jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄ"ЗЕЛЕНІ" та ЧАС підтримали підприємців Світловодщини

  • 26-11-2010, 18:22
  • Додав користувач master

Міська організація партії «ЗЕЛЕНІ»  та Громадська ініціатива «ЧАС» надали фінансову допомогу підприємцям Світловодщини, які протестують проти затвердження та введення в дію Податкового кодексу.

27 листопада пройшли збори активів ГІ «ЧАС»  та міської організації партії «ЗЕЛЕНІ», які ухвалили  спільну резолюцію, щодо  соціально-політичної  ситуації на світловодщині.

Як відомо, Податковий кодекс поданий Урядом Миколи Азарова та прийнятий у другому читанні Верховною Радою України чекає на підпис або вето Президента Віктора Януковича.

У ході зборів, серед обговорення багатьох питань, було вирішено надати кошти для придбання квитків, придбання ліків, теплого одягу, харчів та інших необхідних речей мешканцям наметового містечка у Києві, для підприємців світловодщини, що беруть участь у страйку за ветування главою держави Податкового кодексу.

Також, представники ГІ «ЧАС» та МОП «ЗЕЛЕНІ», враховуючи набутий з 1997 року досвід «Профспілки платників податків», що входить до  ГІ «ЧАС»,   запропонували підприємцям світловодщини завжди звертатися з господарсько-підприємницьких питань та юридично-правовою, а за потребою і фінансовою допомогою, наприклад для організації протестів.

Зокрема, Голова «ЧАСу» Олег Матійців, під час зустрічі з підприємцями, запевнив, що буде підтримувати їх у боротьбі за свої права стільки, скільки це буде потрібно.

У спільній резолюції  йдеться про загальні загрози українському суспільству і демократії з боку дій влади, соціальна політика якої, на думку ГІ «ЧАС», спрямована  на забезпечення інтересів олігархів, а іншим соціальним групам, наприклад дрібним підприємцям – фактично  оголошено війну.

Також, резолюція, окрім  піддання критиці Податкового кодексу, який загрожує формуємому середньому класу, піддано критиці і Житловий кодекс, який за у запропонованому Урядом Азарова змісті перекладає всі зобов'язання на громади і мішканців міст, та не дає жодних гарантій з боку держави, а також прокритиковано Кодекс законів про працю, який перетворює робітників на рабів.

ГІ «ЧАС» та МОП «ЗЕЛЕНІ», вважаюють, що у такому колі міських та державних проблем вже постає питання про фізичне виживання українців. Резолюція завершується закликом світловодців підтримати  боротьбу за своє життя, приймаючи активну участь суспільно-політичному житті світловодщини та  у масових акціях протесту проти антинародних дій влади.

Пише laztmf207, 3 января 2011 17:43
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Якщо ви хочете отримати потужну дозу «брудної електрики», використовуйте фен. Цей пристрій випускає в 500 разів більше брудного ЕМВ, ніж мікрохвильова піч, електрична плита та пральна машина.
Пише laztmf207, 16 января 2011 10:46
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Дефект регулятора полягає в тому, що сьогодні на багатьох об'єктах керівниками є просто некомпетентні люди. Це наочно видно на прикладі електроенергетики, де замість фахівців у галузі енергетики на керівні посади призначалися економісти, які ніколи не працювали у цій галузі.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123