jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄСуботники - показник гнилої системи управління ЖКГ та самопіар влади

  • 29-11-2010, 17:35
  • Додав користувач master

Нова влада влаштовувала загальноміський суботник, в якому взяли участь близько тисячі працівників бюджетної сфери, працівники ЖЕКів та освітніх закладів міста.

«Широкомасштабний суботник з прибирання міста із залученням чиновників і  школярів, що проведено за ініціативи нової міської влади, вкотре підтверджує, що система комунального господарства та надання комунальних послуг нежиттєздатна і вимагає повного реформування», - вважає лідер Всеукраїнського центру «Житлосвіт» Олег Матійців.

«Ми платимо податки та за послуги ЖКГ, щоб наше місто було чистим, але наші гроші йдуть невідомо куди. Багато років ми не отримуємо конкретні послуги,  і нова влада, яка замість контролю комунальників заставляє нас прибирати місто своїми руками!» - обурювались «вигнані» на прибирання працівники одного з міських закладів.

«Такого немає ні в одній цивілізованій державі! Суботники - пережиток радянської епохи, яким чиновники вже від нової міської влади прикривають свою неспроможність в управлінні комунальним господарством Світловодська, показник гнилої системи управління ЖКГ», - заявив Матійців.

«Спочатку вони своїми невмілими діями розвалюють комунальну сферу до того, що ми, як споживачі комунальних послуг, за свої гроші практично нічого не отримуємо. А потім виходять в люди на суботник: махають граблями, зображаючи свою близькість до народу.

А насправді, нове керівництво містом продовжує п’ятилітню «традицію» блокування передачі п’яти будинків ОСББ їх власникам. Їм глибоко наплювати, що роками підвали заливаються фекаліями,  що наші двори розриті комунальниками, що стоять розбиті дитячі майданчики, а поява двірника з мітлою - свято для деяких будинків.

Натомість, в їх заміських котеджах все Оккей. Вони живуть у світі свого особистого комунального раю. Для організаторів-чиновників, вихід на організований ними ж суботник – це спосіб самопіару», - як координатор Громадської ініціативи «ЧАС» та політичної партії «ЗЕЛЕНІ», підкреслив Олег Матійців.


Пише laztmf207, 19 декабря 2010 04:06
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Ті, хто активні, працьовиті але впродовж років не відчуваючи реального поліпшення свого життя та життя своїх родин у цій державі, пригнічені цинізмом влади, потерпаючи від несправедливості, постійно шукають причину своїх проблем та бід, зупиніться !!!

Давайте разом спробуємо відшукати основну, загальну для усіх причину наших спільних негараздів.
Пише laztmf207, 29 декабря 2010 09:56
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Убирай- не убирай, а лететь кверху жопами псевдоэлитарным псевдополитикам прийдется. Они это знают и пытаются чавкать быстрее, пока еще можно.)
Только все это как прийдет так и уйдет. Хитрожопых не будет, прийдется платить по счетам всем...Уже скоро котик, милый....
Пише faxivesz, 13 марта 2011 20:52
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Скоро ушлёпки рыгаловские опять начнут выгонять на суботники, а бабосы себе по карманам за уборку города раскладывать - шлеперы вонючие

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123