jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

Статті, інтерв'юУ скільки разів зросте бізнес

  • 27-04-2011, 18:22
  • Додав користувач master

Пригадую, як свого часу, за моєї активної участі ще у якості студента, у тренінгових програмах дуже популярними були вправи на ... назвемо це "креативність мислення і свободу сприйняття". Цікавий і веселий був час.

У сьогоднішніх тренінгах, це вправи на такий собі "розрив шаблону", ну коли з ніг на голову, потім навпаки, і знову... Загалом, майже як у дитинстві – коли коробка з під телевізора, це тобі і літаючий корабель, і рідний дім, і інша планета одночасно. Все в одному – дуже цікаво, дуже складно і надсучасно. Проходить час, і чим ти старший – тим все складніше. Це тільки здається – політ фантазії це так, забавка... 

На практиці – мислення стереотипно. І з віком, стереотипи лише міцнішають і всіляко костеніють. До чого це я? А власне до того, що дуже рідко, середньостатистичним громадянам вдається вийти за рамки. В одному середовищі, з одними і тими-ж предметами бачити речі або події і як у «літаючому кораблі, у рідному домі, і на іншій планеті…»

Ті ж бізнесмени, вийшовши за один кругообіг, наприклад робіт за наймом, потрапляють в інші правила ринку, причому не міняючи колію. А так не можна, панове. Тобто можна, але непрацює. А коли непрацює довго - це непродуктивно. Практика показує, що виграють тільки ті, хто грає за власними правилами ... або навіть не так: ті, хто створює правила, за якими грають інші.

Для прикладу, Гейтс, Джобс, Бренсон – всі вони починали із чогось геть неприйнятного. Але глобально або локально, вони робили не так, як треба, або прийнято, або що вважалося правильним. У результаті – досягли успіху. І неабиякого, а неймовірного успіху. Хоча спочатку і певний час поспіль їх супроводжували провали. Але згодом все ж прийшов надзвичайний успіх. 

От і думаєм, що, як, і якою ціною. Як каже, своїм клієнтам один мій знайомий бізнес-консультант: якщо правша починає чистити зуби лівою рукою, його дохід у бізнесі зросте у двічі! За умови, звісно, якщо у нього є бізнес)

Тепер питання: чи давно Ви намагалися подивитися на звичні речі по-новому? Без догм, стереотипів і шаблонів? А змінювати власні звички?

Стратегічно-сталі напрямки річ хороша, але тактика поточних змін, все ж важливіше.

 Завжди ваш, Олег Матійців

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123