорошого результату у Світловодську порвали стосунки з цією партією?

 

- Ну, по-перше, коли я особисто не спілкуюся з лідером, у нашому випадку – Віктором Ющенко і не можу донести бачення роботи, проблеми організації – швидко втрачаю інтерес. Я працював у режимі, як Ви сказали «спецпроекту» партії, під керівництвом одного з депутатів Верховної Ради. Те що я побачив - «Наша Україна», як політична сила, була слабка. Були відсутня воля і фактичний, а не номінальний лідер партії. А для домінування в умах народних мас і на політичній арені країни потрібна не тільки «жива» структура, а й дієвий лідер. Майдан-2004 – був пік. Уже у 2007 році, під час «спецпроекту»   – шалений спад до рівня 9%. Але я задоволений – ми показали у місті результат – 14%!

 

Як Ви, як спеціаліст з організації виборчих перегонів оцінюєте політтехнологічні ходи сьогоднішніх «захисників»?

 

- Знаєте, я чекав від них більшого. Видається, що вони навіть неможуть засвоїти уроки, які надав я на виборах у 2006 році. Бачучи гонимі вітром листки сірого паперу по місту під назвою «Звіт кармазінців», на думку приходить лише один жарт - коли Бог роздавав папір на вибори, кармазінцям дістався тільки туалетний папір. Нічого нового, в принципі. Була, правда, у них з Юшком надія запустити тему створення ОСББ. Але без масованої кількарічної підготовки та спеціальних знань, як це робить Житлосвіт, нічого не вийшло. Шкода тільки чиновників «поганяли» по дворах. 

 

- І наостанок. Розкажіть про Ваш Житлосвітівський Центр політичного консалтингу?

 

- Насьогодні, РR-cпеціалісти нашого ЖЦПК готують і дають готові інструменти політичним замовникам, для успішного досягнення політичних цілей. ЖЦПК працюючи з різними політиками, я вважаю, не вивели єдиноправильної політичної платформи, тому що її немає апріорі. Обєднавши  РR-cпеціалістів з великим досвідом розробки та реалізації стратегій публічного просування політиків, партій, брендів, планування і організації виборчих кампаній на всіх рівнях: від розробки ідеологічних концепцій до  реалізації проектів у всіх без винятку сферах медіа, ми – створили колектив однодумців, які бачуть свою місію в тому, щоб повернути політиці її початкове призначення - організацію суспільства для досягнення суспільного блага.

                                 Інтерв'ювала Олена Завадська 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123