jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄКоли ми місто не впізнаємо?

  • 9-07-2011, 11:17
  • Додав користувач master

Інтерв'ю відбулося випадково, на виході із КМДА, куди Матійців прибув для участі у нараді з питань реформування ЖКГ міста Києва.

 

Розмова почалось з коментаря щодо розгляду в суді позову ОСББ проти нього у минулому році. А слово за слово і у результаті діалог тривав майже годину стоячи.

 

За останні п’ять років, які минули з 2006-го, позаду залишився рейтинг в 60%, палаючі очі соратників і натовпи мешканців будинків. Останні опитування виявили його підтримку світловодцями на рівні 3%.

 

Втім, здається, Олега Матійціва це не засмучує. Але помітно, що коли мова заходить про риторику його опонентів у місті, він вживає словосполучення "есссрівська політика", яким він характеризує мало не всі процеси рідного міста.

 

- Чим все ж таки керувалися опоненти асоціації Житлосвіт, як ви вважаєте? Може була це помилка, чи відверте перешкоджання? Що сталось?

- Я думаю, що мотив був один. Аоціація «Житлосвіт» була єдиною силою, яка могла чинити суттєвий зовнішній вплив не тільки на поступ реформи ЖКГ, а й на політичні процеси у місті. Але у місті був не наш інформаційний простір, тому – провокації і плітки, що мали політично-бізнесову основу отримали верх.

- Як Ви прокоментуєте внутрішньо-політичну возню місцевих регіоналів, якою вже перейнялися кіровоградські, а за деякими даними і київські регіонали?

- З часом, я впевнився, що будь-які спроби перетасування світловодської політ-колоди не матиме успіху. І не тільки тому, що там завідомо немає спеціалістів, але й тому, що політика у світловодську – це секс. Причому більш цікавий, бо більш перверсійний: тож «хворий Котенко і виборці» - світловодцям цікавіше сприймати, ніж «гру Марона та  Чекаленко», але які разом продовжують трахати світловодців. Для сссриків – показушна політична війна у місті – культурний феномен, а війна навколо будівництва нового гіпер-маркету у парку Шевченка – біологічний. Так само, є феноменом, що світловодцям легше уявити себе затраханими, ніж повноцінним містом, де громадськість впливає на всі процеси. Тому сссрикам, світловодці скоріше не можуть пробачити кілька вибоїн на дорозі та переповнені маршрутки, ніж вкрадені сссриками заводи та монополізм комунальників.

- Якщо заговорили про політичні процеси, вам не образливо, що на ваш заклик змінити політичну еліту не відгукнулись ті, кого ви вважали своїми послідовниками?

- До чого тут образи? Це питання до них, а не до мене. Я взагалі вважаю, що сьогодні проблеми реформ міста не знаходяться в площині політичних партій. Після місцевих виборів-2010 для всіх наступив період депресії та занепаду. Це закономірно. Сьогодні треба формувати більш загальну громадську позицію. Треба консолідувати 20-30 громадських організацій, щоб на осінь прийти до формування виборчого проекту з більш-менш єдиною платформою, якою власне може стати ГІ «ЧАС».

- Вам це не нагадує 1997-1998рік, та вашу ГІ «Соціальна ініціатива»?

- Нагадує. Але в цьому немає нічого дивного. Справа втому, що у Світловодську, так само, як і по Україні ідеологічні позиції партій поділяють не більше 2% громадян, а от громадські організації та рухи підтримують набагато більший відсоток місцян. Тож, логічно, що рано чи пізно об’єднання громадських організації будуть виходити на партійні змагання. Але це буде потім, а зараз треба спокійно займатись об’єднанням громадських ініціатив.

- Чи є ймовірність, що в разі виборів-2015 світловодці не витримають приходу знову сссриків, і з’явиться тенденція масових зворушень?

- Не виключаю. І треба бути дуже примітивними, щоб це не передбачати. Світловодськ,  все глибше й глибше занурюється у безгосподарність, яка задобрюється інформаційними пігулками влади про «вирішення проблем».  Це наслідок антилюдської  політики влади по відношенню до погибаючого міста, в тому числі по відношенню до людей. І це консолідує певну частину світловодців проти влади.

От скажіть, наприклад, чому світловодці  мають жити тільки при Жеках? Реформа ЖКГ - це робота влади, але чому з 2006 року не створено жодного ОСББ? І це не просто фатальна помилка влади, це тримання людей за лохів.

- Тобто ви стверджуєте, що події звинувачень проти Житлосвіту, це не є помилкою влади, а є продуманим кроком?

- Впевнений у цьому. Скажіть, чому хлопці з міліції, з 2005 року кришують моє побиття начальником Жеку? Чому прокуратура обходить будинки асоціації з міліцейським супроводом, шукаючи компромат на Матійціва? Це політика не проти мене або організації Житлосвіт, це політика проти реформ, по-суті – ослаблення міста. І влада при цьому каже: та який Матійців реформатор, реформи мають йти від влади. І коли сссрики протягують на посади керівників міста жеківців, я кажу, це - антиреформістська політика, направлена проти місцян.

- А мерам ви теж таке казали?

- Казав! Ми говорили про це багато років по багато годин. І всі вони завжди казали, що повністю поділяють мою точу зору і мої дії. Ось така ситуація з асоціацією житлових будинків. Тож, коли ви чуєте, що якийсь депутат каже: "Виходьте  з асоціації Матійціва, і йдіть у ЖЕК, бо там «надійніше»", то я стверджую, що ця людина руйнує вашу спільну власність, а значить зменшує вартість вашої квартири. Світловодськ, єдиний з міст центральної України, у якому немає конкурентної Житлосвіту організації. Ми одні такі. І це неправильно, в місті має бути декілька АПО!

- Невже Котенко в цьому питанні з вами згодний?

- Ні, тут важче. Набагато важче. Але якщо бути чесним, це не тільки питання Котенка. Якби, єдиною нашою проблемою у ЖКГ-реформації міста був мер, або його заступниця з комунальних питань Гетьманець, я був би радий. Але насправді це не так. Знаєте, чому так впевнено, невіддаючи шість років будинки ОСББ ведуть себе Письмений та Кармаліта? Тому що за ними стоять приблизно 20 тисяч світловодців, які думають так само як і вони. І тут анафема на кілька людей не допоможе. Якщо ви хочете зробити крок, бийте не по оглоблі – бийте по коню!  Треба навчити  20 тисяч світловодців розпізнавати маніпуляції сссриків.

- Але ж якраз вам і не вдалося знайти цей ключ до світловодців з 2005 до 2007-го?

- Послухайте, якщо людей 70 років ламали, і через передовицю газети "Правда" кожний день калічили, а за незалежності 15-ть років вмовляють по двом міським ТВ-каналам, газетам та  підлабузному інтернет-виданню, то чого ви хочете від мене за два роки?! Що можу зробити я, якщо у світловодську, у третьму тисячолітті, у міській раді хороводять колишні комуністи – червоні-директори та жеківці, яких у депутати привели 10 тисяч, які дотепер кажуть: "Ну й що, ми ж якось раніше жили при них!". Тому я приїжджаючи до міста кажу группі активістів: "Не примушуйте ЦИХ людей створювати ОСББ. Не наша це мета, наша мета – щоб діти ЦИХ світловодців відчули себе вільними людьми. А те покоління відпустіть". Подивіться на сьогоднішню міську владу, на її вік, на ідеологію, на цінності… Вам не здається, що ми маємо останню владу, яка носила в кишені червоні партквитки?

- Але  червоні партквитки носила половина сьогоднішніх світловодців!

- Так, але чому ця частина продовжує встановлювати правила, підтримуючи бузглузді та шкідливі для них самих, а заодно і для вас рішення антилюдської  влади? Знаєте, цей хрест для світловодців, як "каліцтво". Ви молоді, і по вас ця каліч не пройшла. Є пропозиція: ставайте на мої плечі, щоб бути вищими і мудрішими за мене на цілий корпус. Правда, з вас і спитається більше. Тільки дайте світловодцям ще одні вибори, а потім – ви місто не впізнаєте!

Яна Рачій

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123