jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

РобочеУчасники реформи ЖКГ сіли за круглий стіл

  • 29-05-2011, 13:17
  • Додав користувач master

У суботу, ВЦ «Житлосвіт» провів засідання круглого столу на тему «Модернізація сфери ЖКГ. Взаємодія всіх гравців ринку».

 

Організацію круглого столу ініціював Департамент інновацій ВЦ «Житлосвіт».

 

У роботі круглого столу взяли участь представники чотирьох регіональних енергетичних компаній, Управління ЖКГ та економіки ОМС міста Дніпропетровськ, комунальні виконавці ЖК-послуг, представники Управляючих компаній (УК «Комфортне житло», «Простір-Імпекс», «Дніпросервіс»), представники чотирьох АПО та їх шістнадцяти квартальних представництв, а також близько тридцяти ОСЖ та НЮО ББ.

 

Модераторами спілкування виступили: Ольга Морякіна, керівник напрямку «Розвиток інформаційно-аналітичних систем» (ВЦ «Житлосвіт») та Тамара Забаганець, керівник напрямку «Політичного партнерства та електоральних проектів» (ВЦ «Житлосвіт»).

 

 Основними питаннями обговорення стали:

 - демонополізація ринку ЖКГ;

 - енергозбереження;

 - тарифна політика;

 - державно (муніципально)-приватне партнерство в ЖКГ.

 

З питань демонополізації ринку ЖКГ було розглянуто питання про перехід регулювання ринку комунальних виконавців послуг (ВП) та Управляючих компаній на саморегулювання. Всі УК а також більшість представників ВП підтримали доцільність такого переходу.

 

Питання енергозбереження викликало основну дискусію щодо джерел фінансування цих заходів та вплив на зростання внесків ОСЖ та пропонованих УК і ВП тарифів на послуги ЖКГ.

 

При обговоренні питання тарифної політики було зосереджено головну увагу на перспективах застосування на практиці довгострокових тарифів і переваги методу прибутковості інвестованого капіталу (RAV) у порівнянні з неефективним та витратним існуючим методом формування, затвердження та погодження тарифів.

 

Державно (муніципально)-приватне партнерство в ЖКГ було розглянуто як один з варіантів реалізації більшості інвестиційних проектів, включаючи ОСЖ, у тому числі з енергозбереження, враховуючи державне субсидування цих проектів.

 

У ході круглого столу необійшлося і без серйозних дебатів, що розігралися між представниками АПО, та ресурсопостачальними організаціями – монополістами (постачання води, тепла, електроенергії). Представники ОСЖ та їх АПО нагадали монополістам, що свої послуги (постачання води, тепла, електроенергії тощо) вони постачають використовуючи належні  ОСЖ і обслуговувані ними-ж мережі. За цих підстав, від ОСЖистів лунали думки, щодо «поділитися» економією, або зменшенням плати за постачання монопольних ресурсів.

 

Тим не менше, модераторам вдалося звести до спільної думки  і цих учасників. Тож, разом з констатацією напружених відносин між учасниками ринку споживання та постачання монопольних послуг, відбулося і потепління відносин, яке наступило після з’ясування нюансів балансовою приналежності та технічної відповідальності. 

 

«Добре, коли після професійної розмови спеціалістів з’являється розуміння необхідності плідної співпраці. Адже робота галузі ЖКГ можлива тільки у випадку погодження інтересів колективних споживачів, які визначають виконавців послуг з  останніми та ресурсопостачальниками-монополістами», - підсумував у власному коментарі наслідків круглого столу, голова ВЦ Житлосвіт Олег Матійців.


Пише dern71, 8 июня 2011 16:02
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
В каком состоянии сейчас ЖКХ? Просто ещё пару лет рыги будут тупо тырить деньги,а потом обяжут всех идти в их управдомские кампании.А народу останется разруха,а квартплата поднимется до небес.Потому что привести всё в порядок денег немерянно нужно будет.Так, что может и вправду в ОСМД нужно идти сейчас.
Пише merwin16, 10 июня 2011 12:20
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Хорошая тема, но Владыки наших дней, ограниченные пределами вероятного, утратили волю к дерзаниям, они боятся уха, которое выслушивает их приказания, глаза, который следит за их действиями; они уже не чувствуют превосходства своей божественной природы, они - коронованные люди, и только.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123