jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Куди ідуть кошти квартплати:

На зарплату комунальникам
У кишеню керівництва комунальщиків
На відкати владі
На надання ЖК-послуг
Мені байдуже

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

ЖИТЛОСВІТ-ТолокаВінниця: запровадження автоматизованої системи управління ЖКГ

  • 26-06-2011, 13:06
  • Додав користувач master

Вінниця у процесі вибору організації, що розробить та впровадить автоматизовану систему управління ЖКГ міста.

 

На сьогоднішній день фахівці кількох організацій знайомляться із загальною ситуацією у місті та детально вивчають роботу усіх підприємств, які обслуговують житлово-комунальний сектор Вінниці.

 

Про це повідомляє департамент у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

 

За результатами звітів та досвіду із запровадження програмних засобів, кожної з організацій, міська влада визначить, хто з них допоможе підвищити ефективність роботи вінницьких комунальних підприємств.

 

Також, уже впроваджені програмні засоби: портал міської ради, геоінформаційна система, система побудинкового обліку, програмне забезпечення єдиного розрахункового центру КП «Обчислювальний центр ЖКГ», відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», які поступово вдосконалювалися, мають бути «вписані» у нову систему.

 

Головна вимога міста: новий програмний продукт має створити єдине інформаційне поле діяльності для всіх підприємств та установ житлово-комунальної сфери, з єдиною базою даних, в якій поєднається інформація про усі існуючі у місті об'єкти житлового фонду, їх стан тощо.

 

Одночасно із цією програмною системою повинні мати змогу працювати усі комунальні підприємства Вінниці, які надають послуги по утриманню і обслуговуванню житлового господарства а також ресурсопостачальники «Вінницяміськтеплоенерго», «Вінницяводоканал», «Вінницяміськліфт» та інші.

 

Чиновники міста впевнені, що така система сприятиме більш ефективному і оперативному обміну інформацією між комунальними підприємствами та підрозділами Вінницької міської ради, які координують житлово-комунальне господарство.

Тож, одним з учасників відбору – ВЦ «Житлосвіт» запропоновано Автоматизовану систему управління ЖКГ, яка окрім роздільного ведення балансів по кожному будинку, передбачає автоматизований процес планування робіт по житловим будинкам та створення загальноміських звітів в он-лайн режимі.

 

Спеціалісти  ВЦ «Житлосвіт», зі свого досвіду, зазначають, що така система дозволить знизити трудомісткість по підготовці звітів, допоможе відслідковувати внесені зміни та доповнення до запланованих робіт за певний проміжок часу, а відтак, спростити процес планування тих чи інших робіт.

Крім того, система ВЦ «Житлосвіт» передбачає варіант поєднання Контрольно-аналітичного відділу (КАВ) та Інформаційно-диспетчерської служби (ІДС) для контролю за повнотою та якістю надання комунальних послуг.

 

Тож, у режимі  он-лайн можна буде відслідкувати терміни та обсяги фактично виконаних робіт по тому чи іншому будинку, чітко та ефективно здійснювати планування по кожному будинку та відповідно по кожному виконавцю послуг, поза залежністю, «числиться» він за ЖЕКом чи є членом Асоціації-представницького органу будинків (АПО).

У разі запровадження проекту Житлосвіт, Вінниця стане першим містом, де буде апробовано АСУ, як спеціальний звід програм. Так, Вінницька  АПО-Житлосвіт та ЖЕК №12 стануть першими «ластівками», з яких буде починатись запровадження проекту з інформатизації житлово-комунального господарства міста.

 

Спеціаліст з ІТ ВЦ «Житлосвіт» Ольга Морякіна: «Спеціалізована АСУ-Житлосвіт дасть оперативну інформацію про об'єкти житлового фонду, роботи, що виконуються по місту, аварійні ситуації та витрати, пов'язані із їх ліквідацією. «Вписані» у АСУ  КАВ та ІДС покращать управління процесами, скоротять час ліквідації аварій, збільшать продуктивність персоналу та обладнання, що у кінцевому результаті – значно підвищить якість обслуговування населення».

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.