jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУВлада Новомосковська впускає у місто РФну керуючу кампанію

  • 22-08-2011, 13:23
  • Додав користувач master

У місті Новомосковськ, Дніпропетровської області відбулося засідання керівників ЖКГ міста з представниками ОСББ та російської керуючої компанії «Домком».

Дану «новину» повідомляють активісти створення АПО у містах Дніпропетровської області.

Так, головним питанням засідання було: «про вхід КК «ДомКом» на ринок комунальних послуг Новомосковська».

Зовні блискуча обгортка, але за лаштунками залишається головне питання, яке ігнорують «батьки міста»: "Чому віддається на поталу комерсантам Новомосковськ у всіх напрямках господарського життя?"

Комунальне господарство – це єдина фортеця, що може стримувати матеріальний пресинг громадян, які без недорогого і якісного обслуговування не протримаються жодного місяця.

Водопровід, каналізація, дахи, вивіз сміття, ліфти, благоустрій... Це щоденні проблеми життя міста, які можна вирішити через створення неприбуткових АПО, які об’єднають багатоквартирні будинки міста.  І головне, у АПО, які по-суті виступають робочими профспілками для ОСЖ – витрачені на «нашу комуналку» гроші залишаться «вдома»...

Але, присутній мер Новомосковська Сергій Мороз заявив: «В тому разі, якщо ви укладете з ними угоду, місто побачить реальні результати. У майбутньому цей досвід може розвиватись, і до обслуговування нашого житлового фонду залучатимуться й інші компанії».

Натомість, фахівці галузі ЖКГ стведрджують, що так званий "житловий фонд" є приватною спільною власністю співвласників будинків, і ніяка влада, невправі здійснювати будь-які передачі будь-кому без рішення співвласників у кожному будинку Новомосковська. 

Видно мало сьогоднішній владі приробітків на своїх «маленьких свічних заводиках», тягнучій прибуток до власних кишень, не дивлячись на питання, а чи потрібно таке місцянам.

Вже подейкують, що КК «ДомКом» не зволікатиме із вдячності за «спонсорство» губернатору Олександру Вілкулу, «хрещеному батькові» багатьох комерційних проектів у Дніпропетровській області.

А мер Сергій Мороз,  бажаючи бути «покладистим» для О. Вілкула, хто він є для Новомосковська, продаючи законні інтереси свого міста та мешканців-співвласників? 

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.