jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Зелені новаціїЗелені Кіровоградщини - відновлення руху

  • 23-12-2010, 10:50
  • Додав користувач master

У Кіровоградському прес-клубі реформ відбулася прес-ініціація доєднання до громадсько-політичного руху «Зелені»

«Головним завданням ГПР "Зелені" є проведення кардинально нових реформ в Україні в умовах глобальних екологічних та економічних змін, тенденцій зменшення енергетичних ресурсів у нашій державі й на планеті в цілому, - заявив Олександр Варванський - Наша мета – досягти соціальної та екологічної справедливості для кожного громадянина за допомогою впровадження «зеленої» ідеї в усіх сферах життя країни. Влада - це не самоціль руху «Зелені». Це лише механізм реалізації в державі головних пріоритетів зеленої ідеї і побудова високорозвиненої економічного суспільства».

Олександр Варванський також відзначив, що рух було створено для того, щоб захистити людей від реальної загрози незворотних природних катастроф, щоб уникнути конфлікту людської діяльності з природою.

«Оскільки ми йдемо в Європу, проблеми екології повинні виходити на передній план. У цьому напрямку нам вдалося зробити багато, - відзначив Варванський - Ми займаємося активною міжнародною діяльністю, беремо участь у міжнародних самітах, налагоджуємо контакти з іншими рухами зеленої спрямованості. Хочу відзначити, що саме украхнські зелені організації, стали  ініціатораи створення «Євразійського об´єднання зелених рухів». На даний момент їх чотири з різних країн: України, Росії, Білорусії і Казахстану».

«Ми задоволені кандидатурою і нашим вибором, - констатував учасник Всеукраїнського руху «Зелені» Юрій Щербаненко - Сьогодні нас є вже 5 тисяч прихильників у Кіровограді, але я впевнений, що їх буде більше. Хоча б тому, що «зелена» ідея займає в душах наших громадян головне місце, вона найголовніше навіть націоналістичної ідеї». 

За словами Олександра Варванського, ведуться переговори, щодо ствоворення суто політичного руху, після об'єднання в єдину силу і всерйоз заявити про своє існування. А для цього потрібно розробити багато програм для вирішення проблем кожної території окремо і почати їх реалізацію.

«Тільки тоді, коли люди побачать, що ми робимо багато корисного для нашої держави, ми отримаємо підтримку і розуміння, а також співучасть тих, хто небайдужий до проблем екології», - зазначив Олександр Варванський.


Пише faxivesz, 13 марта 2011 20:49
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Матийцив решил затянуть в свои Зелени уже Варванского. Ну-ну...
Пише Irakliu, 17 марта 2011 20:48
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Кстати - Этот Вараванский хотел когдато машины такси у Матийцива умыкнуть. Я тогда в Автолегионе работал, помню, но Матицив не отдал и правильно сделал мы как раз на них ещё поработали людей повозили
Пише laztmf207, 12 апреля 2011 12:19
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Бабло побеждает и добро и зло....  Говорить о ответственности можно при ОБЯЗАТЕЛЬНОМ заключении договора в соответствии с нормами законов Уктаины. А договоров про екологию пока нет - поэтому, все эти движения зелёные - это в никуда!

 Может Матицив такикие договора в ОСББ с каждым жильцом укладёт - всё решит собрание! И людей добавиться в ГРП зелёном!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123