jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Спасіння багатоквартирних будинків є справою:

Держави
Співвласників будинків (ОСЖ)
Об’єднуючих ОСЖ Асоціацій (АПО)
Допомогових (на кшталт ЖИТЛОСВІТ) організацій
Приватних виконавців ЖК-послуг (ПВП)
Керуючих (ОСЖ та ПВП) компаній
Мені байдуже

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

Бізнес ЖИТЛОСВІТБути найкращим у своїй справі не просто важко, але й небезпечно

  • 19-05-2011, 13:23
  • Додав користувач master

Олег Матійців про просування талантів, яким не пощастило народитися в сім'ях чиновників чи олігархів

 

«Я ж сказав, що скоро мене зроблять начальником відділу, при чому тут зарплата?» - згадалася фраза студента під час заліку.

 

На своєму практикумі «БІЗНЕС-VAN» у черговий раз  зустрівся з молодою людиною з перспективною ідеєю. Поцікавившись, де працює, отримав відповідь, що він працює в одному шанованому міністерстві, а мій практикум відвідав для пошуку схеми просування своїх ідей.

 

Слово за слово, запитав: чи вистачає грошей молодому спеціалісту? Треба було бачити, як він подивився на мене: як на динозавра, якого в природі давно бути не повинно. Піймавши цей погляд, я більше не ставив запитань про достаток: було й так зрозуміло, що живе початківець чиновник аж ніяк не на зарплату.

 

У зв'язку з цим хочеться поставити питання уряду: як він взагалі передбачає роботу з молоддю, якщо реально, сьогодні значна частина молоді вмотивована зовсім іншими перспективами? Чи відомі уряду результати соціологічних досліджень, згідно з якими, молоді люди хочуть працювати перш за все держчиновниками?

 

 Чому чиновниками? Судячи з наведеним прикладом, явно не для того, щоб дбати про інтереси держави.  Але це не вина молодих людей, що у них такі убогі мотиви. Це їх біда. Хоча вина якраз на владі, чия діяльність призвела до безпрецедентного розквіту корупції і вбивству мотивації до започаткування власної справи.

 

Поміркуйте – ті, хто вибирає своє майбутнє, прекрасно бачать, «кому на Русі жить хорошо», от і видають «бажання» свої в опитуваннях та анкетах. Ну а які соціальні ліфти підносять людей нагору останнім часом, теж всі чудово бачать. Спочатку це було червоно-директорське походження, потім до нього додалися родинні зв'язки і кар'єра в комсомольсько-молодіжних організаціях.

 

 І ось результат – нечути про свої доморощених Ньютонів. Жодне ім'я молодого талановитого інноватора, які, доречі, не перевелися в нашій країні, нам не відомо. А якщо і працюють над власними проектами новоявлені перспективники, то вже на підступах … будуть «забанені» перевіреними чиновницьким лекалами – бюрократичною тяганиною, адміністративними бар'єрами та корупцією. Тож, повірити в можливість прориву можуть тільки дуже наївні молоді люди.

 

Насьогодні в Україні, бути найкращим у своїй справі не просто важко, але й небезпечно. Нетреба навіть власне пробувати стати кращим і помітним у бізнесі. Рейдерство, мабуть не потрібно продовжувати? Ось так. А подивіться на найближче оточення наших керівників держави. Ви там багато бачите людей яскравих і по-справжньому талановитих?

 

А шкода, що  так потрібні суспільству соціальні проекти, намертво придавлені горезвісною вертикаллю. Яким же чином просуватися таланти, яким не пощастило народитися в сім'ях чиновників чи олігархів. Зрештою, як не пафосно звучить, від цього залежить майбутнє країни. Але поки вибачте: окрім практикуму «Зв’язки вирішують все», і порадити нічого не можу.

 

Пише gtlthfcn, 23 февраля 2012 22:57
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

лично мое мнение - если человек нуждается в дополнительной мотивации кроме интересной работы и адекватной зарплаты - значит он нуждается в няньке. Что нецелесообразно....

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123