jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)
Октябрь 2017 (1)
Сентябрь 2017 (2)
Август 2017 (1)
Июль 2017 (2)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 8
За час: 1
За месяц: 277
Всего: 9482

Приветствуем новичка:
bridgettenl3

Глас НАРОДУОбвинувачувальна Крохмалюку

  • 14-03-2012, 13:14
  • Додав користувач master

Після того, як Олег Матійців, як член Координаційної ради при КМДА міста Києва, побував на загальних зборах ОСББ «Лісова пісня», писаки Віті Крохмалюка (ручного песика Віті Жеребнюка), злякались, що може закінчитися їх маліна з дерибаном нежитлових приміщень, що по вул. Жукова, 33-А та понаписали кляузи в усі інстанції, звинувативши Житлосвіт у злісному бажанні обслуговувати ОСББ.

Нагадаємо Вітям та їх писакам (бо люди вже давно знають): ВЦ "Житлосвіт" – всеукраїнська ДОПОМОГОВА організація, яка за Статутом не вправі і не обслуговує жодного будику, а створена колективними активістами з семи регіонів України, для допомоги останнім у обслуговуванні їх житла, шляхом - лоббіювання змін до законодавства, забезпечення програмними та менеджмент продуктами, для якісного адміністрування процесів надання ЖКП.

З цього приводу, хотілося-б запитати у цих, по тім’я заплямованих оборудками осіб: доки, ви, будете випробовувати терпіння наших громадських активістів і особисто Олега Матійціва? Він людина зайнята, а вся його діяльність на як долоні, і якби на Житлосвіт, або на О.Матіціва щось було – то ми б уже не працювали.

Але ваші писаки, вже за звичним мешканцям обідраних вами будинків, нахабством, продовжують іменувати О.Матійціва  «захопником» … за те, що він та спеціалісти Житлосвіту консультують статутні органи ОСББ Києва на предмет створення, управління спільним майном, прийняття їх будинків на баланс та багато ще чому. 

Ви дивуєтеся, чому ми це не приховуємо, приходимо на загальні Збори (на відміну від вас), виступаємо перед мешканцями, коли кожному юзеру доступний наш сайт? Мотиви собачої відданості ваших писак, що окупували технічний поверх ОСББ «Лісової пісні» (будинку, який приймав саме Крохмалюк у експлуатацію(!), зрозумілі нам так само, як і вам, пане Крохмалюку.

З подібними до Вас ми стикаємося постійно по всім містам, де Житлосвіт проводить допомогову діяльність. І ми, вважаємо таких як ви – асимілянтами - homo soveticus, людьми, що відмовляються від своєї людської ідентичності заради вигоди. 

Для вас така позиція є звичною. Для нас же – є неприйнятним все, що не слугує  людській ідентичності власника спільного майна. Саме це породжує не просто конфлікт, а світоглядний конфлікт між нами.

Насправді, нам приємніше мати справу з чесним чиновником, який і реформу ЖКГ хоче зробити і родинні інтереси забезпечити. Ви, займаючи посаду заступника голови Деснянської РДА, називаєте це «роботою». Ми непогано обізнані про Вашу колекцію «робіт», так само, як маємо і думку експертів про неї.

І це вже не тільки Ваша справа, на  чому ви «заробляєте» перебуваючи на державній посаді. Також, ми найближчим часом доведемо до відома вашого боса, якому ви довірливо впарюєте імітацію роботи у районі, хоча він і сам вже відчуває себе ображеним дізнаючись, як насправді ви «работаєте».

З цього приводу, дозвольте вас запитати, чому ви, вважаючи себе настільки правовірним «работніком», продовжуєте нарікати на житлосвітівців, а востаннє – Олегу Матійціву, які виконують за вас роботу зі створення та функціонування ОСББ району?

Причин тому три:
1. Це вам невигідно. Куди вигідніше наварювати на нежитлових «оселедцях» непереданих на баланс ОСББ.
2. Ви в цьому нічого не тямите. Але це можна виправити – був би посадовий інтерес. Ми Вас охоче і недорого проконсультуємо.
3. Вам це нецікаво, але ви це використовуєте. Спостерігаємо, як років зо два ви непросто ігноруєте допомогову діяльність Житлосвіту у ввіреному вам районі, а робите заяви на кшталт: «Да что ви можєтє?». Але позитивні здобутки – чергове ОСББ, або перереєстрований кооператив – записуєте у свої здобутки.

І в цьому суть! Ваша спадщина – те, за що ви дійсно і з легкістю берете кілька тисяч доларів  за «оселедці», що прослизають між вашими підписами. Щиро – ми розуміємо таку поведінку (система влади така, як ви кажете). Так по-вашому: на посаді заступника району більше зайнятися нічим? У нас що, все так благополучно?

Але насправді, відповідь вам відома – ваш час спливає. Цим ми контрастно різнимося! Для нас, безпосередньо для О. Матійціва – це частина суспільної спадщини, і ми її бережемо і примножуємо, оскільки такі, як ви, пани Крохмалюки, від неї відмовилися – евро-долларових купюр ради. Якщо-ж ваша відмова від заявленої ідентичності не антидеснянизм - ми перепрошуємо!

Перепросили-б…., якби звинувачення вас в діяльному антидеснянстві не продовжили подальшими обґрунтуваннями.  Зокрема, що Ви зробили для збереження підприємництва  району? А воно, між іншим, не просто загибається на ваших очах, а скажемо за вашого сприяння. Ви хоч один ринок відкрили? Ні. Вам «перерозподіл» є більш прийнятним. Якщо це не так, чим недорогий стихійний ринок гірший за «впорядковані» торгові  ряди з бульба-фішами?  Не зрозуміло.

Однак, як говоримо ми – націоналісти обслуговування спільного майна «знизу», слова роз'єднують – дія об'єднує. Тож ваші дешево куплені наклепники (це цитата з п'єси «Тінь» драматурга Шварца, добре відомої …та ні не вам) бездарні. Ваші нападки на київський Житлосвіт – образливі для всього Житлосвіту. 

Але Ви завжди можете звернутися до нас, щоб ми – відносно недорого, забезпечили вас компетентним РR-менеджером, який скомпонував і провів інтернет-інтервенцію, написав монографію, полемічні статті, цікавий сценарій продовження реформи ЖКХ … з вашим інтересом. Природньо, при повній конфіденційності.

В разі згоди – опублікуйте будь ласка, у Сландо-Київ, у рубриці «Різне» оголошення такого змісту: «Кожного, хто має відомості про мою професійну діяльність – прошу залишити їх при собі». (Це цитата з Юліана Тувіма, творчість якого ми презентували вище) і номер контактного телефону.
Обіцяємо, найближчим часом треш-арт студія «Житлосвіт-Продакшн» випустить присвячений вам кліп, на мотив відомої народної пісні «Май фатер - крохмалюзнік».

Якщо серйозно, знай, Крохмалючче – ми стежимо за кожним твоїм кроком і чекаємо свого часу. 

Ми ближче, ніж ти думаєш. І ми будемо швидше, ніж ти очікуєш. 

Пам'ять деснянців багато стерпить, але нічого не забуде і нічого не простить. 

Від справжнього гніву ще ніхто не втік!

І не допоможуть тобі ні влада, ні писаки, ні одноплемінники.

Деснянський актив кіївського відділення ВЦ "Житлосвіт"


Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123