jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаПолтава: Споживач, постачальник і влада: хто кого в реформі ЖКГ?

  • 30-07-2011, 13:43
  • Додав користувач master

Експерти житлово-комунальної галузі та інформаційного агентства «Україна Комунальна» зібралися у Полтаві.

 

На круглому столі «Споживач, постачальник і влада: хто кого в реформі ЖКГ?» найбільш гаряча дискусія виникла по створенню ОСББ.

 

У Полтаві створено 50 ОСББ, в області – близько 300. Про це, зокрема повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ м. Полтави Олександр Найпак.


Профільний чиновник зазначив, що при створенні ОСББ з влади знімається тягар, проте результати опитування свідчать, що лише 4-5% полтавчан прагнуть створювати об'єднання співвласників.


«Тариф у Полтаві – один з найнижчих в державі. А при створенні ОСББ потрібно багато вкладень. Ось і виходить, що полтавчанам вигідніше платити по-старому», - сказав Найпак.


Зараз ОСББ не створюються через нестачу інформації і відсутності заходів, спрямованих на популяризацію цих об'єднань у місті. Хоча існує міська програма підтримки створення ОСББ, але передбачені нею 200 тис. грн. на інформування населення, так і не виділені.


Є негативний приклад під час минулого управління, коли на Половках зробили капітальний ремонт будинку, але згодом його жителі так і не виконали обіцянки створити ОСББ.


У цьому році міська влада виділила 3 ​​млн грн на ремонт підвалів і 2 млн грн - на ремонт дахів. Але це - «крапля в морі». Щоб відремонтувати одну «хрущовку» потрібно 200 тис. грн.


Голова комісії з питань містобудування та ЖКГ громадської ради при Полтавській ОДА та голова Асоціації підтримки ОСББ Полтави Олег Тертишник порадив міській владі не робити ремонти, поки мешканці будинків не погодяться створити ОСББ.

 

Створення так званої управляючої або обслуговуючої компанії на його погляд не вихід, а додаткові витрати. «Назвіть мені полтавчан, які захочуть інвестувати ще й у доходи менеджменту керуючої компанії», - відзначив Тертишник.

 

Присутні погодились: хоча всі розуміють, що у держави недостатньо коштів на капремонт будинків, який є обов'язковим перед його передачею на баланс ОСББ, однак потрібно знаходити вихід і ефективного господаря для управління житловим фондом міста.

 

Тож, присутні прихильно поставилися до виступів представника ВЦ «Житлосвіт» на полтавщині Олексія Нечипоренка, щодо передачі прав на адміністрування процесу надання послуг в ОСББ та будинках неюридичних особах неприбутковій організації – Асоціації-представницькому органу.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.