jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Хто на вашу думку є найгидкішим Світловодським політиком?

Валентин Козярчук
Юрій Сап'янов
Андрій Москаленко
Сергій Волохов
Олександр Плахотній
Костянтин Каспров
Руслан Степура
Всі гидкі

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Народні байкиЗовсім неноворічна казка про розклади у місті-столиці

  • 1-01-2012, 15:19
  • Додав користувач master

Вже дуже довго, стоїть у центрі світу старе, величезне місто-столиця. І вже дуже довго, у цьому величезному старому місті-столиці правлять ледачі, нудні, поставлені «батьки» міста та ними названі їх громадські поплічники.

З невідомих причин слабкі, заспані жителі міста-столиці дуже люблять казки, які розповідають їм, ну як свом дітям, поставлені «батьки» міста та ними названі їх громадські поплічники.

Всім дівчатам завжди розповідають вони одну й ту ж казку. Буцімто, одного разу, у їх місто-столицю, з його слабкими і заспаними людьми приїде Прекрасний Принц.

І буде у Принца розкішний Білий Кінь.

І буде у Принца золота корона.

І буде у Принца шабля, всіяна коштовними каменями.

І буде у Принца пишна свита.

І будуть мішки із золотом, які ця свита буде волочити за Принцом.

І, проїжджаючи вулицями міста-столиці, Принц відчує спрагу. І у дівчини, що стоятиме обабіч попросить водички. Дівчина винесе йому водички у глечику. Принц висьорбає її, подивиться дівчині в очі, й відразу ж без пам'яті закохається в неї. І вже кричачи у любовному безпам’ятстві, штовхаючись, побіжить до її батьків просити руки і серця ....

І розповідали поставлені «батьки» міста та ними названі громадські поплічники цю казку місцянам, того не розуміючи, що колись прийде розуміння, що принців у світі зовсім небагато, набагато менше, ніж дівчат, навіть дуже-дуже симпатичних.

Але дівчата, наслухавшись цих казок, продовжували вибігати з глечиками в руках, кожна до свого ґаночка і стояти, чекаючи на приїзд Принца.

Дівчата все стояли і чекали, а Принц все не їхав і не їхав ....

І стало багатьом дівчатам набридати чекати, і стали вони переконуватись, що головне не форма, а зміст. Зрештою Корона, Білий Кінь, Шабля, Свита – це все форми!

І чим фізіологічно Принц відрізняється від слюсарю, двірника, теслі зрештою?

Так – нічим!

І стали дівчата спати зі слюсарями, двірниками та теслями, переконуючи себе, що вони нічим не гірші, ніж всякі там принци ... Але більшість все-ж продовжували стояти біля ґаночків і чекати принца. Деякі хитрували – вдень стояли і чекали Принца, а вночі спали зі слюсарями, двірниками, теслями ...

Але одного разу СТАЛОСЯ ЧУДО!

У це старе, дощове місто-столицю з його слабкими, заспаними людьми,

ДІЙСНО ПРИЇХАВ ПРИНЦ!

Справжнісінький!

Тільки ось був він зовсім не такий, як про нього розповідали у казках.

Не було у Принца Білого коня – Білий кінь упав по дорозі, пронизаний стрілою розбійника-жеківця. І їхав Принц на кошлатому степовому барані, куди більш витривалому і надійному, який обвіз Принца всі навколишні поселення, але легкому в управлінні, ніж описаний казкарями пафосний Білий кінь.

І шаблі у Принца не було – остання, переламалася, невитримавши нищівних боїв з ЖКХашними розбійниками міст і сіл, але висів у Принца на плечах, куди потрібніший у сучасних боях з комунальною мафією ноутбук.

І Корони у Принца теж не було.

І пишного почту з мішками золота.

Принц був вигнанцем, а вигнанець, ні на Корону, ні на Свиту, ні на Золото не покладаєся!

Але це був Справжній Принц!

Принц їхав вулицями сирого, старого, величезного міста-столиці, їз розумінням поглядаючи на місцян, яких бачив по інших містах, на дівчат, що стоять на ґаночках з горщиками у руках. Іноді дівчата поглядали з цікавістю на проїжджаючого повз незнайомця на кошлатому степовому барані, не розуміючи, хто проїжджає зараз повз них!

Але найголовніше! У свій час, Принц був за примусом вишколений у жаркій країні, а згодом і у боях з владо-жек-прислужниками - тому у старому, величезному місті-столиці, його абсолютно не мучила спрага!

У цьому старому, величезному місті-столиці була і друга Біда. Ледачі, слабкі, нудні та заспані поставлені «батьки» міста, та ними названі їх громадські поплічники розповідали казки ще й хлопчикам.

Хлопцям вони казали, що для того, щоб знайти своє щастя, треба вийти на брудну околицю міста-столиці, до гидкого сирого болота, натягнути тітьову лука і послати неприцільно стрілу. Потім, знайти, куди впала та стріла.

Знайшовши стрілу у болоті, виявити поряд слизьку, пухирчату, тупу, і злобну Жабу. І що треба взяти цю Жабу до рук, поцілувати, принести додому, і щиро всім серцем полюбити.
І після цього, Вона перетвориться на прекрасну принцесу - добру, лагідну, люблячу й шляхетну.

Хлопці ходили на околицю міста-столиці і посилали стріли в огидне мерзенне болото.
Знаходили мерзенних, огидних, як все болото, пухирчатих, тупих і злобних жаб.

Хлопці брали цих жаб до рук. Цілували цих жаб. Щиро і всією душею намагалися їх полюбити. Але Жаби, навіть якщо і перетворювалися у щось людиноподібне, все одно, залишалися такими ж тупими, злобними і мерзенними.

Тоді Хлопці розчаровувалися у житті, впадали у глибоку депресію. І відчай штовхав їх до алкоголю та наркотиків.

А в цей час, Чудовиська (які були третьою бідою міста), за аленькі квіточки вивозили найвродливіших столичних доньок.

А Синя Борода давав інструкції новим обранницям.

А Хлопці, так і не ставши Чоловіками кисли біля своїх жаб ...

МОРАЛЬ – настала пора перестати слухати казки поставлених «батьків» столиці та ними названих їх громадських поплічників!

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123