jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

РобочеЖитлосвіт створив І-у саморегульовану організацію ЖКГ

  • 31-05-2011, 13:25
  • Додав користувач master

30 травня, Консалтинг Гуппа "Житлосвіт", як ініціатор та технологічний супроводжувач власного продукту, стала одним із засновників Саморегульованої організації (СРО) ЖКГ в Україні.

 

У неї увійшли дванадцять УК, ВП та Служб єдиного замовника (СЄЗ) ряду міст країни, або майже 18% від загального числа управляючих та обслуговуючих спільне майно співвласників багатоквартирних будинків організацій, що працюють в Україні.

 

Передбачається, що решта УК, ВП та СЄЗ, що запроваджують або працюють на базі консалтингових продуктів Житлосвіт, також ввійдуть до новоствореної саморегульованої організації (СРО). Відомо, що УК, ВП та СЄЗ з решти регіонів також готові приєднатися.

 

І все ж, з появою першої СРО у сфері ЖКГ, не всім операторам ринку ЖКГ зрозуміло, для чого, власне, необхідне саморегулювання відносин у галузі управління та утримання спільного майна співвласників багатоквартирних будинків.

 

СРО повинні впорядкувати ринок ЖКГ країни та підвищити відповідальність керівників управляючих та обслуговуючих спільне майно співвласників організацій перед їх власниками, що забезпечується консолідацією відповідальності всіх учасників СРО за недбайливого члена.

 

«У рамках саморегулівної організації застосовуються єдині вимоги до діяльності УК та АПО, що управляють спільним майном багатоквартирних будинків. Автоматизований контроль за їх дотриманням забезпечить якість послуг, які надають виконавці ЖК-послуг. Адже у разі невиконання стандартів і правил діяльності передбачена дисциплінарна та матеріальна відповідальність», - переконаний голова ВДЦ «Житлосвіт» Олег Матійців.

 

Основними критеріями вступу УК, ВП та СЄЗ до СРО була і буде компетентність та фінансовий стан – здатність відповідати перед колективними споживачами (ОСББ та їх Асоціаціями) і третіми особами, наприклад у страхових випадках.

Дана СРО ЖКГ, це чергове комплексне, готове консантингове рішення від ВЦ «Житлосвіт», а також - системний і повний набір можливих варіантів вирішення завданнь членами СРО з інструментами реалізації: максимально можливим набором вирішення конкретних задач, що містять – способи  реалізації, зразки необхідних реєстраційних та статутних документів з текстами опису покрокових дій.
 

 

Пише max7, 6 июня 2011 16:01
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
Хоть одна организация, что что-то делает и не где нибудь, а в ЖКХ. и не обсирает других как некоторые грамотеи и  тупые бездельники=)

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123