jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Ще у 2006 році, одним з начальників ЖЕКу м. Світловодська (членом Пратії Регіонів) при свідках – 7-х членах правлінь ОСББ, було по звірячому-показово побито Олега Матійціва

Я збентежений 11-и літньою бездіяльністю прокуратури та Нової поліції
Я збентежений кришуванням постмайданівською владою колишнього регіонала-ЖЕКівця
БПП та партія «шо нє гнала порожняк» - дві голови одного дракона
При зміні влади покарати і ЖЕКівця і кришувальників

Архів новин ↓

Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)
Июнь 2017 (4)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 7
За час: 0
За месяц: 282
Всего: 9470

Приветствуем новичка:
frankietq16

СВІТЛОВОДСЬК: ДОСЬЄМіський голова, рада та виконком вийшли з повноцінних відпусток і продовжили… старі ігри

  • 20-01-2012, 13:22
  • Додав користувач master

Міський голова, з Нового року зіграв у "хай там що, а я - Д'Артаньян!». Одразу після настання 2012 зібрав актив і оголосив: все, розриваю контракти з ЖЕКівцями! Перепитавши, про всяк випадок, чи не знайдеться когось, хто-б сказав, що йому не подобається. Таких не знайшлося.

Таким чином, визнавши, що кроки, які команда Юрія Котенка робили в минулому році, не дали тих результатів, яких світловодці очікували. Виходить, або місцяни такі тупі, що не здатні зрозуміти, чого хоче світловодська команда ПРофесіоналів, проводячи державні реформи, або населенню міста недонесено суть перетворень. Тому,  було прийнято рішення йти до людей і роз'яснювати всім нерозуміючим, що міська команда насправді добра, але не завжди вдається запровадити заплановане, через деяких непоступливих однопартійців.  

Прикладами недбайливості за політику владної партії стали керівники трьох ЖЕКів, яким щонайменше було велено за рік попередити ввірених місцян про реформу ЖКГ, а попростому - запуск приватних компаній на обслуговування житлових будинків. Світловодським "реформаторам" байдуже, що реформувати насправді треба не жеківську систему, а відносини виконавців житлово-комунальних послуг із  колективними їх споживачами - будинками.

Ну і жодним чином "реформатори" незгадують (бо цілі інші), що - жеківці, найбільше "дістали" своїм кримінальним самоуправством мешканців п'яти будинків, які створили ОСББ ще у 2005-2006 роках, але так і не отримали на баланси цих об’єднань свою власність.

Всім відомо - світловодські жеківці не просто директори комунальних кантор, вони тут багатолітня частина системи влади, так би мовити "свої", як той прокурор,  що співає по телевізору "Мурку", подаючи зрозумілий сигнал: "я свій!".

Тож іти з посад, читай  – випасти з системи вони незбиралися, а тому за звичною процедурою – звернулися до своїх (без лапок) суддів, за так би мовити "законним поновленням" на роботі.  А Котенко не Янукович, і просто запропонувати піти у відставку "накачаним" комунальним сопартійцям він неможе. Типовий містечковий анахронізм скажете?

А як тоді називається пограбування банків із стріляниною та масовим вбивством їх клерків, що відбуваються у третьому тисячолітті у центрі Європи? Це вже відкат років на сто – у часи, коли "експропріацією" Тіфліського банку про себе гучно заявив видатний організатор комуністичного руху Коба-Джугашвілі. Тоді, до речі, теж загинуло п’ятеро безневинних людей.

А хто спровокував криваву бійню у Одесі, де просто-таки дивом не постраждали мирні громадяни? Це не з роману Чейза, а в реальній Україні третього тисячоліття гангстери відкрито їздять вулицями обласного міста і убивають стражів правопорядку.

Чому саме після приходу «команди однодумців» усі раптом немов з ланцюга зірвалися – грабують, крадуть, цуплять, забирають... Відповідь лежить на поверхні, і тут нам не відкривати Америки, як кажуть – який прихід, така і паства.

Так от – ще за Сталіна, кримінальні злочинці вважалися "соціально близькими" – на відміну від політичних. Ось так, при всій різниці у повноваженнях, багатстві, соціальному становищі між комуністичною номенклатурою та вуркаганами при СССР, і сьогодні, між "владою" та гопниками залишаєся соціальна близькість не тільки тому, що зростали на одній вулиці, але й тому, що сповідують однакову систему цінностей.

Коли вчорашній бандит стає олігархом, та з виду простий жеківець, що два десятиліття обдирає тарифами жителів та судиться з неугодними, виграючи суди навіть у державних органів, наприклад у антимонопольного комітету, то чому-б і соціально-близкій братві не спробувати? Благо, будинки ось вони – вигравай конкурс і бери у "своїх". Так само, як найближче відділення банку за рогом – береш "волину" і вперед, а  телесеріали "братнього сусіда" допоможуть спланувати операцію…

Усе це було б смішно, якби не портрети у жалобних рамках, виставлені у вітрині банку, якби не офісні меблі, окроплені справжньою, а не кіношною кров’ю, якби не те, що насправді вбитих у донецькому банку було шестеро – одна з жінок виявилася вагітною. І висновок, який напрошується сам собою – теперішня влада, складовою якої є світловодска, є загрозою життю кожного з нас.

Влада, яка не приховує своїх кримінальних пріоритетів – будь-то рейдерські захоплення або незаконні багаторічні утримання жеківцями багатоквартирних будинків співвласників – небезпечні для кожного громадянина великого чи малого міста. Бо коли мільйони людей щодня спостерігають можновладців з відверто блатними замашками – дехто "надихається" цією картиною.

Влада своїм прикладом переконує – від усього можна відкупитися. Жеківці можуть роками знущатися над мешканцями міст, владні синки можуть бити жінок, давити джипами перехожих – і їм за це нічого не буде. Але для більшості з нас є смертельно небезпечним жити у розбомбленому жеківським лжеобслуговуванням  будинку, або опинитися на "зебрі" переходу, через яку летить обкурений депутат. Це – смертельно небезпечно для наших дітей, навіть ще не народжених, як дитини дончанки, вбитої при пограбуванні банку.

То коли настане ЧАС збирати всенародний похід проти  влади криміналу? Кримінальна влада небезпечна, і не абстрактно, а для кожного з нас, тут і вже сьогодні. У кожному місті та містечку вона провокує на війну з нами тисячі кримінальних елементів, поза залежністю, це жеківець чи бандит, що вириває сумку з останніми гривнями у вашої дружини чи бабусі. Живить їх ідеологічно та "кришує" юридично.

Так, нещодавно, після спільної сходки політради Партії регіонів з їх парламентською фракцією, було поширено текст запевнення: влада монолітна як ніколи і завдяки "унікальній за 20 років" монолітності вдалося підняти пенсійний вік, урізати соціальні виплати та провести "давно необхідні" реформи в інших сферах. Тобто у центрі теж грають у демократичний централізм в стилі раннього Сталіна.

Але не всім місцевим громадам до душі ці ігри. У Полтаві, наприклад, збори громадськості, обурені новим підвищенням комунальних тарифів, вимагали, щоб правляча в місті партія перестала грабувати народ і піаритися за рахунок бюджету міста, і просили прокуратуру "повернути владу в рамки законів".

У сусідній Олександрії, куди за "комунальними новаціями" нещодавно їздили світловодські імітатори ЖКГ реформ, проблему кримінальних владних ігор вирішували, дірявлячи білборди з фото Януковича та міського голови регіонала.

Але світловодці, мабуть найдовше збирали каміння, яке кидають у нас жеківці та есссрівський директорат. Настав ЧАС кидати у відповідь. І головна задача світловодів –не розібратися з кимсь із владців конкретно. Головне – вигнати з влади, з телевізора їх кримінальний дух, який розцвітає там пишним цвітом. І світловодські злодії одразу принишкнуть, а гопники та жеківці будуть бачити у міліціонері та судді не "свого, соціально близького" рєшалу, а небезпеку.

І тоді, не жеківці чи їх директорсько-есссрівські поплічники залишатимуть нас на початку  сталінського ХХ століття, а Світловодці нарешті, повернуться назад у ХХІ століття.

  О. Шимбір

Пише AK-74, 3 июня 2012 14:29
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0
З огляду на останні події - повну здачу міста РИГИаналам - то нема вже тих Світловодців

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123