jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

КИЇВЖИТЛОСВІТІнноваційний проект "КИЇВЖИТЛОСВІТ"

  • 4-01-2012, 12:06
  • Додав користувач master

З початку 2012 року, на базі одного з ЖЕКів м. Києва, за консультаційно-інформаційної підтримки ВЦ «Житлосвіт», з метою виконання Загальнодержавної програми реформування ЖКГ 2009-2014 років, Товариством «КИЇВЖИТЛОСВІТ» реалізуватиметься інноваційний проект з реформування системи надання житлово-комунальних послуг спільному майну співвласників багатоквартирних будинків у Шевченківському районі.

Але почнемо з проблем. Для багатьох співвласників багатоквартирних будинків, до цього часу, реформа ЖКГ є надуманою проблемою, що дозволяє, як вони думають – комусь збагатитися, а владі здихатися відповідальності.

Багато співвласників до цих пір також вважають, що система ЖЕКів є цілком ефективною, але треба покращити її функціонування. Так, на зборах будинків лунають «поради» активних мешканців, на кшталт «нескладно, зробивши депутатів міськ-, райрад відповідальними за роботу ЖЕКів», покращити роботу останніх.

Одночасно, як стверджують такі порадники, це б стимулювало місцевих депутатів розкрити свої таланти в ремонтах парадних, лавок, дверей, дитячих майданчиків…, зовсім, при цьому не звертаючи уваги на правову сторону проблеми, а саме на факт того, що все перелічене майно багатоквартирного будинку є  приватним (так - спільним, але приватним) майном співвласників.

То для чого, або кому насправді потрібна реформа? Щоб зняти створені владою проблеми? А чи владою створені ці проблеми? І чи не з часів приватизації квартир  (1992 року) новоявлені співвласники спільного майна будинків мали можливість створювати об’єднання співвласників?
Або чи винна влада, що ці ж співвласники, з 1995 року, для спасіння свого спільного майна, нестали створювати кондомініуми, відповідно до Постанови Верховної ради?
Або з ким тепер, доведеться грунтовно розібратися, коли співвласники спільного майна, з 2002 року,  не почали дбати про своє майно, відповідно до Закону про ОСББ?

Іншими словами: чия це постійна головна біль, і допоки болітиме, якщо не взятися негайно до справи співвласникам? 

Саме володіючи базою практичних напрацювань, Житлосвіт, маючи одинадцятиирічний практичний досвід допомогової діяльності з реформування роботи систем ЖКГ в Україні, надає консультаційні послуги ТОВ «КИЇВЖИТЛОСВІТ», щодо здійснення комплексної реорганізації діючої системи ЖКГ у Шевченківському районі та якісної зміни рівня надаваних житлово-комунальних послуг, без підвищення тарифів для 142 будинків.

Цілі інноваційного проекту:

→ Чітке визначення «правил гри» і меж зобов'язань держави та місцевого самоврядування у житловій сфері

→ Створення конкурентних умов на ринку житлово-комунальних послуг
→ Реалізація заходів, спрямованих на зниження витрат на житлові послуги та комунальні ресурси

→ Розподіл функцій замовника і підрядника, формування договірних ринкових відносин між співвласниками багатоквартирних будинків та управителями їх спільного майна

→ Залучення для підвідомчих територій приватних інвесторів

→ Залучення державних та ОМС бюджетних  коштів на капітальні ремонти будинків

Забезпечення правових основ та запуск механізмів управління співвласниками спільним майном багатоквартирних будинків (включаючи неорганізовані в юридичні особи)

Завдання інноваційного проекту:

- скорочення витрат на адміністративно-управлінські послуги ТОВ з направленням вивільнених ресурсів на утримання житлових комплексів співвласників

- введення побудинкового обліку витрат на утримання і ремонт будинків співвласників

- лоббіювання отримання державних та ОМС бюджетних коштів на капітальні ремонти будинків співвласників

- залучення бюджетних коштів, приватних інвестицій та грантів для програм ремонтів, енергозбереження, які без підвищення тарифів, забезпечать якісну життєдіяльність
житлових комплексів співвласників

- формування ринку підрядних послуг для утримання і ремонту будинків співвласників

- забезпечення якості надаваних житлово-комунальних послуг на рівні державних стандартів

- встановлення сталих інструментів адміністрування управління спільним майном співвласників багатоквартирних будинків на взаємопогодженій  між будинками основі

 

Дотичні завдання (підпроекти):

- Поставка якісної (доочищено-артезіанської) води у квартири мешканців  паралельно з водопровідною водою

- Забезпечення населення на підвідомчій ТОВ території якісними і недорогими продуктами харчування засобами кооперації.


Також, ТОВ «КИЇВЖИТЛОСВІТ», задовго до виграшу на тендері, ретельно вивчив помилки та вади «заходу» на ринок ЖКГ м. Києва дочірки російської управляючої кампанії «ЖилКом», яка, як відомо, у жовтні 2010 виграла конкурс у Подільській райадміністрації, отримавши в управління три  КП Подільського району - "Синьоозерна", "Виноградар" та "Лісове".

«Реформа управління  спільним майном співвласників, це не якась фірма, яка обзавівшись директором, секретаркою, бухгалтерією, штатом працівників, столами, стільцями, комп'ютерами, охороною та приміщенням. Реформа, це якісне комплексне покращення роботи як з адміністрування процесу управляння спільним майном співвласників, так і забезпечення якості житлово-комунальних послуг, без підвищення тарифів», - сказав Олег Матійців, коментуючи початок роботи  ТОВ «КИЇВЖИТЛОСВІТ».

 

Пише Kambaroff, 30 марта 2012 18:59
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Ну вот и прошло три месяца как взялись поработать....
Говорят получается....
А помоему - Матицив опять всех обхитрил! И Жек подхапал и пропиарился! Это в его стиле! 

Пише Kambaroff, 25 июня 2012 16:50
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Політики при владі примушують "хлопців у кашкетах" продукувати кримінальні справи, щоб залякати та паралізувати опонентів створення відокремлених від ЖЕКів самоуправлінь в будинках. Бандити і жуліки при владі (а саме так називають сьогоднішню владну субстанцію) продукують справи, насправді політичні!
Забираймо будинки! Борімося вже! 

Пише Patrick, 10 июля 2012 13:34
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Мені подобається на цьому сайті те, тут надаються можливості зміни суспільну парадигму цілої країни  (не УК а АПО) волею невеликої групи еліти.
Про те, що це можливо, свідчить досвід Грузії. Де відкрито панували злодії в законі. Де корупцією просякло все. І все змінилось як у казці. Лід розтанув. І виявилось, що давати хабарі - не є ментальною звичкою грузинського народу. І злодії в законі - сіли на свої законні місця, якщо не встигли втікти. Роль активістів рай - визначальна! Тільки забравши власні будинки в АПО - ми вибудуємо систему чесних тарифів та чесних послуг. Київжитлосвіт - фореве!

Пише Patrick, 15 июля 2012 11:32
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Я не розумію, чому опозиція не підтримує створення у кожному будинку самоврядних структур? А захищає лише репресованих ментів, тіпа Луцика, при цьому ігноруючи репресії проти активістів будинків! Я вже мовчу про патріотичні групи, які підтримали відібрання будинків у ЖЕКів таких як "Патріот України", "Братство Св. Луки", "Тризуб" та інших.
Патріоти значить розуміють - що відібрати будинки - значить позбавити ригівську банду впливу на електорат! А тіпа Апазіция - не розуміє! Це - дагаваняк, точно!

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123