jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

ЖИТЛОСВІТ-ЕдемСТМ-Житлосвіт - дохід спільно з бізнесом

  • 2-08-2011, 16:24
  • Додав користувач master

01 серпня презентовано новий соціально-орієнтований продукт команди Житлосвіт, що дає мешканцям можливість отримувати дохід спільно з бізнесом.

 

 Сьогодні, у мікрорайонах, де будинки компактно об’єднані  або приєднуються до АПО-Житлосвіт, нас оточує безліч різних, першокласних і не дуже торгових та сфери послуг компаній. За кожною з них стоять колективи  з таких же людей, як і Ви.

 

Тобто ми потенційно готові йти назустріч торгівцям а торгівці – нам. І наше з Вами завдання знайти систему співпраці жителів будинків та бізнесу, настроїти цю систему і дати всім нам можливість розвиватися:  бізнесу – розширювати свій бізнес, покупцям – отримувати  відмінне обслуговування, якісний товар, моральне і матеріальне задоволення.

 

Сьогодні у Вас з'явилася можливість взяти участь в сучасному проекті ВЦ «Житлосвіт». Також, з  просторів Інтернету стане можливим увійти до спільноти «Соціально-торговельної мережі Житлосвіт» (СТМ-Житлосвіт), яка об'єднає розумних покупців - мешканців ОСЖ, що є членами АПО і невеликий бізнес.

 

Тут, окрім можливості знайти багато нових друзів і знайомих,  мешканці дізнаються, як працювати з корисною інформацією відносно своїх будинків, а також проводити час з вигодою для себе. Якщо ми озирнемося навколо, то побачимо, які колосальні можливості ми можемо отримати, якщо будемо працювати єдиною командою не тільки на збереження спільного майна своїх ОСЖ.

 

Також, на цьому ресурсі, мешканці зможуть обговорювати якість продукції, що поставляється на прилавки сітки магазинів-партнерів, рівень обслуговування персоналу, давати поради безпосередньо керівникам торговельно-сервісних підприємств включно із старшим менеджментом, приймати участь у зручності магазинів.

 

СТМ-Житлосвіт – це мережа, де бізнес реагує на Ваші відгуки і пропозиції. Це мережа, де бізнес відкритий до діалогу зі своїми покупцями, а покупці допомагають вирішувати виникаючі проблеми або завдання.

 

У СТМ-Житлосвіт магазини платять своїм покупцям – мешканцям ОСЖ, що є членами АПО за покупки та інформацію, а це означає, що спілкуючись щодня зі своїми сусідами, друзями, знайомими ми при цьому будемо ставати багатшими. Але найголовніше - ми отримуємо достовірну інформацію від самих надійних - з вуст першоджерел.

 

Для досягнення цієї місії спеціалісти ВЦ «Житлосвіт» формують сприятливі умови зростання економічних показників та підвищення рівня сервісу на споживчому ринку територій охоплених або потенційно перспективних для розвитку системи АПО.

 

На основі поєднання двох систем створяться нові робочі місця безпосередньо у мікрорайонах та відбудеться перетікання фінансів у бік мешканців, чиї будинки входять до АПО, що зрештою призведе до збільшення соціальних показників та  підвищення якості життя населення.

 

З цією метою, кожному бажаючому – буде відкрита Знижкова картка або система СТМ-Житлосвіт, буде підключена до його електронної банківської картки. Так, кожен житель будинку, де працює єдина торгова система СТМ-Житлосвіт може взяти участь у програмі «Знижка за вчасну оплату за утримання будинку», а разом – у розвитку соціального життя свого мікрорайону.

 

СТМ-Житлосвіт створена програма, що дозволяє при реалізації однієї Знижкової картки системи випустити ще одну картку соціального призначення, наприклад для одиноких пенсіонерів, пільговиків. Всі картки видаються абсолютно безкоштовно, а мешканцям, які потребують підтримки – на безумовній основі.

 

СТМ-Житлосвіт це рішення для об'єднання інтересів населення і бізнес-сектора відповідної території, через розвиток соціальної торгівлі у єдиному інформаційному полі на спільному будинковому майданчику.

 

Завдання системи СТМ-Житлосвіт дати мешканцям можливість отримувати дохід спільно з бізнесом, що є важливою ​​економічною складовою у розвитку сучасних територій.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123