jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Спасіння багатоквартирних будинків є справою:

Держави
Співвласників будинків (ОСЖ)
Об’єднуючих ОСЖ Асоціацій (АПО)
Допомогових (на кшталт ЖИТЛОСВІТ) організацій
Приватних виконавців ЖК-послуг (ПВП)
Керуючих (ОСЖ та ПВП) компаній
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

Бізнес ЖИТЛОСВІТМатійців про допомогу без запиту

  • 21-10-2009, 13:50
  • Додав користувач master

Ще років зо три назад казав собі: Не лізь зі своїми порадами, стратегічним баченням та тактичними порадами в життя інших людей – самі розберуться. Але ж ні, життя показує  – таки треба. 

Знаю, що зараз деякі читачі подумають: «Зі своїм статутом у чужий монастир....» Але все одно, у такій тонкій матерії, як спасіння спільного майна співвласників, я є тим відчайдушним бажаючим зробити життя людей зокрема у багатоквартирних будинках в цілому кращим. 

Доречі, це моє бажання та практичні дії, як показує практика, абсолютно не ламає, а навпаки - кардинально покращує життя співвласників, але мова зараз піде не про це. 

Спочатку питання: чи часто ви, з найкращих спонукань намагаєтеся щось пояснити людині або группі, і вже через пару хвилин бачите перед собою наїжачене створіння, а то й дикобраза? Все, що виводить людей із зони психологічного комфорту, тут же відкидається. Так було і так буде, навіть якщо ви вважаєте інакше. 

Чи не простіше жити кожному своїм життям? Чи не простіше. Але ж мова знову-ж таки не про особисте життя окремого індивіда, а співжиття співвласників у багатоквартирному будинку. Може тому, що власне бачення цього співжиття виявляється актульніше потрібної системи організації спільного?  

Однак, це не скасовує всього вищесказаного. А значить, якщо ваша порада, допомога або підказка знадобляться – вам обов'язково зателефонують, напишуть або прийдуть особисто. А поки цього не сталося – діліться порадами зі стратегічних і тактичних змін організації життя в ОСЖ та  їх членства в АПО. 

Тож, якщо є можливість – будуйте і вдосконалюйте разом із власним життям, життя оточуючих, особливо, якщо останнє впливає на ваш бізнес. Бо врешті-решт – єдина людина, з яким ви проживете все своє життя – це ви самі.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123