jitlosvit.com.ua - поширення досвіду вирішення заявлених проблем

Ваш профиль
Личная почта

Извините, гости не могут использовать личную почту. Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь, чтобы стать полноправным участником проекта. Сейчас вы можете просто написать письмо администрации

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
П'ять нових

Опитування ↓

Рейтинг впливовості політиків

Порошенко Петро
Гройсман Володимир
Тимошенко Юлія
Турчинов Олександр
Ярош Дмитро
Садовий Андрій
Парасюк Володимир

Архів новин ↓

Апрель 2018 (1)
Март 2018 (1)
Февраль 2018 (1)
Январь 2018 (1)
Декабрь 2017 (1)
Ноябрь 2017 (1)

Рекомендуємо ознайомитись ↓

Неймовірний пошук ↓

Погода ↓


Статистика сайту ↓

Пользователей:
Новых: 0
За час: 0
За месяц: 18
Всего: 10194

Приветствуем новичка:
RobertExima

РобочеКонсультаційний практикум: державно-приватне партнерство в ЖКГ

  • 7-04-2012, 14:36
  • Додав користувач master

05 квітня спеціалісти ВЦ «Житлосвіт» провели черговий практикум за напрямком «Державно-приватне партнерство в ЖКГ – ефективне виконання завдань, що відносяться до сфери відповідальності органів влади».

Як відомо, ефективне управління муніципальним майном в умовах дефіциту бюджетів є одним з резервів для їх поповнення або економії, тож пропоновані Житлосвітом консалтинг-послуги з аналізу наявних можливостей і механізмів для якісного виконання завдань з управління муніципальним майном є адаптованими варіантами (схемами) використання муніципального майна (об’єктів ЖКГ).

Основною метою навчання було – дати бізнесменам та представникам ОМС практичне комплексне уявлення про систему ДПП, його ролі, принципи побудови і використання, з метою підвищення ефективності розробки та запуску процесів пов'язаних з реалізацією інвестиційних проектів у ЖКГ (супроводу необхідних правових документів, концесійних угод, інвестиційних угод, конкурсної документації).

Окремим інтересом учасників, стали: проведення правової експертизи прав на майнові комплекси організацій комунального комплексу, розробка умов та професійний супровід угод з укладання концесійних угоди щодо об'єктів ЖКГ, укладення та виконання концесійних угод.

Також, учасникам пропонувалося скористатися документальним інструментарієм з підготовки до укладення угод з передачі муніципального майна в рамках оренди (довгострокової і короткострокової), сервісного контракту та довірчого управління.

Житлосвіт-програми ДПП спрямовані насамперед на вироблення базових умінь користувачів у процесах: самодіагностики і діагностики персоналу, адміністрування, командоутворення та лідерства у сфері обслуговування спільного майна багатоквартирних будинків.

Даний практикум містив авторські розробки спеціалістів ВЦ «Житлосвіт» в частині ефективного запровадження ДПП на неоднорідних територіях, що базуються на допомоговій діяльності ОСЖ/НЮОББ та їх Асоціацій (АПО). За відгуками постійних учасників та партнерів Житлосвіт – даний практикум став показовим.

Так, напрацьована програма практикуму дозволяє розглянути та відпрацювати на практичних ситуаціях наступні аспекти ДПП: структуровані підходи в розрізі ефективності та результативності, використання ДПП як інструменту адміністрування, адаптації і навчання персоналу, мотивації та коригування організаційнох засад співпраці з ОМС.

Окремого обговорення зазнали інвестиційні проекти з реконструкції/модернізації об’єктів газо-, водо-, теплопостачання, водовідведення, обліку, очищення стічних вод, переробки та утилізації (захоронення) ТПВ, що здійснюються в інтересах територіальних громад та реалізується із залученням приватного фінансування приватними партнерами, за рахунок комерційної експлуатації об’єктів.

Спіавтор і ведучий серії практикумів Олесь Малкович зазначив: «Мені приємно, що програма викликала жвавий інтерес у аудиторії – достатньо досвідчених бізнесменів та чиновників сфери ЖКГ. Зокрема, тестування показало, що активною популярністю є виконання практичних завдань для побудови систем ДПП, планування результатів, взаємозв'язку з мотивацією ОМС».

Основний практичний інструмент, переданий учасникам навчання – структуризація ДПП на етапах покрокового циклу поєднання бізнес-інтересів та потреб конкретних муніципальних утворень з оцінкою ефективності використання комунального майна.

Відзначимо, що саме ВЦ «Житлосвіт», є розробником та запроваджувачем програм ДПП з 2006 року. Основна мета в даному випадку – ефективно сприяти зародженню потенціалу та сталому розвитку ДПП сфери ЖКГ в сучасних складних економічних умовах.

Інтерес «свіжих» учасників, викликав аспект розвитку бізнесового потенціалу, що вказує на оздоровлення розуміння бізнесменами потреби заходу на ринок ЖКГ саме через процесування ДПП, у контексті довгостроковості очікуваних результатів обох сторін.

«Заплановані та реалізовані проекти ДПП – ключ до ефективного вирішення питань інвестицій у сферу як надання ЖК- послуг так і відновлення спільного майна житлових фондів, що належать приватним власникам багатоквартирних будинків. Тут є важливим, саме система заємопов’язання та структуризації ДПП, де кожна територія застосовує для конкретних цілей, в конкретній ситуації. Тому ми передаємо інструментарій виключно правильного, адаптованого до сфери ЖКГ, вибору типу ДПП», - зазначив, на підсумковому заході голова ВЦ «Житлосвіт» Олег Матійців.

Пише redsupoler, 24 апреля 2012 23:56
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Gредприимчивые люди могут здесь действительно хорошо приспособиться и найти возможность для развития бизнеса в неосвоенной сфере ЖКХ, именно через АПО. Хотя, опять же таки, и у них сдает терпение. …

Пише redsupoler, 28 апреля 2012 22:44
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Якщо абстрагуватися від цілком природного бажання впливати на підвідомчі будинки, ми з вами прагнемо влади, аби використати її як інструмент для розбудови системи АПО!
А звідси: і виріження жкг приблем, і вирішення соціальних проблем, і сприяння культурі тощо.

Пише redsupoler, 5 мая 2012 16:28
  • Повідомлень: 0
  • Новин: 0

Реалії сьогодення полягають у тому, що АПО повинні мати підвищену відповідальність за все, у тому числі й за те, що виконувати не можуть з об’єктивних причин.

Информация o_O

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
123