jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Спасіння багатоквартирних будинків є справою:

Держави
Співвласників будинків (ОСЖ)
Об’єднуючих ОСЖ Асоціацій (АПО)
Допомогових (на кшталт ЖИТЛОСВІТ) організацій
Приватних виконавців ЖК-послуг (ПВП)
Керуючих (ОСЖ та ПВП) компаній
Мені байдуже

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

Бізнес ЖИТЛОСВІТТяжка академічна тема у доступній формі

  • 26-04-2011, 13:58
  • Додав користувач master

Як Афганістан за 1 рік назавжди змінює світогляд людини, так робота зі створення представницьких органів ОСЖ за 1 рік назавжди змінює розуміння самоорганізації. 

У моєму житті було один раз перше, і десять разів останнє. Тому маю повне право висловити свої думки з обох приводів. Світогляд людини, як суто особистісну характеристику індивіда чіпати, цього разу не буду, а от про розуміння самоорганізації поговоримо.

Нещодавно у ЖЖ зустрів публікацію одного юриста (ки). І сміх, і гріх, але серед іншого не прозвучало жодної здорової думки, наприклад процитую: «всі мешканці будинку, незалежно від членства в ОСББ, зобов'язані укласти з ним (ОСББ) договір на обслуговування і т.п.». У той час, загальновідомо, що ОСББ – колективний замовник послуг, і окрім рішення загальних зборів, співвласникам жодного договору укладати непотрібно. 

Але не з безграмотних записів названого юриста починається найцікавіше. Коли ти обертаєшся у начебто профільному співтоваристві ЖКГешників, то тільки й чуєш: стратегія реформи, тактика запровадження, відгуки суб’єктів, глибина проникнення, соціальні коди і таке, і подібне. Я не кажу, що це все непотрібно. Я кажу, що це все не першочергово. 

Тут, очевидна істина і велика банальність за сумісництвом – у будь-якій справі є тільки одна мета: капіталізація, вона ж максимізація прибутку. Саме це є бажаним результатом діяльності будь-якого комерційного проекту. Крапка. Решта - танці з бубнами.

Але є велике АЛЕ. Коли все вищесказане стосується бізнесу, у його класичному розумінні. Але, коли справа стосується самоорганізації співвласників спільного майна ОСЖ – все занотоване вище, окрім першого абзацу, потрібно забути.

І способів є два: або влаштувати спеціалізований практикум власним менеджерам і маркетологам, вкупі з консультантами, причому без бази і без ставки – за відсоток, як за ідею. Або дозволити і далі всім перерахованим вище планктонам грати у старі ігри.

Погодьтеся, що корабель, який не знає куди плисти, не припливе за призначенням. А весь консультаційно-обслуговуючий персонал, який не нюхав пороху, ні це вже не про Афган, а про небанальні загальні збори ОСЖ, навряд чи може змалювати план битви за бізнес у сфері ЖКГ. Без навичок спеціальної тактики стратегія у ЖКГ стає теорією. Голою і порожньою.

 

Пише Zynron, 1 мая 2011 22:02
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Власти ПРхапальщиков не интересно ,что написано тут.У них сейчас одна забота: побольше нахапать.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123