jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Глас НАРОДУУ рік Дракона – драконівські методи! (Доповнено 26.01.12р.)

  • 22-12-2011, 13:40
  • Додав користувач master

ПАТ «Київенерго» погрожує відключенням столичним ОСББ та житловим кооперативам від опалення та гарячого водопостачання одразу після нового року.

З реакцією на погрози, представники статутних органів  об’єднань  співвласників звернулись до депутата Верховної ради Ріната Ахметова, який зі слів джерел, представляючих   ПАТ«Київенерго», контролює групу СКМ, до якої входить компанія ДТЕК, що володіє двома третинами столичного монополіста з теплопостачання.

Як відомо, конфлікт київських об’єднань  співвласників з ПАТ «Київенерго» виник з причини роз’єднаності, а звідси і неузгодженості між собою дій  ОСББ, ЖБК та ОК, що як наслідок привела до укладення керівниками цих об’єднань  співвласників позастатутних договорів, нав’язаних свого часу «Київенерго», що містили нерівноправні умови з надання послуг з опалення та гарячого водопостачання.

Зокрема, договірні зобов’язання містять норми стягнення непомірних штрафних  санкцій з об’єднань  співвласників, враховучи борги з компенсаційних коштів держави (пільги/субсидії), а також відсутність обліку в цих об’єднаннях відпущених ресурсів, що як наслідок спричинили вимоги оплати понаднормових обсягів теплопостачання (до 2-3 разів(!).

Також, «Київенерго» виставляє рахунки на гарячу воду об’єднанням по кількості зареєстрованих за нормою 3,5 м.куб./місяць, у той час, коли фактичне споживання об’ємів кожної квартири, що обладнана лічильником, у середньому на рівні 1,5 м.куб./місяць на особу.

Тут виникає законне питання: на яких підставах та якими ресурсами, об’єднання, має розраховуватись із монополістом, покриваючи різницю, по-суті – приписку, а при зверненні до монополіста представників обєднань, перший не зважає на позазаконні правила гри.

За цих підстав, а також положень законодавства та статутів, що регулюють стосунки об’єднань  співвласників житла, останні заявили ПАТ «Київенерго» про неможливість вказаних договорів та повідомили КМДА про припинення договірних відносин з 1 січня 2012 року, запропонувавши «Київенерго»  укласти прямі договори про надання вказаних послуг безпосередньо з власниками жилих/нежилих приміщень.

Представники обєднань, тепер впевнені,  що створений при ПАТ «Київенерго», у жовтні цього року, консультативно-дорадчий орган – Раду ОСББ, на чолі якої перебуває сам генеральний директор «Київенерго»Едуард Соколовський, являє собою ніщо інше як ширму, для прикриття зловживань при визискуванні над розпорошеними об’єднаннями співвласників столиці.

Звернення  об’єднань  співвласників містить здивування, порушенням як ПАТ «Київенерго» так і як це не прикро органом влади – КМДА законодавства про звернення, остання, як відомо, весь останній рік декларувала тези про перехід монополістів на укладення прямих договорів про надання вказаних послуг безпосередньо із власниками приміщень в юридичних особах-багатоквартирних будинках.

То чого, під час цих подій варті «потуги» Голови КМДА Олександра Попова, що дехто пророчить Києву міським головою, за ініціативи якого, і особистого очолення, у серпні цього року створено Координаційну раду з питань сприяння розвитку ОСББ.

У свою чергу – представники будинків запевняють, що власники приміщень у ввірених їм об’єднань співвласників готові укласти прямі договори і своєчасно та у повному обсязі оплачувати послуги напряму ПАТ «Київенерго», але бідкаються, що нажаль, споживачам послуг  «Київенерго», останнє, навіть при зверненні, принципово  не видає розрахункові квитанції або ж хоча-б банківські реквізити для оплати послуг.

Представники статутних органів  об’єднань  співвласників, також, не на жарт стурбовані ставленням відповідальних осіб  ПАТ «Київенерго» і фактами відмови укладення договорів за зверненнями власників приміщень та неповідомленням рахунку для оплати, а також, зухвалими обіцянками покласти до кожної поштової скриньки повідомлення про відключення будинку від теплопостачання.

На підтвердження зухвалості, на адреси голів правлінь ряду об’єднань надійшли письмові повідомлення «Київенерго» про відключення опалення та гарячого водопостачання з 01 січня 2012 року.

Саме ряд небезпідставних погроз та бездіяльність Київської міської державної адміністрації, змусили представників об’єднань звернулися до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Антимонопольного комітету України, Міністерства з надзвичайних ситуацій, про припинення зловживань монополістом та забезпечення безперебійного надання послуг з опалення та гарячого водопостачання під час укладення прямих договорів з власниками приміщень. 

Чого вартий Кабінет Міністрів України, який 14 грудня на своєму засіданні розглянув шляхи розв’язання проблем, пов’язаних, окрім іншого, і з проблемами надання житлово-комунальних послуг у будинках, де створені ОСББ, представники столичних об’єднань визначаться одразу після новорічних свят.

Доповнення від 26.01.12р. 

У відповіді, що надійшла на лист-скаргу столичних об'єднань співвласників,  заступник прокурора міста Києва М. Могильницький, наголосив: «...враховуючи те, що припинення постачання теплової енергії до будинків, які утримують Об'єднання співвласників багатоквартиртирних будинків може призвести до порушення гарантованих Конституцією України прав та законних інтересів громадян, прокуратурою міста в порядку ст.ст. 8,20 Закону «Про прокуратуру» скеровану вимогу генеральному директору ПАТ «Київенерго» Соколовському Е.С. у жодному разі не допустити припинення постачання теплової енергії до будинків, які утримують вказані вище об’єднання».

Також, столична прокуратура направила листа голові постійного комісії Київської ради з питань житлово-комунального господарства Ю.І. Боднару, яким нагадала про важливість дотримання Рішення Київради від 08.10.09р. № 319/2388  у частині укладення ПАТ «Київенерго» прямих договорів зі споживачами послуг з централізованого постачання гарячої води, тепло-, водопостачання та водовідведення.

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123