jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄО. Матійців: світловодські ОСББісти «бліднуть» від поваги та заздрощів...

  • 1-07-2011, 13:10
  • Додав користувач master

Йдеться не про Жеку з другого Жеку та не про Микиту з п’ятого

Жека виходить на східці Жеку, дістає цигарку, розминає фільтр, робить першу глибоку і вперше за останні роки нервову затяжку. Його чолом пробігає тінь заздрощів. Так, саме заздрощів, до людей, що непричетні до дєл Жековських. Жека мабуть вперше заливається нервовим реготом, час від часу гикаючи та змахуючи сльози. Робить ще кілька  швидких затяжок, дістає хустинку але не заспокоюється.

Він думає про те, що усе, чого він потребував, перебуваючи при владі та у свому Жеці – це побільше розводитися про проблеми та слова про їх вирішення, про вигаданого міфічного "маленького світловодця", ну там, як равлика проповзаю чого.... А ще – як відвернути увагу людей , та на посаду заступника з ЖКГ поставити не імовірного реформатора, а відданого поплічника – хлопчика для биття або «свою» дєвочку.

А щоб інтрига не зникала, щоб місцянам було про що говорити, створювати прецеденти з прецедентів – активістів реформ. І може, можливо, шестирічне порушення антимонопольного законодавства зійшло б йому з рук, але час невпинний, і Жека, з тяжкими думками, по-старечому шаркаючи ногами повертається до свого кабінету.

Такий образ навіяли мені декілька подій останніх тижнів. Так, заяви Президента та його найближчого оточення схоже всерйоз не тільки заговорили про реформу ЖКГ, а й накреслили неформальні шляхи вирішення питання.

Зрозуміло, що світловодські підлеглі Гаранта чхали на всі закони, але вибачте повторюся – існує накреслений неформальний підхід. Звичайно, суд у Страсбурзі, довідавшись про таке, може не залишити від таких прагнень чиновників каменя на камені, але коли справа стосується реформ…

Що тепер робитиме не відстаюча від Жекіних колишніх колег по міліції, наприклад прокуратура. Це там шість років поспіль спускали на гальмах незаконне утримання в Жеках Жеки та Микити будинків ОСББ, та успішно ігнорували беззаперечні свідчення активістів створення ОСББ, щодо мого побиття Микитою.

Чого тепер варте, згадати помаранчєвого Пашку Солодкого, що знюхавшись з регіоналами Жеківськими, залишаючи питання реформи у замороженому стані, разом «захищали»  підвальчики від співвласників будинків, передаючи у аренду та власність потрібним та хто заплатив людям, незважаючи на те, що ці нежитлові приміщення є спільною власністю мешканців.

Останнім часом, відвідувачі у коментарях висловлюються в тому дусі, що коли в країні не працює закон, людям залишається лише один засіб боротьби за свої права – вендетта. Згадувати про це вкотре, мабуть, банально – але я попереджав про беззаконня, які можуть хвилею цунамі накрити окремі міста, ще під час так званих гонінь на активістів створення ОСББ, коли вся владно-прокурська машина ігнорувала законність.

Тож зважаючи, на те, що лже-еліта міста – Жеківці & директорська кампанія, схоже, навіть і не думають лікуватися від багаторічного правового нігілізму, ініціативу розкуркулення Микит та їх Жеків підхоплюють, мікро-олігархи, які у цій країні віднедавна почали відвойовувати позиції. Світловодські ОСББісти «бліднуть» від поваги та заздрощів.

А наш Гарант, тобто їх Гарант, схоже буде постійно виходити сухим з води – тож розплата за «злодіяння» над Світловловодськими співвласниками Жеківців цього разу схоже таки настане. У помаранчеві події розлючений народ міг їх роздавити, що правда, тепер люди порозумнішали і не будуть корчити з себе майданних клоунів в угоду тим чи іншим місцевим політиканам.

Тож боротися за законність та справедливість можна і іншими шляхами. Тепер одного дня хлопчики з прес-служби понесуть Гаранту довідки, ні не про суди Лінча над Жеківцями, що котяться Україною, а про антимонопольні розслідування з рішеннями про покарання.

Адже має бути логічний фінал політиці, яку, прикриваючись високочолими словами про вирішення поточних проблем міста та реформи, чинили найчорніші беззаконня і щиро чхали на долю світловодців, яких у телекамеру сентиментально-замиловано називали "маленькими" усілякі Жеки з Жеків…

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123