jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУОкозамилювання перед приїздом в ОСББ Азарова

  • 10-01-2012, 11:17
  • Додав користувач master

- Все почалося з того, що 29 листопада в наше ОСББ планувався приїзд Прем'єр-Міністра України Миколи Азарова.

Так починається звернення-глас представників ОСББ «Шевченко 4-А», що у м. Бровари.

Скаржники розповідають, що діри в асфальті на під'їздах до їх ОСББ були вже давно, але з ними можна було сяк-так миритися. Ситуація докорінно змінилася після 26 листопада – саме в цей день у цьому об'єднанні побували заступники міністра Мінрегіонбуду та ЖКГ, які оглянули будинок, поспілкувалися з головою, розпитали його про проблеми.

Під час цього візиту чиновників супроводжував заступник мера Броварів з питань ЖКГ Григорій Голубовський. Наприкінці зустрічі, заступник мера Голубовський оглянув і сфотографував будинок, двір, дірки в дорозі на під'їздах до будинку.

Наступними днями почало відбуватися наступне: 28 листопада, за день до візиту Прем'єр-Міністра, невідомими особами були проведені ремонтні роботи: дірки в асфальті були поглиблені, їм була надана рівна (прямокутна) форма і в них було засипано ЩОСЬ, що нагадує подрібнені залишки асфальту, перемішані з будівельним сміттям. Це ЩОСЬ повністю заповнювало дірки і дорогу можна було вважати умовно відремонтованою.

Багато мешканців з радістю сприйняли ці «покращення» дорожнього полотна двору. Але не тут-то було! Ремонту вистачило рівно на …тиждень! Після першого-ж дощу, наповнювач почав рясно вимиватися з ям – і насьогодні, через 6 тижнів після ремонту, його вже зовсім не залишилося!

Тепер на під'їзді до будинку мешканців зустрічають величезні (до 10 см в глибину і до 1,5 м в ширину) ями, які вже складно об'їхати, і то в гарну погоду. А якщо дощ пройде, то дорога схожа на суцільне мінне поле!

Жителі запитують: кому їм дякувати за такий «ремонт» дороги: можливо, броварському управлінню ЖКГ, а може КП «Служба замовника»? Або-ж у Броварах з'явився інший «благодійник»?

Представники правління виміряли дірки в асфальті та замалювали їх розташування. У найближчі дні мають намір відправити від ОСББ інформаційний запит меру, щоб дізнатися, ХТО це зробив?
Також, готується до відправлення окреме звернення з вимогою усунути результати такого «ремонту».

 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.