jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄЩоб коли діти виростуть, не працювали як каторжні

  • 2-09-2011, 12:55
  • Додав користувач master

Олег Матійців про дітей, школу, вчителів…та наслідки

Ось і перетнули ми рубіж літа. Почалася осінь. Закінчилася приємна пора відпусток та відпочинку. Для мене та команди Житлосвіту це літо видалося гарячим, у плані роботи. Діти, хоча тепер уже у нас один школяр, пішов до школи, в останній одинадцятий клас. Знову не встигатимемо слідкувати за появою нових оцінок і записів у щоденнику.

Тож коли ти батько, вже зовсім по-іншому починаєш ставитися до навчання, школи, вчителів. Якось, в один прекрасний вересневий день ти розумієш, що для батьків школярів, навчання й одержання знань дітьми стають твоєю основною проблемою у найближчу п’ятирічку.

Звичайно, всі ми хочемо, щоб наші діти були найрозумнішими, найсильнішими, найрозвинутішими, самими-самими у всіх напрямках навчання ... І щоб коли діти виростуть, не працювали як каторжні на заводі, а були господарями власного успішного бізнесу, великими визнаними людьми.

Так, сьогодні не тільки у загальноосвітній школі дитина може отримати базові знання. Але де ми, як не у класах з суворими шкільними партами, які всім своїм виглядом закликали совєтських учнів до терплячої й усидчивої роботи з освоєння знань? За шкільною партою ми колись вчилися сидіти, утримуючи спини рівними, а руки тримаючи акуратно складеними перед собою.

Більшість батьків, і дотепер вважають, що окрім шкільних вчителів ніхто не міг вкласти в наші голови базові знання.  А скільки з нас віддали-б все, щоб повернутися у своє дитинство, можливо щось у ньому змінити, з більшою відповідальністю поставитися до навчання. Але час минув, багато чого вже не надолужиш, тож тепер твоя робота – пояснювати своїм любим чадам необхідність отримання знань.

Сподіватимемось, що ще через п’ятирічку наші син або дочка з вдячністю згадуватимуть батьківські настанови вчити правила граматики, іноземну мову, теореми, аксіоми, географію та історію, біологію та астрономію ...

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123