jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

Статті, інтерв'юСховайте свої капці – пізніше закидаєте!

  • 18-09-2009, 14:52
  • Додав користувач master

Олег Матійців про викладачів, Стіва Джобса та тренінги

Мій знайомий бізнес-гуру, любить повторювати: «Навчити дорослу людини чогось нового неможливо!». «Спірно!» - заявляю я. Втім, ефективність вже придбаних знань теж завжди непросто довести.

Судіть самі: навчання, прикладне, починається зі школи. А хто у нас там викладає? Задоволені собою, родинним благополуччям і результатами праці, раза три на рік відпочиваючі на світових курортах вчителі, ні? А хто вони, викладачі насправді?

Невдахи! Сховайте свої капці – пізніше  закидаєте, я ж маю на увазі більшість викладачів. Так, звичайно, є люди, для яких педагогіка – це покликання, справа життя і радість душі, але їх у житті зустрічається не більше двох. Чи я помиляюся?

Ну ж бо! Хто у нас йде в пед? Не схильні до точних наук середнячки та недостатньо талановиті гуманітарії – словом, особи слабо визначені, або хто за конкурсом в інші місця не пройшли. У кращому випадку вони ніколи не переступлять поріг школи, а в гіршому ...

Розпитайте знайомих мам школярів будь якого віку, чи є серед вчителів закомплексовані дури, які зриваються на дітях, викачують гроші на факультативи… Вистачає в надлишку.

Йдемо далі: ВУЗ. Скажіть чесно, який відсоток знань, отриманих протягом п'яти років, Ви застосовуєте на практиці? Навіть не запитую: чи працюєте Ви за професією? Ну і як: рівень доходу окупає витрачене на освіту? Тут тільки бюджетники можуть «поділитися» досвідом відпрацювання у держсекторі.

Для бажаючих з піною біля рота продовжувати доводити  протилежне – ласкаво  прошу познайомитися з освітніми доповідями Стіва Джобса.

Два слова про тренінги. Кого і навіщо вибирати в якості гуру  бізнес-навчання – справа кожного. От тільки якщо цей спеціаліст не гарантує результат, а точніше, не бере на себе відповідальність за останній – краще подумати двічі… І відмовитися.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123