jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеЖитлосвітівці вирішують проблеми ОСЖ Запоріжжя

  • 21-10-2010, 18:51
  • Додав користувач master

У рамках  Всеукраїнського місячника ЖКГ в Україні, 20 жовтня спеціалістами Житлосвіт проведено черговий раунд фокус-груп з представниками ОСЖ міста Запоріжжя, що завершився практичним бліц-семінаром.

Стан будинків міста катастрофічний – основна частина житлового фонду та комунальних мереж, які місто успадкувала від Радянського Союзу, зносилася і без негайної модернізації вони у геометричній прогрессії руйнуються.

На запитання представника однієї з Асоціацій ОСЖ – «що робити?», Олег Матійців відповів: «Кожен другий житловий будинок потребує капітального ремонту. У аварійному стані більше третини водопроводів, каналізаційних і теплових мереж. Усе це потребує не просто реформування, а комунальної модернізації, але реформа ЖКГ може бути реалізована тільки спільними зусиллями держави, місцевої влади за активної участі мешканців. Якщо людям не пояснити, навіщо потрібні зміни, успіху не буде», – підкреслив голова ВЦ Житлосвіт.

Семінаристи зійшлися на тому, що насьогодні - якість послуг від Жеківського обслуговування не зростає, а зростають натомість тільки ціни, при цьому – витрати  мешканців збільшуються, а вже наприклад  після капітальної заміни труб уже не треба буде платити за воду, яка «випаровується».

Представники ОСЖ Запоріжжя вважають, що необхідно, в межах комунальної реформи прискорити перехід до ОСЖ, і з допомогою Житлосвіт налагодити ефективне управління та обслуговування житловим фондом, провести капітальні ремонти будинків.

Ще одним напрямком спрямування спільних зусиль, ОСЖівці бучуть реалізацію програми забезпечення населення якісною питною водою та врегулювання питань знешкодження побутових відходів, які у Запоріжжі стали справжнім лихом для довкілля.

З питань капітальних ремонтів ОСЖ, виділення земельних ділянок, тиску монополістів ЖК-послуг – присутні зійшлися на думці про негайну потребу зміни влади та підтримку у цьому зв'язку представників Житлосвіту.

Пише ngokas, 14 ноября 2010 21:00
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
«Кожен другий житловий будинок потребує капітального ремонту. У аварійному стані більше третини водопроводів, каналізаційних і теплових мереж. Усе це потребує не просто реформування, а комунальної модернізації, але реформа ЖКГ може бути реалізована тільки спільними зусиллями держави, місцевої влади за активної участі мешканців. Якщо людям не пояснити, навіщо потрібні зміни, успіху не буде»

Вооот! Если власть не пояснит, или чего хуже -как сейчас - всё назло делает, или говорит - НЕполучится, законы не те, люди не пойдут...уууу - уроды! ПрДуны достали !!!
Пише wivoro1960, 20 ноября 2010 22:49
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Вот это сайт! Полезные советы, интересные статьи жаль для детей нет, но для взрослых - актуальные новости со всей Украины, даже мировые известия, а также много всего необходимого на прекрасном вебсайте Житлосвит! Так держать!
Пише fertky38, 21 ноября 2010 23:46
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Нам инфа строить и жить помогаат

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123