jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄОлег Матійців про зміст світловодського політичного життя

  • 16-07-2011, 13:38
  • Додав користувач master

Відомо, що бюджет міста не може обійтися без однієї статті: бюджету розвитку, а ось Котенко без міського активу Партії Регіонів, читай правлячої партії – може.

Ще пару років тому гаслом дня було «Світловодськ без Френкеля!», то нині - «Котенко без міської Партії Регіонів!» Навіщо вона йому, якщо в нього є обласна організація Партії Регіонів та депутат Верховної ради від ПР О. Єдін.

Міська Партія Регіонів формулює, голосує і захищає дєла мєстних, а Котенко – проти! І всі в міській ПР а  також БЮТокармазінський  зброд міської ради розуміють, що це не просто «проти», це його просто лож… на них. Тож тепер Котенко публічно показує, що не зважаючи на внутрішньопартійні розклади буде укріплювати свою команду виконавців сильними фігурами, позбавляючись слабих.

Місцеві конспірологи стверджують: це ПРушники навмисно розіграли, щоб збити хвилю народного гніву.

Весела така гра виходить: Чекаленко у лайні, Марон, що не спинив першу у лайні, Маріщенко – голова фракції ПР теж у лайні, Секретар міської ради, І-й заступник та заступник міського голови з комунальних питань у ньому ж таки. І тільки Котенко гадає, що це за крем-брюле таке?

А заразом і БЮТ, ЕЦу, КПУ, «Фронт змін», Сильноукраїнці з кармазінцями, які йшли до міської ради, як вони всі торочили – відстоювати інтереси світловодців, виявивилися душителями бізнесу та теплопостачальника, бо бізнес та тепло у оселях світловодців здатен захистити, як виходить – тільки Котенко.

Декілька слів про делікатну хвилю ринкового гніву з «Бригади №6» (офіційна назва того, що у народі зветься ринок «Світанок»).

Нелегальна акція протесту риночників зі «Світанку», під приїзд мера – мов волання зґвалтованої жінки: не зрозумієш, від чого кричить – від обурення, чи від оргазму. Котенко, що сам одразу після свого обрання призначив  на «Бригаду № 6» керівника, який власне і нашелокрутив там, поговоривши з торгівцями залишився впевнений, що підприємці кричали від оргазму.

Тож, замість того, щоб вимагати у мера виконання обіцянки – дати можливість підприємцям самим побудувати торгівельний комплекс, вони вирішили його розчулити. Торгівці вдалися до тактики отця Федора з «12 стільців», який не наважився відібрати гарнітур і не міг вкрасти, тому виплакав його.

У Світловодську це означає, що плакати доведеться довго. Бо сміятися собі дозволяють лише люди з протилежними поведінковими стереотипами. Недарма, на донбасі кажуть «лучше крякнуть братком, чем кукарекнуть пєтушком». Але куди нам до Донбасу!

«Добрих» людей, які взялися організовувати «протестний демарш» торгівців можна зрозуміти: невишколена публіка підприємців поштовхається на зустрічі з перехворівшим мером, а чи питання торгівлі вирішиться, а чи будівництва торгівельного комплексу – байдуже. Взагалі у світловодську повелося  – «вожді зі Світанку» зазвичай найкращі помічники влади.

З практики, відомо, що саме на допомогу «громадського активу» завжди сподівалися і есесівці в їхній важкій і відповідальній роботі – охороні концтаборів. Купки подвижників у чорній формі вистачало на багатотисячну юрбу в‘язнів. Есесівцям потрібно було лише охороняти периметр, все інше «унтерменші» робили самі – підтримували порядок у бараках, наглядали за роботами, забезпечували безперебійне функціонування газових камер.

Так, потроху зливаючи місцеву «еліту», Котенко перебуває в загальному українському тренді: Януковичу теж вже не потрібна правляча партія, Кіровоградських козачків, що готуються до мажоритарних виборів правляча партія теж виразно обтяжує.

Правляча партія потрібна Яременко зі «Світловодськпобуту», бо він вимушений тримати удари постійних зазіханнь автономщиків, несучи на своїх плечах «тяжкий груз» теплозабезпечення міста.

Правляча партія також потрібна світловодським сссрикам та олігархенятам, які тримають мером Котенка, поза залежності їх партійності. Але правляча партія не залежить від Котенка та останніх. В цьому зерно майбутнього конфлікту.

З усіх наполеонів справжнім наполеоном є той, кого визнає наполеоном головлікар, та ні не Котенко,  головлікар психіатричної лікарні. У Світловодську по-іншому: головлікар, як власне і інші місцеві наполеончики обирається у мери загальним таємним голосуванням, але головного з них визначають ті, хто завжди у тіні.

Отже, змістом світловодського політичного життя є протиріччя між принципами клінічної психіатрії та мареннями політичної зірковості, хоч як би вони не були подібні.

І, якщо ви справді хочете і готуєте зміни у місті, вам спочатку доведеться відібрати мегафони у блок-капо на трибунах сссриків, які весь час закликають зберігати спокій, не піддаватися на провокації і не перешкоджати охороні …крематорія.

І вже по тому, з часом, братися за представників органу міського самоврядування сссрівських справ. При цьому стійко противлячись тим, хто намагатиметься як заведено ними - керувати Світловодськом з тіні.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123