jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

РобочеНано-комунальне господарство

  • 18-05-2011, 10:22
  • Додав користувач master

Житлосвіт-нарада з питань запровадження мікроелектронних технологій обліку ресурсів ОСЖ

 

На нараді, в якій брали участь представники бездротових енергозберігаючих систем обліку головував Олег Матійців, голова Житлосвіт.

 

О. Матійців посилався на дані пояснювальної записки до заходу, підготовленої Департаментом з інновацій ВЦ Житлосвіт. За оцінками авторів записки, тільки заміна застарілих лічильників в Україні обійдеться в 2,6 млрд. гривень.

 

Учасники обговорили питання впровадження мікроелектронних компонентів у системах енергозбереження в ЖКГ та схвалили основи програми впровадження бездротових енергозберігаючих систем обліку, затвердивши список її заходів до 1 лютого 2012р.

 

На нараді розглядалося питання про застосування саме розробок вітчизняної мікроелектроніки в системах обліку електроенергії. Також, є пропозиція використати відповідні підрозділи Житлосвіт для моніторингу розробок мікроконтролерів саме для ЖКГ.

 

«З огляду на потребу та робочі пропозиції компаній, прийшла пора і в Україні забезпечити поточно-стале виробництво систем бездротового контролю за витратою електроенергії, газу, води, тепла, інших ресурсів», - вважає голова Житлосвіт Олег Матійців.

 

Доручено також, з'ясувати позицію уряду щодо основ програми, яку пропонує Житлосвіт. І за наявною післянарадною інформацією прес-служби голови уряду, рішення про підтримку виробництва вітчизняної мікроелектроніки для ЖКГ буде прийнято.

 

В Україні, проектів з розробки мікроконтролерів, які могли б бути використані у виробництві енергоефективних лічильників всього чотири. Колеги із зацікавлених компаній повідомляли на нараді, що їм дуже цікаві проекти в даній області, тому є вже офіційна домовленість, що у разі надходження до Житлосвіту заявок-проектів ми проінформуємо їх.

 

«У нас вже є програмні продукти, що дозволяють збирати дані з "розумних" лічильників і здійснювати розрахунок. Наступний етап – забезпечити виробництво мікрочіпів за технологією 90 нм, які будуть використані у вітчизняних лічильниках нового покоління», - зауважила віце-президент «Мікрочікса» Наталія Руденко.

 

В Україні близько 160 тисяч будинків. Оснащення найпростішим набором «розумних» лічильників, обійдеться, як мінімум $ 40 млн. А моніторингова система в цілому, з установкою і налаштуванням, обійдеться, за даними Житлосвіт, в $ 10 на ОСЖ, тобто приблизно в $ 1,6 млн.

 

Пише Gorisfem, 6 ноября 2011 21:41
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Для того, чтобы вкратце охарактеризовать ситуацию в ЖКХ, можно привести фразу президента компании Boing: «Я не люблю сюрпризы».

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123