jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаЖитлосвітівці вирішують проблеми ОСЖ Львова

  • 27-10-2010, 17:18
  • Додав користувач master

У рамках  Всеукраїнського місячника ЖКГ в Україні, 26 жовтня спеціалістами Житлосвіт проведено чотири поквартальні фокус-групи з представниками ОСЖ міста Львова, що завершились допомоговим бліц-семінаром.

 Допомоговий Бліц-семінар Житлосвіт, що зібрав представників статутних органів ОСЖ (ОСББ, ЖБК, ОК, МБК) та їх Асоціацій,  у живому режимі запитання-відповідь дав відповіді і забезпечив  документами понад чотири десятки слухачів. 

Так, Голова ВЦ Житлосвіт Олег Матійців, враховуючи певний вакуум, який відомо чому влаштовує міська влада Львова, охоплено представив присутнім бачення Програми комплексного розвитку комунальної інфраструктури міста Львова, у ключі масштабної модернізації та оновлення обслуговування через існуючі та новостворювані ОСЖ, при забезпеченні доступності комунальних ресурсів для споживачів та враховуючи збереження історичності житлових комплексів.

Після ознайомлення семінаристів з правовими та практичними механізмами і інструментами реалізації програм Житлосвіт з комплексного підходу до вирішення конкретних питань ОСЖ - капітальних ремонтів, виділення земельних ділянок, тиску монополістів ЖК-послуг, розмова почала точитися про зміну влади для модернізації та реформування ЖКГ міста на сучасному етапі.

Також, семінарилися питання надання практичних інструментів для вирішення завдань підвищення ефективності створення ОСЖ, а також надійності подальшої роботи у режимі приватного утримання у складі представницьких органів ОСЖ – АПО або Управляючих кампаній.

З практичним баченням ситуації «підтримки» владою ОСЖ міста Львова виступив в обговоренні  «замороженості», голова ВЦ Житлосвіту Олег Матійців: «Ситуація з ОСЖ у Львові складна, тут місцева влада по-суті «законопатила» ОСЖ – недопускаючи контактів із фахівцями сфери ЖКГ».

Присутні семінаристи збентежені «опікуванням», а по-суті відгородженням владою ОСЖ Львова від допомогових всеукраїнських організацій, запускаючи «рожеву» інформацію зі шпальт газет, інтернет-сторінок та екранів телевізорів, переконуючи львівян у піклуванні про реформу ЖКГ через створення і забезпечення ОСЖ. Але присутні представники ОСЖ і Житлосвіт, який якісно допомагає співвласникам у процесі забезпечення їх прав, фіксує протилежне.

З питань капітальних ремонтів ОСЖ – представникам ОСЖ були надані конкретні рекомендації по зверненням до відповідних структур. З питань виділення земельних ділянок – домовлено про допомогу юристів Житлосвіту та партії «ЗЕЛЕНІ». З питань тиску монополістів ЖК-послуг та «законопаченням» ОСЖ, недопускаючи контактів із фахівцями сфери ЖКГ – присутні зійшлися на думці про негайну потребу зміни направлення держави на підтримку Асоціацій-представницьких органів будинків та взяття за основу, у цьому звязку напрацювань ВДЦ «Житлосвіт».


Пише den86, 16 ноября 2010 19:44
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Привет! Весело будет Жековцам, когда мы их все дома поразберём - попухнут сголоду lol

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123