jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

РобочеКвітневий тиждень Житлосвіт-практикумів ЖКГ та інновацій

  • 13-04-2011, 09:41
  • Додав користувач master

З 18 по 22 травня спеціалістами ВЦ «Житлосвіт» будуть проведені практикум-семінари з ЖКГ в рамках квітневого тижня практикумів ЖКГ та інновацій.

 

Для виступу запрошені представники державних органів та ОМС, що опікуються будівництвом, енергетикою, інноваціями у ЖКГ та житлово-комунальною політикою.

 

До уваги учасників будуть запропоновані наступні теми:

- Реорганізація МУП ЖКГ: практика і рекомендації

- Договори між АПО та УК, а також ВП для ОСЖ

- Енергозбереження: завдання, запровадження, підтримання.

- Технології та інновації для мінімізації витрат комплексу ОСЖ-АПО-УК (або ВП)

- Житлосвіт-Метод прибутковості інвестованого капіталу (закрита группа)

 

Учасники квітневого тижня практикумів ЖКГ та інновацій у цій сфері отримають вичерпні відповіді на питання, що стосуються передачі досвіду реорганізації МУП ЖКГ, правового регулювання договорів АПО та УК, а також ВП для ОСЖ, застосування нових моделей електронного супроводу, а також енергозбереження з наданням практичних інструментів застосування технологій та інновацій.

 

Займаючись підготовкою та супроводом консалтингові проектів у ЖКГ, ВЦ «Житлосвіт», бере активну участь у заходах державного і регіонального рівня, що дає можливість ділитися не тільки практичним досвідом, а й перспективами подальшого розвитку.

 

Так, у березні спеціалісти ВЦ «Житлосвіт» на запрошення ГК Ради КМУ з питань реформи ЖКГ, взяли участь у роботі круглого столу «Шляхи підвищення енергоефективності», де обговорювалися проблеми що стоять на заваді запровадження механізму зацікавленості споживачів в енергозбереженні.

 

Фахівці ВЦ «Житлосвіт» були єдиними учасниками заходу, що навели практичний досвід застосування мотиваційних технологій, що не використовують державні ресурси. У травні ВЦ «Житлосвіт» запрошено з доповіддю на форум регіонів України за темою «Державно-приватне партнерство у комплексному розвитку регіонів».

 

Коментар голови ВЦ «Житлосвіт» Олега Матійціва: «Наші практично-навчальні семінари проводяться з 2006 року щоквартально. Їх мета - обмін партнерським інноваційно-прикладним досвідом з актуальних питань житлово-комунальної сфери. Бажаю учасникам нашого практикуму здобути практичні знання і освоїти нові механізми і інструменти інновацій у сфері ЖКГ».

 

Звертаємо увагу, особливо нових учасників, що для участі в квітневому тижні практикумів ЖКГ та інновацій обов'язкова попередня реєстрація, через дане посилання.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123