jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

РобочеЖитлосвіт-інноваційна стратегія "масштабування" бізнесу

  • 16-04-2011, 13:13
  • Додав користувач master

Круглий стіл kmbs: експерти, лідери, топ-менеджери трансформаційних проектів

 

13 квітня Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] зібрала лідерів трансформаційних проектів за «круглим столом» kmbs «Масштабування бізнесу: від регіонального - до національного, від локального - до глобального».

 

Провідні топ-менеджери українських компаній, які ставлять перед собою задачу формування проривної стратегії розвитку та здійснення якісного "масштабування" бізнесу, обговорили питання:

 

- Що криється за масштабуванням бізнесу?

 

- Бізнес, для якого масштабування вже критичне, якій він?

 

- В чому різниця: регіональної компанії від національної? Національної від глобальної?

 

- Стратегія "переходу": що в неї по-іншому?

 

- Якими є основні виклики для себе та команди?

 

- Основні "точки" масштабування: в чому вони?

 

Експерти круглого столу kmbs – лідери, які мають практичний досвід реалізації "масштабування", трансформації бізнесів рівня: "від регіонального до національного" та "від локального до глобального" поділилися з учасниками кращими практиками з власного досвіду:

 

- Віктор Ржоткевич [співтворець національної компанії "Грінко" та "Relife"]

 

- Лідія Білас  [Голова правління ВАТ "Нова", IDS Group]

 

- Олександр Вітько [Управляючий акціонер групи компаній «Геліос» (ТМ "Шаланда", "Камчадал"), "Небесна криниця", TRINITI]

 

- Ярослава Лоянич [Генеральний директор холдингу /енергетика, ЖКГ/, тренер-практик, консультант, викладач kmbs]

 

Інтелектуальні лідери події – представники освітньо-консалтингової практики з масштабних трансформаційних проектів та формування стратегії:

 

- Оксана Щегельська - більше 13-ти років керує та впроваджує проекти формування стратегії, трансформації/розвитку виробничих та торговельних компаній/корпорацій, побудови керуючих компаній. Керуючий партнер Strategic Consulting Group. Викладач kmbs.

 

- Андрій Федорів -  член правління всеукраїнської рекламної коаліції, відповідає за брендінг України та міст. Наймолодший лауреат премії "Слід у рекламі (2007)" "Людина-бренд на рекламному ринку України" (MMR, 2009), Входить в топ-3 найкращих тренерів з маркетингу України (MarketingJazz, 2009). Засновник та керівник рекламної агенції малого та середнього бізнесу "Абрикос" (2001-2003). Керівник БТЛ агентства "141 Україна" (2002-2003).

 

- Олег Матійців – Голова ВЦ «Житлосвіт», як топ-менеджер трансформаційного проекту, презентував робочу модель «Житлосвіт-інноваційної стратегії "масштабування" бізнесу»:

 

«Тенденція збільшення кількості дистанційно працюючих співробітників, яким необхідний захищений доступ до корпоративної мережі, а також рішення щодо забезпечення захисту інформації при розподіленому доступі в інтернет через мережу VPN збільшується.

 

Відповідно, є затребуваними комплексні рішення захищених віртуальних корпоративних приватних мереж із забезпеченням безпечного, віддаленого доступу співробітників.

 

Тож, незалежно від того, в якій точці міста чи країни знаходиться філія системи електронного документообігу, CRM-, ERP-та інших IT, системи працюють як єдине ціле. А клієнт, як у нашому випадку – власник квартири, навіть не підозрює, що спілкується зі співробітником, який знаходиться за сотні кілометрів від нього.

 

Сьогодні можна сказати, що наприклад продукти Житлосвіт "пішли в народ". В міру свого розвитку, масштабування VPN перетворюється в системи взаємопов'язаних мереж, які з'єднують платників житлово-комунальних послуг, зі статутними органами ОСЖ та їх АПО, забезпечуючи їх безпечну високошвидкісну взаємодію».

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123