jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеПідходи Житлосвіт до проблем ОСЖ Дніпропетровська

  • 20-10-2010, 20:09
  • Додав користувач master

У рамках  Всеукраїнського місячника ЖКГ в Україні, 19 жовтня спеціалістами Житлосвіт проведено черговий раунд фокус-груп з представниками ОСЖ міста Дніпропетровська, що завершився практичним бліц-семінаром.

Бліц-семінар Житлосвіт, що проходив у приміщенні Центральної міської бібліотеки зібрав представників статутних органів ОСЖ та їх Асоціацій.  У живому режимі запитання-відповідь спілкувався голова ВЦ Житлосвіту Олег Матійців.

Житлосвіт представив присутнім Програму комплексного розвитку комунальної інфраструктури міста Дніпропетровська, у ключі масштабної модернізації та оновлення обслуговування через існуючі та новостворювані ОСЖ, при забезпеченні доступності комунальних ресурсів для споживачів.

Після ознайомлення семінаристів з правовими та практичними механізмами і інструментами реалізації програм Житлосвіт з комплексного підходу до вирішення конкретних питань ОСЖ - капітальних ремонтів, виділення земельних ділянок, тиску монополістів ЖК-послуг, розмова почала точитися про зміну влади для модернізації та реформування ЖКГ міста на сучасному етапі.

Також, семінарилися питання надання практичних інструментів для вирішення завдань підвищення ефективності створення ОСЖ а також надійності подальшої роботи у режимі приватного утримання у складі АПО або Управляючих кампаній.

Практичним баченням ситуації «підтримки» ОСЖ міста Дніпропетровська поділився голова ВЦ Житлосвіту Олег Матійців: «Представники ОСЖ звертаються до влади з вимогою забезпечити, укладання індивідуальних договорів жителів ОСЖ з постачальниками монопольних послуг водоканалу та тепловиків, але влада, як і монополісти їх «нечують». У цей час з екранів телевізорів влада переконує місцян у піклуванні про про кожного дніпропетровця особисто, але самі дніпропетровці і громадські активісти зокрема, які допомагають співвласникам у процесі забезпечення їх прав – фіксують протилежне».

З питань капітальних ремонтів ОСЖ – представникам ОСЖ були надані конкретні рекомендації по зверненням до відповідних структур. З питань виділення земельних ділянок – домовлено про допомогу юристів Житлосвіту. З питань тиску монополістів ЖК-послуг – присутні зійшлися на думці про негайну потребу зміни влади та підтримку у цьому зв'язку представників місцевих громадських активістів створення осередків громадянського суспільства.


Пише fertky82, 22 ноября 2010 00:04
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Ну вот и почитали - полезности...
Пише gtlthfcn, 11 мая 2012 18:21
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

вот видно, что конкретика!
и именно этого сейчас нехватает! 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123