jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄКоли прийде час, що вкаже світловодцям на повернення?

  • 22-07-2011, 16:09
  • Додав користувач master

За мого дитинства, у совєтські часи, крилівський банячок середнього розміру, винесений рукотворним морем під обвалені ним дніпровські кручі, коштував 20 совєцких рублів.  Нині-ж, зусиллями крилівофілів, вартість подекуди сягає 1 000 доларів.

Тож, нині і у Світловодську, що є спадкоємцем Криліва-Новогеоргіївська  завелися ліквідні корисні історичні знахідки. Дехто з  крилівофілів ствержує, що вся європейська культура пішла з берегів Дніпра Криліва. Це обнадіює, бо можливо колись і світловодці до неї повернуться.

Аби це сталося, треба подолати власні звички. Доречі, не тільки шкідливі. Світловодці, власне так само і більшість українців живе значною мірою за звичками, які по-суті автоматизують реакції людей.

Приймаючи участь у  афганських подіях, дізнався від командирів, що у бойових діях існує правило заміняти підрозділи, які перебувають на передовій на 9-й день. Якщо не зробити цього, зростає відсоток втрат. Бійці звикають до небезпеки, не бережуться і гинуть.

Більшовики перемогли своїх найближчих конкурентів – есерів, бо ті занадто вже почували революцію своєю коханкою, занадто звикли бути першими.

Матір Божа рідко являється професіоналам релігійних культів – єпископам, бо частіше  Вона з'являється дітям (трьом дівчаткам з Фатіми), у яких іще не виробилася звичка, отже імунітет до святого.

Але найгірша звичка, це звичка до слів. Наприклад, борців з українською, наша мова дратує, отже їхнє ставлення є більш адекватним, аніж носіїв мовної звички. В межах нашої метафори, мова – це танок, а не похід в ларьок. Отже, ординські звички і назви світловодцям потрібно припинити повторювати, перетирати, тиражуючи по-суті єресь.

Тож, виконком міської ради – це монгольською. Називаючи виконкомом відомство Котенка і 50-ти депутатів ми не помиляємося, ми брешемо собі. Насправді, треба казати так: знаряддя гноблення. Що нам до того, що виконком – це самоназва світловодського племені політичних канібалів? Донедавна, дехто з них клеїв з себе фею вранішньої роси.

Тож бачите, вживаючи звично викривленні ними назви, ми грішимо, бо допомагаємо світловодському племені політичних канібалів - знаряддю гноблення залишати нас своми полоненими.

Днями під виконкомом (для мене це слово допустиме, адже у мене воно викликає справжні стійкі негативні асоціації) у мене зав’язалася бесіда з двома гвинтиками репресивної машини, які там працюють. Ви усвідомлюєте  – почав я – що ви забезпечуєте діяльність і виконання рішень та розпорядження  т.зв. депутатів та міського голови, у  справедливість та некорумпованість яких світловодці не вірять?

Ці двоє почали щось невпевнено бовкати. Отже, кожного дня – продовжив я –  виконуючи свої обов’язки, ви з великою ймовірністю служите злу. Так, всі гріховні, але для вас гріх – фах. Після цього, Вони попросили мене відійти на п’ять метрів, хоча  я ніколи не хотів бути ближчим до них, ніж на 5 тисяч кілометрів.

Отже, називаючи депутатів – слугами народу, ми по-суті перешкоджаємо їхньому самовизначенню, а заразом і своєму. Адже ми чудово знаємо, що світловодські депутати це сссрівський симбіоз жеківців з директоратом. І коли ми називаємо будь-кого з них їхньою самоназвою, це означає, що вони над нами небезпечно домінують.

Коли я чую, як світловодські журналісти називають другу світову війну язичників проти сатаністів «вітчизняною війною», а діяльність виконкому «плідною» я згадую бабцю Гаріка Губермана, яка повторювала йому: «Гарічек, кожне твоє слово – зайве». Тож, світловодці мають знати – кожне слово журналіста зайве не тільки на допиті, але й у телевізійному репортажі та місцевому або інтернет-ресурсі.

Ось приклад журналістського повідомлення, яке використовує звички слововживання: «7 липня у кабінеті міського голови зібралися керівники світловодських підприємств, підприємці міста. Вони обговорювали найважливіші у даний момент проблеми міста і разом шукали шляхи їх вирішення». Як відомо, визначальною рисою цих «керівників та підприємців міста» є те, що по-суті, вони є тими, кого вище названо «знаряддя гноблення».

Звичайно, про це складно було здогадатися раніше, бо вони виглядають, пахнуть, поводять себе, навіть охороняються згідно закону, як самоназвалися. Але, насправді, повідомлення мало звучати так: «7 липня у кабінеті головного визискувача міста зібралося знаряддя гноблення. Вони обговорювали найважливіші у даний момент проблеми що стоять на заваді їх планів і разом шукали шляхи їх вирішення».

Насправді, Бог розмовляє з нами метафорами, складаючи не слова, а долі. Він звів на початку великої елліністичної пригоди Діогена Синопського, якому нічого не було потрібно, з Олександром Великим, якому було потрібно все. І згодом, вони символічно померли в один день: Олександр – у Вавилоні, Діоген – у Коринфі.

Як ми знаємо з достовірних джерел – в одній купелі були хрещені два полюси XIII ст. – св. Франциск, який проповідував пташкам, та Фрідріх II – предтеча антихриста.

Світловодськ. Сьогодення. У непростій політичній ситуації, яка склалася після зустрічі (хоча, можливо і до) посланця обласної партійної організації з активом міської Партії Регіонів, щодо колотнечі у стані світловодського племені політичних канібалів, нашим тактичним завданням має стати вихід за межі звичного, якщо хочете на холод невизначеності...

Знову ж таки, як повідомлялося, міський голова зустрівся з представником депутата верховної ради  – і це доленосно. В чому тут метафора і символ – нам не дано знати, позаяк справжня тема розмови невідома і обидва поки що живі.

Тож, у Світловодську,  має набратися критична маса людей, які знехтують усталеними звичками. І чим більше ми будемо неподібні один на одного, тим краще. Бог сам подбає за тим, щоб у певний час, звести нас разом в один історичний сюжет.

Тож коли чернець хотів надати глибшого сенсу дніпровським кручам, що висіли над нашою прабатьківщиною – Крилівом, він викопав печеру – утворивши вихід за межі звичного. Відтоді ці кручі – святі. Тож іде час, що вкаже світловодцям на повернення.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123