jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

РобочеДержслужба: огледітися і почати самовдосконалюватись

  • 21-04-2011, 14:31
  • Додав користувач master

У рамках квітневого тижня практикумів ЖКГ та інновацій сеціалісти ВЦ "Житлосвіт" ділилися знаннями і досвідом з муніципальними службовцями м. Дніпропетровська

 

Так, Навчальний департамент підвищення кваліфікації ВЦ "Житлосвіт" та "Дніпропетровська Школа Менеджменту" завершили неформальний курс з підвищення кваліфікації муніципальних службовців м. Дніпропетровська за програмою "Управління розвитком муніципальних утворень".


Тож, протягом семи годин спеціалісти-практики Житлосвіт, що спеціалізуються на підвищенні кваліфікації працівників ОМС, ділилися своїми знаннями та досвідом з фахівцями Управлінь транпорту, зв'язку і ЖКГ Дніпропетровщини.

 

На думку керівника Навчального департаменту підвищення кваліфікації ВЦ "Житлосвіт", тренера Олексія Новікова: «головним і позитивним моментом стало неформальне бажання муніципальних службовців шукати і виробляти рішення для своїх практичних завдань. А наш курс охоплює найбільш цікаві теми, наприклад розвиток муніципально-приватного партнерства в ЖКГ, реорганізація КП ЖКГ, інвестиційні програми організацій комунального комплексу, тарифоутворення у ЖКГ, механізми запровадження енергозбереження при експлуатації житлових будинків тощо».

 

Учасник курсів, Володимир Сахно: «як слухач курсів хочу підкреслили професійну ерудицію викладачів, чіткість і системність надання навчальних матеріалів, а також  доброзичливу обстановку. Все це, а також практичність, яка взагалі відсутня на формальних семінарах, організовуємих «зверху», де відчуваєш себе виконкомівським планктоном, в руках у володарів дерслужбових рабів».


Як завжди, по закінченню курсів всі бажаючі службовці успішно пройшли підсумкове тестування.


Голова ВЦ «Житлосвіт» Олег Матійців: «Ваша власна успішність насправді – друге питання, і добре, що багато з Вас розуміє, що закривати очі на труднощі в надії, що реформа ОМС «розсмокчеться» –  це точно не тактика. Як депутат трьох скликань,  знаю, як складно у наш час бути держслужбовцем. Для багатьох з Вас тут криється ключове питання: коли не пізно огледітися і почати самовдосконалюватися? Відповідь – завжди. І численні «ребрендінги влади», що стартують мало не щодня з АП лише доводять це».

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123