jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 0
Всего: 10193

Приветствуем новичка:
RobertExima

Глас НАРОДУРезонансна акція столичних мешканців «Жеребнюка геть!»

  • 30-03-2012, 13:04
  • Додав користувач master

Ініціативна група по порятунку Деснянського району звернулась з проханням розмістити інформацію про кричущу проблему, до якої, як вони сподіваються дослухаються голова КМДА О. Попов та Президент України В. Янукович. 

29 березня біля столичної адміністрації відбулася акція-протест мешканців Деснянського району столиці «Жеребнюка - геть!» (ВІДЕО), головною вимогою якої було звільнення з посади голови Деснянського району Віктора Жеребнюка.

Пікетувальники стверджують, що повний занепад настав тут із призначенням на посаду голови Деснянського району у м. Києва саме Віктора Жеребнюка. Деснянці, називають цього вихідця із міста Жмеринки  (міський голова м. Жмеринка 2006 – 2010 рр.) заповзятим, але на свою кишеню. 

Активісти кажуть про «приватизацію» Віктором Жеребнюком району, який своїм розпорядженням, комунальне підприємство, що координувало роботу районних ЖЕКів перетворив на приватне ТОВ «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Деснянського району».

За оцінкою голови КМДА Олександра Попова, Деснянський район, останнім часом скотився на останнє місце в столиці за усіма показниками. Люди скаржаться, що при зростанні цін на комунальні тарифи якість життя неуклінно падає.

Чиновники ж району виправдовують такий безлад нестачею коштів, однак нещодавно проведене мешканцями району власне розслідування фінансових оборудок районних керівників,  яких тут називають «кампанія Жеребнюк-Крохмалюк-Музольова»(ЖКМ) - вказує на фінансові махінації з бюджетними коштами.

За свідченнями пікетувальників-мешканців будинків, виділені з бюджету міста кошти на капітальні ремонти будинків, були безжально розікрадені нинішнім керівництвом району, яке очолює Віктор Жеребнюк. Свідки показують,  ремонтні роботи були проведені лише на першому поверсі та й ті вкрай недбало.

Але за змістом офіційних відповідей, роботи були оцінено у суму близько 230 тисяч гривень! На тверде переконання пікетувальників, це питання мають з’ясовувати правоохоронні органи. Деснянці, називають такий «ремонт» оборудкою кампанії ЖКМ, що і стало останньою краплею терпіння.

«Нам набридло жити в брудних занедбаних будинках, їздити по бездоріжжю, ламати підбори на вищербленому асфальті і відчувати себе безправними у своєму рідному районі», – коментує ситуацію Тетяна Андрійшина, мешканець району, громадський активіст, член ініціативної групи по порятунку Деснянського району.

На думку частини учасників пікету – членів ОСББ «Лісова пісня», явним порушенням законодавства, що  носять насьогодні, вже не вибірковий, а системний характер, є дії заступника В. Жеребнюка – Віктора Крохмалюка,  які заподіюють істотної шкоди правам мешканців-співвласників будинку та наносить фінасові збитки ОСББ.

Так, В. Крохмалюк, діючи з грубим порушенням закріплених законодавчо вимог та всупереч своїм службовим обов’язкам, що насправді кваліфікуються як корупційні, ігноруючи законні звернення мешканців – забезпечити законну роботу підпорядкованих йому  працівників у ввіреній йому організації – РДА, по-факту: зволікає з передачею будинку на баланс ОСББ та отриманню документації будинку по вул. Жукова, 33-А.

Деснянці-пікетувальники сподівалися бути почутими керівництвом міста Києва, однак ніхто з чиновників чи депутатів до них не вийшов і їх не вислухав, лише поцікавилися дозволом на проведення акції.

На думку учасника акції «Жеребнюка - геть!» - представника «Форуму порятунку Києва» Віталія Черняховського, «Деснянський район перетворився на депресивну територію, де править бал безсовісна зграя злодійкуватих чиновників.»

Люди впевнені, що Олександр Попов повинен зрозуміти, що В. Жеребнюк, як його підлеглий підриває довіру до столичної влади та В.Януковича, який його призначив на посаду, що особливо актуально напередодні виборів Київського міського голови.

По місту Києву, ходить інформація, що Жеребнюк, за рахунок районного бюджету, збирається балотуватися до Верховної Ради, по-суті відбираючи електоральні голоси у Партії Регіонів, яка восени, враховуючи катастрофічне падіння рейтингу пробиватиме собі місце у Верховній Раді. Чи потрібен такий народний депутат провладній партії та президенту, на котрому стоїть тавро злодія та нероби?

Нагадаємо, що це вже не перша вимога людей про звільнення В. Жеребнюка. Так, нещодавно, з вимогою «Жеребнюка - геть!» пікетували Генеральну прокуратуру підприємці Деснянського району, які звинувачують В. Жеребнюка у занепаді району внаслідок оборудок із землею, зловживанні ним та його заступниками владою, а також повній байдужості до людей, що проживають у цьому густонаселеному районі.

Пікетувальники не втрачають надії на позитивне рішення проблеми та налаштовані рішуче навести порядок у своєму районі і сподіваються на підтримку столичної влади.


Пише Fardenton, 7 сентября 2012 08:19
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Щодо цього питання, я довіряю не брехливій переписаній під когось історії, а своїм дідам-прадідам. А вони говорили, що земля була у кожного, хто хотів працювати, а хто був крайнім ледарем, той не мав землі. А червоні московити забрали все, люди стали бідняками і почали гнути спини на колгоспи, а чіплявся за свою землю чи за майно, вішали на тебе ярлик - куркуль і відправляли туди, звідки більше не вертались.
От люди і бояться создвати ОСББ! 

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.